Poradna duly
Jana Čurdová
Ahoj
Pridavam se k vam, ve středu jsem byla na kontrole a podle uz 5+6 tt, podle ms 6+3, ale vim ze ovulace byla posunuta a bylo 1.9 mm embryjko.
Od čtvrtka mi zaclo být špatne, ale nezvracim. Už před tou kontrolou jsem mela takovy cuckovity vytok, ale dle dr vše v poradku. Vcera opět takové bílé cucky/nitky. Jednorázově večer. Nevíte co to může být? Je to bílé, tak jestli to nemate některá taky.
Dejuji ![]()
Ahoj holky, tak se k vám taky přidávám. Termín podle poslední MS 5.5.2023
mám za sebou jednu revizi v ZT v dubnu letošního roku a teď se nám zase povedlo, tak doufáme, že už to bude jen a jen dobré
na první kontrolu jdu až v 8+3 26.9. Abych měla co nejméně stresu z prohlídky ![]()
@Ladyhm píše:
Ahoj
Pridavam se k vam, ve středu jsem byla na kontrole a podle uz 5+6 tt, podle ms 6+3, ale vim ze ovulace byla posunuta a bylo 1.9 mm embryjko.
Od čtvrtka mi zaclo být špatne, ale nezvracim. Už před tou kontrolou jsem mela takovy cuckovity vytok, ale dle dr vše v poradku. Vcera opět takové bílé cucky/nitky. Jednorázově večer. Nevíte co to může být? Je to bílé, tak jestli to nemate některá taky.
Dejuji
Výtok je normální..nesmí svědit, smrdět, štípat a pálit, být hnědý nebo zelený…minule tehu jsem měla výtok celé těhotenství bilo žlutý…někdy víc a někdy miň.
Příspěvek upraven 09.09.22 v 12:22
@Elíseček jee taky jdu 26.9. na kontrolu, tak snad to bude šťastný den
ja bych mela byt uz v 8+4tt tou dobou.
@Ladyhm jé super, jdeme ve stejný den a jsi jen o den dopředu
já jsem objednaná na 12:00 a manžel jde se mnou, jako psychická opora, kdyby náhodou se chtělo opakovat ZT
Holky mi je celý den
nemám na nic ani náladu a pořád bych jen ležela. Jak je vám?
@misulinka27 píše:
Holky mi je celý dennemám na nic ani náladu a pořád bych jen ležela. Jak je vám?
Já jsem lenivá jako prase…ráno jsem dodělala a odevzdala dort, teď jedeme na zítřejší akci s nadací. Potřebovala bych trochu odpočinku. Minulý víkend jsem byla na food festivalu s mýma výrobkama, takže celý týden před jsem byla v jednom kole. V týdnu jsem teď dělala větší objednávku zákusků a jsem úplně ko ![]()
@luc86 píše:
Já jsem lenivá jako prase…ráno jsem dodělala a odevzdala dort, teď jedeme na zítřejší akci s nadací. Potřebovala bych trochu odpočinku. Minulý víkend jsem byla na food festivalu s mýma výrobkama, takže celý týden před jsem byla v jednom kole. V týdnu jsem teď dělala větší objednávku zákusků a jsem úplně ko
Jee ty jsi takhle sikovna
to klobouk dolů..já jsem ráda že zvládnu udělat sobě oběd a dětem večeři ![]()
@misulinka27 no já musím synovi vařit do školky, má několik potravinových alergií… takže furt stojím u plotny nebo peču ![]()
@luc86 píše:
@misulinka27 no já musím synovi vařit do školky, má několik potravinových alergií… takže furt stojím u plotny nebo peču
Tak to nezávidím. To musí být náročné. Já jsme ráda že už konečně chodí do školy a vymýšlím jen svačinky a večeře.
@Mimoňka 85 píše:
@misulinka27 ahojky ja 13. V úterý
Já také
jaký budeš týden..? Já teprve 4+6 jsem na začátku a kvůli neschopence mě pozval tak brzy. Snad už něco uvidí.
@misulinka27 já jdu taky v úterý a budu 6+5tt…doufám, že už bude
… Ale nevím, asi brzo…
@martankaa píše:
@misulinka27 já jdu taky v úterý a budu 6+5tt…doufám, že už bude… Ale nevím, asi brzo…
Je to už asi bude…já minule tehu měla srdíčko už 5+6