TFK BUGGSTER x MOON BUGGY KISS 3WHEELS

Anonymni
18.2.08 20:27

TFK BUGGSTER x MOON BUGGY KISS 3WHEELS

Mám dítko dlouhána, je mu 8 měsíců a pořád se nemohu rozhodnout jaký golfáč.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

792
19.2.08 11:36

AHojky, já mám zase dítě obříka.-)) koukala jsem na tyto dvoje golfky a osobně se mi víc líbí Moon - ale potřebuju to ošahat - takže budu ráda za zkušenosti majitelek!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
532
19.2.08 11:54

Lusie - mám Moona doma :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
155
19.2.08 12:07

Ahoj Kleo,
může se zeptat, jak jsi s Moonem spokojená? Taky o něm uvažuju, ale bohužel jsem ho ještě neviděla ,,naživo,,. Na fotkách mi padl hned do oka.

Díky Gábina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
532
19.2.08 12:18

Holky, je fakt, že mě padl taky hned do oka,ale poslední slovo o jeho koupi zůstala na manželovi, protože jsem si nebyla jistá.
Je lehký, skladný a zároveň prostorný pro malou, pěkně odpružený
Nám už bude sloužit jako záložní kočárek protože malá bude mít v květnu 2roky
Asi hodně záleží na tom,jak máte stará dítka. Osobně bych ho pro dítko mladší než 1,5 roku asi nekoupila.
Ale jezdí se s ním fakt hezky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2210
19.2.08 13:41

ahoj
tak já mám dceru 11měsíců a po dlouhém vybírání nakonec vyhrál moon.
Nebude ale zatím jako hlavní kočár, to máme GT3 ale prostě je budu používat na krátké cesty když malá nebude spinkat a na popojíždění po úřadech atd. Mě si teda moon získal hned na první pohled, je lehký, prostorný, super odpružený, potah je taky lehce omyvatelný, jen ten košík mohli vyřešit jinak ale to pro mě není podstatné
takže když porovnám buggse a moona tak moon je prostě dle mě lepší, už jen svou cenou, navíc je i po složení menší.
ale nemůžu říct že buggster by nebyl hezký kočár,jen je dle mě předražený zbytečně moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
532
19.2.08 13:52

micha - souhlasím, a já ten košík pod kočárek taky vůbec neřeším, slouží mi tam pouze na pláštěnku. Jinak jsem si od jedné šikovné paní na mimibazru nechala ušít takovou šikovnou tašku na rukojeť

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama