Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
@MichaelaLiliana teď jedna holčina psala v diskuzi, na které jsem častěji, že jí říkali celou dobu holčičku a dnes porodila chlapečka
takže nikdy nevíš
@andilek2766 tak jasný, stát se může všechno, ale co já jsem tak četla, tak zas že když si to troufli říct už takhle brzo na tom nt, tak že to tak i bylo. Ta MUDr. Pavková už tam dělá spoustu let a vůbec neváhala, když nám to říkala, tak jí zatím věřím ![]()
@MichaelaLiliana souhlasím
ja se od zacatku tak nejak cítila na kluka nevim proc proste jsem si to tak nejak myslela.No uvidime ![]()
MichaelaLiliana: tak na nt (pokud je to ten prvotrimestriální screening..?) jsem nebyla, ale dnes už je to 16+3,takže tajně doufám, že zítra se to dozvím
Taky bych strašně moc chtěla fotečky, i ty dvě pozpátku, tak snad mi je dá..
jinač to plavání je fakt super, takže po stěhování mazat do vody-je to takový stav bez tíže
relax. A co teprve tak za 3 měsíce
. A kam se vlastně stěhujete-domeček nebo byteček? ![]()
@Leňule97 tak to už snad taky jo, držím palce
no na novým bydlišti budu mít bazén asi 200 metrů vzdálený, tak už mě z tama asi nikdo nedostane
zatím se stěhujem do malého bytečku, ale do dvou let je v reálném plánu rekonstrukce a stěhování do domečku na venkově - spousta práce to bude, ale v bytě bycg bych navždycky být nechtěla, já jsem typ, co potřebuje ke štěstí spoustu zvířátek a les za barákem ![]()
Ahoj holky, ted jsem se sem pár dni nedostala, bylo toho ted nějak moc, ale koukám, ze se všechny mate dobře. Počasí je taky krásne, tak co víc si prat☺. Jinak me už brisko taky zaclo trochu vykukovat, ale zatím se to da docela dobře skrýt pod mikinu. Bydlim na vesnici a jak to tak bývá, každý tu hledá nějake senzace, aby bylo o čem se bavit, takže to ví pouze rodina, pár přátel a před ostatnimi zatim úspěšne tajime☺.
@MichaelaLiliana to máš pravdu, že je to jak loterie. S bývalym manželem jsme se snažili o mimco pět let, s bývalým přítelem tři roky, chtěli me hnát na uměle oplodneni, ktere jsem zatím odmítla a ted mam pritele neco přes půl roku, řekli jsme si, že začnem mimco zkoušet už ted, když s tim mam problémy a hned druhý měsíc snažení a pozitivní test. Takže oba ze začátku trochu sok, ale ted už se oba moc těšíme, az bude malý mezi nami
@Lizine taky jsem z vesnice a momentálně největší rarita že čekáme dvojčata
prabqbicka to řekla sousedce a už to jelo ![]()
@danule91 no..takže vis o čem mluvim. Rodiče se zatím drží. Zítra to jedeme říct babičce, tak snad odolá a hned se s tim nepůjde chlubit sousedce jako tvoje prababicka ![]()
U nas se rozjela pata nemoc takze holky davejte na sebe bacha pry to radi vsude ja se jen modlim at to nechytnu:(
@mimiii250 Pátá nemoc, a ta je pro těhotné nebezpečná? U nás teď řádí ve školce spála, tak doufám, že to moje malá nechytne a já následně od ní, ale prý to snad v těhotenství normálně kdyžtak léčí antibiotiky. A jelikož jsem antibiotika dobrala před 3 týdny pro změnu na boreliózu, tak už vím, které mám od gynekoložky schválené, ale radši bych tedy zůstala zdravá:-)))