Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
@Žiža1 píše:
odkaz byl i výše - prodávám zde:http://www.puzzle-puzzle.cz/hledej?…
![]()
![]()
Mně to hodí na eshop, kde jsou různá puzzle od M. Géniuse. Nemohla byste mi to prosím konkrétně hodit do emailu i s fotem a částkou? Alda.Klouckova@seznam.cz, díky
@Žiža1 píše:
odkaz byl i výše - prodávám zde:http://www.puzzle-puzzle.cz/hledej?…
![]()
![]()
@kloučice aha, vy chcete bazarové zboží?
Já reagovala na Váš dotaz:
@kloučice píše:
@Žiža1
Nebudete prosím prodávat puzzle od M. Géniuse? Díky
To totiž prodáváme - nové - máme e-shop s puzzle.
Ahoj holky,vy co máte puzzle na zem „malý genius“, prosím o radu!
Práve mi přišel domů puzzle koberec Optimal a ten povrch je takový hnusně drsný,vůbec to není příjemné na omak…:( Vam/miminkum to nevadilo? Neměly od toho spálené kolena??:/
Díky za zkušenost! ![]()
Když bylo dítě ještě malé (jen naklekával na kolínka a moc nelezl), tak jsem mu přes to puzzle dávala např. prostěradlo. Později už bez prostěradla a v pohodě, žádný problém jsme s tím neměli. Naopak jsem ocenila, že to puzzle po vybalení naprosto vůbec nesmrdělo (což se rozhodně nedá říct o některých jiných výrobcích pro děti). Toto puzzle mi doporučila známá (takže taky s ním byla spokojená, žádná odřená kolena nezmiňovala).