Poradna duly
Jana Čurdová
Mně vychází TP podle internetu 16.8. Už mám doma jedno srpnatko, ale bude mu už osm ![]()
Mně vychází TP podle internetu 16.8. Už mám doma jedno srpnatko, ale bude mu už osm ![]()
Zdravím ve spolek. Zatím jsem nebyla u doktora, ale příznaky a tři pozitivní testy mluví za vše. Dle ms to vypadá na 19.8
A dle všeho jsem v 7tt. K dr pujdu az tak v půlce ledne, az to bude mít smysl. Domá mám už jednu cácoru narozenou září 2014 a o sourozence jsme se snažili rovných 12měsíců. Držme si pěkně palce ať to všem dobře dopadne ![]()
Tak holky, ja dnes začala krvacet. Tak zobu askorutin a zítra k Dr. Tak drzte plecky! ![]()
/napoleonovadesire/ držím palce moc a moc, aby vše dopadlo dobře ![]()
@NapoleonovaDesire Držím palce… Měla jsi i bolesti? A bylo to silné krvácení?
Jojo, bolesti byly, jako na MS, ale jen chvíli. Krvácela jsem tak nějak stredne asi. Nevím co se povazuje za silne. Ale ted už je to lepsi. Tak snad to byl jen cípek. Byla jsem pred pul rokem na konizaci, tak možná ze bude ted na prekrveni náchylnější, ale to jsou jen me domněnky. Dekuji. @jedna85
Holky, tak u nas je to bída. Včera jsem začala krvácet, dneska na kontrole. 6+0embryjko krasny, srdíčko už bylo a bilo:),ale chudatko tam ma v deloze veliký hematom, tak 3*vetsi nez GV a jelikož kojim, tak zadne hormony nemůžu, klid na lůžku s rocakem take není moc realny…tak muzu jen doufat, jak říkala i pani doktorka, ze to bude bojovník a ten hematom se vklidu pomalu vykrvaci…Tak uvidíme, za týden kontrola
@NapoleonovaDesire držím palce!
Nějak jsem zakřikla, že už je mi líp a únava ustupuje. Předevčírem na mě skočila nějaká žaludeční viróza a takovou
jízdu jsem ještě nezažila. Ani hořkej čaj jsem v sobě neudržela. Teď bych zase pro změnu pořád spala
Manžel už je ze mě hotovej.
Ahoj holky, tak bych se k vám taky ráda přidala, podle poslední ms termín vychází na 31.8. Den před Štědrým dnem jsem na testu objevila //
Na kontrole jsem zatím nebyla, sestřička mě objednala až na 9. ledna, jen mě trošku zarazilo, že jsem tam volala a vůbec na nic se mě nezeptala. Jen jsem řekla, že mi vyšly pozitivní tt a ona mi jen řekla termín, kdy mám přijít.
Mám hrozný strach, je to naše první a vůbec nic mi není, tak se bojím, aby bylo vše v pořádku.
V práci to bohužel budu muset říct už v pondělí kvůli směnám, tak snad se nic nezakřikne ![]()
@lmtehu To je ale normální, že se na nic neptá a jen dá termín… U mé doktorky se sestra jen decentně zeptá, jestli je to dobrá nebo špatná zpráva a podle toho objednává. A jinak gratulace ![]()
@NapoleonovaDesire bude to urcite dobre
Ja mam odvcerejska bolesti v boku jako by mi tam nekdo vrazil nuz, to u dcery neznam
Ve středu jdu na odběry krve tak doufam, ze bude vse ok..
Ahojky, tak se dnes dozvěděla, že mám termín porodu okolo 20.8.2017, takže se tímto připojuji. Je to mé 1. těhotenství, takže spousta radosti, ale i obav ![]()
@Milady3
Tak veliká gratulace!
Hlavně si to nejvíc užívejte! ![]()
Já jsem teď byla na kontrole, jsem 9+4tt, srdíčko krásně bije… Akorát teda u prvního těhotenství mi nic nebylo a teď mám prsa jako balvany a každý den kocovinu… Ale bojuju ![]()