Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
Ahoj, mám za sebou třetí porod a přenášela jsem i do třetice
první 9 dní po termínu, druhé 2 dny po termínu díky Hamiltonu a třetí porod týden po termínu. Přeji hodně štěstí
![]()
Taky jsem zvědavá kdy to přijde.. Končím 36tt…první jsem rodila 37+0, druhé 39+0 ![]()
já sice nemám tři děti, ale první jsem rodila 38+3tt a druhé 37+4tt. Tak nevím, kam bych se s touto statistikou dostala s třetím dítětem. zjišťovat to nehodlám. ![]()
@Terka14 píše:
Ahoj, mám za sebou třetí porod a přenášela jsem i do třeticeprvní 9 dní po termínu, druhé 2 dny po termínu díky Hamiltonu a třetí porod týden po termínu. Přeji hodně štěstí
![]()
Sakryš, a já doufala, že aspoň třetí by se snad mohlo narodit dříve, když první dvě byly 10 dní po termínu ![]()
@Rive tak člověk nikdy neví, třeba to do třetice bude dřív. Mě to nevadilo. Těhotenství jsem si ráda užila o kousek déle
![]()
První porod 40plus4, druhy 39 přesně, třetí 38 plus dva nebo tři..
drzim palce!