Trhání osmiček v analgosedaci Praha

3593
23.1.21 19:19

Trhání osmiček v analgosedaci Praha

Ahojte,
měla bych na vás takový dotaz, mám zkaženou jednu horní osmičku a MDDr. mi doporučuje vytrhnutí a to rovnou spolu s tou druhou horní osmičkou, že ta se taky časem zkazí. Já se ale příšerně bojím. Jen v lokální anestezii to nedám a potřebovala bych analgosedaci. Můj zubař ji nabízí, ale je hrozně drahá, proto přemýšlím, jestli někde není nějaká stomatochirurgie, kde by to dělali na pojišťovnu. Jsem z Prahy. Napadla mě VFN, nebo Motol. Léčím se dlouhodobě na psychiatrii s dosti vážnými problémy a kdyby bylo potřeba, tak by mi psychiatrička snad dala potvrzení, že to nezvládám. Nemáte někdo náhodou zkušenost? Jinak zuby jsou pro mě opravdu citlivá věc, nevadila mi kolonoskopie bez přispání, gastroskopie… vše možné, ale ty zuby fakt nezvládám. Prosím, nerýpejte do mě, že trhání zubů každý vydrží apod. já se znám a vím, že bez analgosedace bych se zbláznila už dočista. Moc vám děkuji za případné rady a tipy a přeji hezký večer.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1687
23.1.21 19:37

Vytažení horní osmičky trvá většinou do půl minuty. Takže bych se na nějakou analgosedaci fakt vyprdla :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2758
23.1.21 19:49

@Lollitka zkus se zeptat v Pstrossova Medical. Ja i pribuzni jsme tam byli s peci vzdy spokojeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3661
23.1.21 19:59

Ja jdu na trhani 8 ted v tydnu taky a jsem taky po*rana.. rekla jsem si, ze nebudu nic cist, zadne zkusenosti, jinak tam ani nepujdu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.21 20:01

Lepsi nez utracet za analgosedaci je lepsi se domlovit na oblbovaci tabletce, musis teda nekoho mit sebou. Prijdes, zapijes, pul hodiny sedis v cekarne, nejdriv je ti vsechno k smichu pak te to skoro vypne. Ja se probudila az vecer doma. Do auta mne nesl pritel a kamarad :lol: naposledy si pamatuju, ze jsem si cetla nejaky clanek o vampirech a nemohla se prestat smat

• Citovat
  • Nahlásit
10108
23.1.21 20:02

@Kolarkaa Mně je loni vyřezávali z dásně vpravo nahoře a dole, neměla jsem je vůbec venku, nechala jsem to jen lokálně umrtvit. A nebylo to tak strašné, strach jsem měla, ale nebolelo to nijak extrémně. Ty bolesti předtím, kdy mi tlačily na nerv, byly daleko horší :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3593
23.1.21 20:06
@dickys píše:
Vytažení horní osmičky trvá většinou do půl minuty. Takže bych se na nějakou analgosedaci fakt vyprdla :lol:

Já to vím, ale stejně mám takovou hrůzu, že to oblbnutí potřebuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3593
23.1.21 20:06
@luci.no píše:
@Lollitka zkus se zeptat v Pstrossova Medical. Ja i pribuzni jsme tam byli s peci vzdy spokojeni.

Díky moc za tip, mrknu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3593
23.1.21 20:07
@Kolarkaa píše:
Ja jdu na trhani 8 ted v tydnu taky a jsem taky po*rana.. rekla jsem si, ze nebudu nic cist, zadne zkusenosti, jinak tam ani nepujdu :mrgreen:

Tak moc držím palce, kolik ti jich budou trhat? Já taky nic nečtu, ale umím si scénáře vytvořit i tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3593
23.1.21 20:08
@Anonymní píše:
Lepsi nez utracet za analgosedaci je lepsi se domlovit na oblbovaci tabletce, musis teda nekoho mit sebou. Prijdes, zapijes, pul hodiny sedis v cekarne, nejdriv je ti vsechno k smichu pak te to skoro vypne. Ja se probudila az vecer doma. Do auta mne nesl pritel a kamarad :lol: naposledy si pamatuju, ze jsem si cetla nejaky clanek o vampirech a nemohla se prestat smat

Díky a nevíš, jakou tabletku jsi měla? Pokud nějaký Neurol, Rivotril, Diazepam… tak ty na mě vůbec nefungují ani ve vysokých dávkách, tak to by mi asi moc nepomohlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3661
23.1.21 20:12

@Lollitka jednu. Pry je tam asi kaz, ale koreny nejsou snad nijak blbe zahnuty ze by to melo jit dobre. Doufam no.. zub me neboli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3593
23.1.21 20:24
@Kolarkaa píše:
@Lollitka jednu. Pry je tam asi kaz, ale koreny nejsou snad nijak blbe zahnuty ze by to melo jit dobre. Doufam no.. zub me neboli

Tak to moc držím palce. Mě právě jedna osmička bolí a druhá ne. Ale ven mají jít obě naráz. Já mám kořeny snad taky normálně rostlé, ale i tak šílím při představě toho trhání. Tak ať to zvládneš, dej pak vědět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1903
23.1.21 20:31
@Anonymní píše:
Lepsi nez utracet za analgosedaci je lepsi se domlovit na oblbovaci tabletce, musis teda nekoho mit sebou. Prijdes, zapijes, pul hodiny sedis v cekarne, nejdriv je ti vsechno k smichu pak te to skoro vypne. Ja se probudila az vecer doma. Do auta mne nesl pritel a kamarad :lol: naposledy si pamatuju, ze jsem si cetla nejaky clanek o vampirech a nemohla se prestat smat

Můžu se zeptat nevite náhodou název tablet? Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.1.21 20:50

Dobrý den, radím vám, aby jste kontaktovala svoji pojištovnu. Ta vám odpoví, jestli by vám to pojišťovna proplatila. Z mých zkušeností.(U našeho problému, to pojišťovna nechtěla proplatit, protože 1.když byl syn mladší, tak ošetřování zvládal,2.proplácí to osobám s mentálním postižením)Zkušenost VZP.Ale u Vás je to zase trochu jinak. Opravdu první kontaktujte pojišťovnu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3593
23.1.21 20:55
@Lenčí 12345 píše:
Dobrý den, radím vám, aby jste kontaktovala svoji pojištovnu. Ta vám odpoví, jestli by vám to pojišťovna proplatila. Z mých zkušeností.(U našeho problému, to pojišťovna nechtěla proplatit, protože 1.když byl syn mladší, tak ošetřování zvládal,2.proplácí to osobám s mentálním postižením)Zkušenost VZP.Ale u Vás je to zase trochu jinak. Opravdu první kontaktujte pojišťovnu

Díky moc, já mam taky VZP, na její stránky jsem se dívala, vím, že se to proplácí mentálně postiženým, tak nevím, jestli by vzali i psychiatrické onemocnění. Ale zavolám tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat