Tik, nebo zlozvyk - poraďte zda řešit

2346
20.5.15 19:57

Tik, nebo zlozvyk poraďte zda řešit

Holky, malému je 9 let a druhý den se všímám že začal jakoby zvedat rameno, sedí, jde a najednou jakoby protočí rameno vzhůru a zase vrátí. zeptala jsem se ho, zda mu ěnco vadí a odpověděl mi, že si vrací tričko, že mu tam vadí, ale takto najednou dva dny? nevím… v mládí třeba trhal nehty, nebo si žmoulal tričko, může to být nějaký náznak zlozvyku?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
43037
20.5.15 20:04

Dej mu jiny tricko a pak neco hodnot. pripomina mi to vtip, jak jeden stary neurolog suverene diagnostikoval u prochazejiciho pana prodelanou mrtvici podle typicke chuze - jednu nohu tahal po zemi v pulkruhu. Tak ho zastavili a zeptali se, jestli se doktor trefil - a pan povida „aaaale, slapl jsem do slepicince, tak si to otiram“ :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3380
20.5.15 20:04

@cezet Může to být určitá forma OCD a dle mě má něco takového téměř každý…nechala bych ho být a žít.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2346
20.5.15 20:06

@Ainy @Pudloslava Holky díky, dnes i včera už má jiné tričko než měl převčírem- tím to určitě není :( ale myslím že to nechám, já křením nos, takže vím že každý máme něco :-) jen člověk čte pořád co a jaksto může znamenat a pak se všimnu doma :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10726
20.5.15 20:10

Když se to nestupňuje nebo nemá nic dalšího, nech to

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3380
20.5.15 20:10

@cezet Já mám taky svoje i u dětí to pozoruji..hlavně u dcery, ale té se teď sešlo více diagnóz, takže poslední po čem toužím, je táhnout ji ještě k psychiatrovi :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2346
20.5.15 20:14

@Ainy tak to mě moc mrzí, kolik je malé? tak držím palce ať je dobře.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3380
20.5.15 20:16

@cezet Je jí osm. A jo, teď když konečně víme co jí je tak už to bude jen lepší :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2346
20.5.15 20:18

@Ainy :pankac: :pankac: :pankac: moc držím palce.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3380
20.5.15 20:23

@cezet Dík.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2346
21.5.15 08:48
:-)
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2346
23.5.15 08:44

Tak jsem to holky včera večer nevydržela a zavolala jsem lékařce, poradila mi koupit Sedálii a rozhodně neřešit, nechat ho být, je ve třetí třídě a je to prý na ty děti záhul, tak uvidíme :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Knihy z edice Disney Baby

  • (4.8) + 40 recenzí

Ahoj, tati

  • (5) + 5 recenzí

O Budulínkovi

  • (5) + 5 recenzí

O Červené karkulce

  • (5) + 5 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin