Třetí porod – rodil někdo od 37+0 do 38+0?

418
28.1.19 16:44

Ahoj, mám za sebou třetí porod a přenášela jsem i do třetice :D první 9 dní po termínu, druhé 2 dny po termínu díky Hamiltonu a třetí porod týden po termínu. Přeji hodně štěstí :mavam: :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5810
28.1.19 16:47

Taky jsem zvědavá kdy to přijde.. Končím 36tt…první jsem rodila 37+0, druhé 39+0 :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21732
28.1.19 16:55

já sice nemám tři děti, ale první jsem rodila 38+3tt a druhé 37+4tt. Tak nevím, kam bych se s touto statistikou dostala s třetím dítětem. zjišťovat to nehodlám. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2249
28.1.19 16:59
@Terka14 píše:
Ahoj, mám za sebou třetí porod a přenášela jsem i do třetice :D první 9 dní po termínu, druhé 2 dny po termínu díky Hamiltonu a třetí porod týden po termínu. Přeji hodně štěstí :mavam: :)

Sakryš, a já doufala, že aspoň třetí by se snad mohlo narodit dříve, když první dvě byly 10 dní po termínu :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
418
28.1.19 17:25

@Rive tak člověk nikdy neví, třeba to do třetice bude dřív. Mě to nevadilo. Těhotenství jsem si ráda užila o kousek déle :) :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11863
28.1.19 17:29

První porod 40plus4, druhy 39 přesně, třetí 38 plus dva nebo tři..
drzim palce!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
568
29.1.19 13:22

Děkuji za reakce, holky. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková