Test negativní, menstruace není

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.12.18 23:00
test negativní, menstruace není

Prosim o nazor. mam skoro 10ti mesicni holcicku, kterou porad kojim. prvni ms po porodu byla zacatkem listopadu. v den ovulace (byl nepatrne pozitivni ovulacni test) jsme meli s manzelem sex, od te doby jsem ms nedostala, jiz 34 den jsem bez ms, ale tehu test negativni. je pravda, ze jsem mela prvni ms po 9 mesicich kojeni plus 9 mesicich tehotenstvi, takze asi to ted bude nepravidelne. jde mi o to, ze si moc prejeme druhe miminko, ale manzel je dlouhodobe v zahranici. ted je zase pryc a znovu doma az za 4 mesice. tak jsem dofala, ze kdyz byla ovulace a ms neprisla, ze by se mohlo zadarit. myslite, ze je jeste nejaka nadeje anebo proste ms si ted bude chodit jak se ji zlibi? dekuji

Reakce:
Martina84
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 09.12.18 23:19

Co to znamená nepatrně pozitivní test? Mám za to, ze na ovulačním testu musí být dvě silné čárky jinak je negativní. Pokud kojite, menstruace nemusí byt pravidelná nebo žádná. Takže pokud vážně chcete, přestaňte kojit, zvýší se vám vyrazně šance otěhotnět.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.12.18 23:37

Nepatrne pozitivní test, tim myslím to , že jedna čárka byla jasne růžova a druha trošičku, velmi nevyrazne, ale bylo to tam.

lll14
Kecalka 147 příspěvků 09.12.18 23:44
@Anonymní píše:
Nepatrne pozitivní test, tim myslím to , že jedna čárka byla jasne růžova a druha trošičku, velmi nevyrazne, ale bylo to tam.

Jak píše slečna výše, ovulační test není těhotenský, ovulační test je skutečně pozitivní, až když je druhá čarka stejně silná nebo silnějši než testovací. To co popisujete je test negativní.

Martina84
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 09.12.18 23:50

Podívejte se do návodu. Není to jako těhotenský test, kde se dají lovit duši :) Druhá čárka musí být stejně silná jako ta kontrolní. Nejdřív je ovulace a pak je buď menstruace nebo těhotenství. Pokud není ani jedno, ovulace nebyla.

Kajka9
Závislačka 3491 příspěvků 10.12.18 00:15

Vyprdni se na nějaké ovulační testy a různé aplikace v telefonu ..
Jinak ja měla po porodu ms pravidelnou a z niceho nic měsíc i 2,5 měsíce zpoždění, několikrát na vyvolavackach pak jsem brala nehormonalni leky na upravu a teď to mám zase pravidelne i bez léků …

pajaja12
Povídálka 34 příspěvků 10.12.18 02:11

Kojení způsobuje různé nepravidelnosti v men.cyklu ženy, včetně posunutí menstruace. Samozřejmě, že můžeš i přes kojení velmi dobře otěhotnět. Příroda je nevyzpytatelná, hlavně v tomto směru.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.18 14:52

Děvčata já mám týden zpoždění ,dělala jsem si test a ten mi vyšel negativní :think: jak je to možné ?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >