Transsexuální učitel ve školce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jookywana
Nováček 2 příspěvky 02.03.17 19:36
Transsexuální učitel ve školce?

Dobrý den,

snažím se zjistit, jak se lidé staví k transsexualitě v oblosti výchovy a vzdělávání dětí. Pokud se chcete vyjádřit, jako maminky jste těmi nejpovolanějšími. Výsledky budou veřejně k dispozici, samozřejmě je vše zcela anonymní. Jedná se o 26 otázek, kterými se určitě zdárně proklikáte a prosím nenechte se odradit otázkami, které zdánlivě nesouvisí s oblastí výchovy, jedná se o podstatnou součást výzkumu. Každé ochotné mamince děkuji a zdraví a štěstí z ratolestí přeji všem.

https://transsexualni-komunita-ocima.vyplnto.cz/

Reakce:

Kassy
Závislačka 3292 příspěvků 02.03.17 20:57

@Jookywana: Odkaz vede na stránku s výsledky výzkumu, vyplňovat tam nic nelze. Chyba nebo byl výzkum ukončen hodinu a půl po tom, co jste zde zveřejnil odkaz?

Ornwen
Závislačka 4529 příspěvků 02.03.17 21:01

@Jookywana upravila bych odkaz aby rovnou šel na „vyplnit dotazník“
@Kassy dá se doklikat pro vyplňování, ale chápu, že člověk když to nejde na první kliknutí, se na to vybodne. Taky bych to udělala.

Michalka80
Kelišová 5612 příspěvků 02.03.17 21:03
@Kassy píše:
@Jookywana: Odkaz vede na stránku s výsledky výzkumu, vyplňovat tam nic nelze. Chyba nebo byl výzkum ukončen hodinu a půl po tom, co jste zde

Vyplněno bez problému před půl hodinou… 8o

Kassy
Závislačka 3292 příspěvků 02.03.17 21:07
@Ornwen píše:
@Kassy dá se doklikat pro vyplňování, ale chápu, že člověk když to nejde na první kliknutí, se na to vybodne. Taky bych to udělala.

No hlavně by respondent před vyplněním dotazníku neměl výsledky vidět, může ho to ovlivnit a výzkum zkreslit.

Kassy
Závislačka 3292 příspěvků 02.03.17 21:11
@Ornwen píše:

Doklikat se dá, ale hned v úvodu to píše „Konec vyplňování dnes v 20:50:12, výsledky budou veřejně přístupné.“ Takže asi opravdu ukončeno, tazatel nejspš ještě před koncem rychle potřeboval nahonit respondenty, tak to dal sem.

Michalka80
Kelišová 5612 příspěvků 02.03.17 21:22
@Kassy píše:
Doklikat se dá, ale hned v úvodu to píše „Konec vyplňování dnes v 20:50:12, výsledky budou veřejně přístupné.“ Takže asi opravdu ukončeno, tazatel nejspš ještě před koncem rychle potřeboval nahonit respondenty, tak to dal sem.

Ano, také jsem se tam teď dívala a již nelze vyplňovat, průzkum ukončen.

Hanka253
Zasloužilá kecalka 835 příspěvků 5 inzerátů 02.03.17 21:34

Vypadá to, že byl průzkum ukončen při dosaženém počtu 200 respondentů.. Původně tam bylo datum ukončení 28.3.

Jookywana
Nováček 2 příspěvky 03.03.17 02:08
Poděkování

V první řadě bych rád poděkoval všem, kteří dotazník vyplnili i těm, kteří vyplnit chtěli. K vašim připomínkám bych rád uvedl, že jsem nebyl úspěšný s hledáním respondentů a od spuštění dotazníku již po dvou dnech zájem respondentů značně stagnoval. Stanovil jsem si nejmenší možnou skupinu dotazovaných na 200, aby se dalo hovořit o alespoň trochu významném statistickém vzorku. Umístění odkazu na tyto stránky bylo krokem, od kterého jsem si takřka nic nesliboval a všem bych se rád omluvil za trochu bulvární metodu propagace. Váš zájem o dotazník mě mile překvapil a měl jsem proto v úmyslu jej ponechat aktivní déle. Bohužel už vzhledem k povaze stránek jsem měl tušit, že oslovím především ženy a tak se stalo, že byla mužská část respondentů postupně utlačována do nevýznamné menšiny. Proto jsem se rozhodl dotazník vyhodnotit po dosažení dolního limitu.

Ještě jednou všem děkuji

Elishka1
Závislačka 2734 příspěvků 03.03.17 10:37

@Jookywana a já se těšila, jak si počnu příběh o transsexuálním učiteli a chtěla jsem vědět, kde jsou tak „pokrokoví“ a ono nic :-( :D

Kassy
Závislačka 3292 příspěvků 03.03.17 15:08
@Elishka1 píše:
@Jookywana a já se těšila, jak si počnu příběh o transsexuálním učiteli a chtěla jsem vědět, kde jsou tak „pokrokoví“ a ono nic :-( :D

Na druhou stranu prohlédnout si výsledky toho dotazníku bylo taky zajímavé.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >