Tlustá s celulitidou

Anonymní
6.7.15 00:30

tlusta s celulitidou

Ahoj, vcera jsme se vratili z dovolene na ktre jsem si uvedomila ze jsem silene pribrala a uz to zacina byt pomerne nepritazlive.
Na zadku a stehnes se mi zacina delat silena celulitida a mam uz i pupek.za posldni rok jsem pribrala 14kilo a vazne se uz citim jako prasnice.Muzi se moc libim a muj macatej zadek ho pry rajcuje ale ja uz se nejak nemuzu ani pri sexu uvolnit.od zitra mam v planu najet na zeleninu ve velkem a vynchat slazene napoje(miluju dzusy a colu :roll: )
Mate nejak rady a triky jak to pujde rychle dolu?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

32887
6.7.15 00:36

Ahoj, ciste zelenina prekvapive zadna hitparada neni - v rozporu se vseobecnym minenim.
Je spis udrzovaci, nez hubnouci.
Vyrazne uber sacharidy a tuky, vyrazne pridej bilkoviny, hodne pij a trosku se hybej, ono to pujde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1957
6.7.15 00:47

A mysli na sebe hezky:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.7.15 00:48

To jsem myslela i jsem se krasne cejtila, ale videla jsem se ze zadu v zrcadle a je to vazne bida

• Nahlásit
  • Citovat
1957
6.7.15 00:59

Ale ne, jsi dokonala prave takova jaka jsi. Tvuj muz ti to urcite potvrdi. Uprav si jidelnicek kvuli zdravi a zmena prijde ;) drzim palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13060
6.7.15 07:13

Zakladatelko, chápu, že chceš nyní něco razantního, ale spíš bych ti doporučovala, aby sis načetla něco o vyváženém jídelníčku, vše si promyslela a najela na racionální stravu. to, že začneš držet hladovku nebo jíst jednostrannou stravu ničemu dlouhodobě nepomůže. pro začátek bych ti doporučila vynechat sladké pití (to je nejhorší zabiják), k tomu sladkosti jako takové a omezit množství příloh. také jez pravidelně pětkrát denně a přidej už zmíněný pohyb. nepůjde to dolů raketově (i dyž ze začátku asi ano), ale bude to mít dlouhodobý efekt.
a taky to prober s partnerem, abyste našli společně kompromis ohledně vzhledu. pokud on má rád „macatější“, tak asi nebude nadšený, když budeš vychrtlá. ale zase i ty se musíš cítit dobře ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.7.15 07:27

Ahoj já jsem shodila po druhém porodu 12 kg tím, že jsem uplně vynehela bílé pečivo a začala jíst celorznné, piji jen čistou vodu, jediné co sladím 1 lžičkou cukru je čaj, nebo caro s mlékem ( jelikož stále kojím) a hodně chodím venku, na procházky s kočárkem, okopávám zahrádku, u které se i opaluji a jde to. Dala jsem si cíl, že až malá bude mít půl roku, tak chci mít původní váhu a mám ji, takže to jde, pokud člověk opravdu chce :)
Držím palce!
PS: ale celulitidu mám také i když už jsem na původní váze, ta nejspíš shodit nejde :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3031
6.7.15 07:30

Petulka:Celozrné pečivo je jistě zdravější, ale rozhodně stejně kalorické jak bílé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.7.15 07:30

…jo a jím tak nějak střidmě, moc se nepřejídám, hodně jím ovoce a zeleniny teď přes léto a někdy neodolám od babiček suprovými buchtami, ale to jsou výjimečné dny :mrgreen:
:D
Ale opravdu, pokud člověk jde opravdu do sebe, má pevnou vůli a opravdu to chce, tak to všechno jde, jsem živým důkazem. Teď už si jen svou původní váhu udržuji…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4832
6.7.15 07:31
@Anonymní píše:
Ahoj, vcera jsme se vratili z dovolene na ktre jsem si uvedomila ze jsem silene pribrala a uz to zacina byt pomerne nepritazlive.
Na zadku a stehnes se mi zacina delat silena celulitida a mam uz i pupek.za posldni rok jsem pribrala 14kilo a vazne se uz citim jako prasnice.Muzi se moc libim a muj macatej zadek ho pry rajcuje ale ja uz se nejak nemuzu ani pri sexu uvolnit.od zitra mam v planu najet na zeleninu ve velkem a vynchat slazene napoje(miluju dzusy a colu :roll: )
Mate nejak rady a triky jak to pujde rychle dolu?

Dle mé zkušenosti je základ zařadit pohyb. Pokud tedy nechceš hlídat každou kalorii. Když jeden den sníš trošku navíc, tak se to srovná druhý den, když si zaběháš. To je tedy můj laický názor. Jinak bych vyhodila to slazené pití. Já mám ráda sladké a jím ho průběžně pořád, ale začala jsem vynechávat skryté cukry. Tedy limonády, nesladím teplé nápoje, nejím sušenky, čokoládu jím v malém množství (dám si třeba dvě kostičky a stačí mi to), nahrazuji ochucené jogurty a tvarohy bílými. Primárně jím sladké v podobě koláčů. Beru to tak, že když si dám makový nebo ovocný koláć má i nějakou sytící a výživovou hodnotu oproti tatrance. Taky podle mě to sladké pečivo není tak slazené jako ty sušenky. Sušenky už nejím několik let a právě mi už ani nechutnají. Když to jednou za půl roku koupím někde na cestách, protože mám hlad a kde nic tu nic jiného, tak mi jde huba do křiva a mám pocit, že jím kostku cukru. Ono je fajn nejíst sladké vůbec, ale pokud ho máš ráda a teď si ho zakážeš úplně budeš podle mě nervní, že si v tomhle pařáku nemůžeš dát ani zmrzlinu. A ve výsledku se budeš cítit na prd. Musíš nasadit pro tebe udržitelný režim. Ještě mě napadá, že když jsem před lety účelově hubla udělala jsem to tak, že jsem sladké nahradila právě ochucenými jogurty. Při chuti na sladké jsem si dala třeba straciatella jogurt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.7.15 07:32

@jenika1 Nejím ho tolik, co jsem jedla bílého víš.
Příklad: předtím jsem snědla třeba na snídani 2 chleby s něčím, teď sním jeden celozrnný kousek s něčím…opravdu když jsem to pečivo vyměnila, tak ti kila šla sama dolů… :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47212
6.7.15 07:44

Džus vynechat nemusis udělej si domácí, na netu je recept ze 4 pomerančů udelas 9 l Juice. Tak jsem to zkusila, akorat místo cukru dávám stevii, i tak je to na nás sladké tak si to jak sirup redime a už budu dělat ten, je to rychle snadne. Stevie místo klasického cukru u nás žije už rok :-D už je člen domácnosti.

Jinak já držím 14 dni vitarianskou stravu, ovoce, zelenina cerstva kterou mam rada a orechy, teď v létě se na to najizdi úplně krásně.
Už jsem tím loni sundala 10 kg. Ted se nevazim, aby mě to neznervoznovalo, ale podle oblečení to jde dolů a cítím se celove tak lehce.
K tomu chodim běhat vecer se sousedkou a skacu na trampoline.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24909
6.7.15 07:57

Poslední dobou si tak taky připadá, i když okolí mi to vyvrací.

Zakladatelkou můžubse zeptat kolik měříš a vážíš? Já 170 cm 68 kg.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.7.15 08:11

@Mava Jéééé, ahoj, já mám 169 a vážím 68 kg a pořád uvažuji, že dám ještě 3 kg dolů, ať se seknu na 65, ale jaksi už ta váha stojí…a s tou celulitidou taky nevím co, jestli něčím masírovat, nebo si nastavit jinak jídelníček, přidat pohyb, cvičení, fakt nevím :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24909
6.7.15 08:22
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie