Tři děti pořád dokola nemocné a moje psychika

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1462
2.1.20 12:27

Loni byl syn porad nemocny, letos jsme zavedli solnou jeskyni, inhalovani vincentky a koupani v morske soli ve vane… tuk tuk chodi do skolky a vypada to ze je to vyrazne lepsi oproti lonsku, kdy v kolektivu byl vecne nemocny…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1446
2.1.20 13:07

@PerličkaM. Na kašel odvar ze sušeného lotosového kořene. Taky mám syna astmatika (7let) čím je starší, tím je to lepší. Dcera 17měsíců je zdravější. Kvůli častému nachlazení jezdíme v zimě k moři. Když bylo synovi 3 a měl opakující zelenou rýmu odleťeli jsme do Malagy. Mořský vzduch dělá své a je jedno jestli je u moře 15 nebo 30C. Za měsíc letíme na 3 týdny za teplem. Únor je u nás vždy nejhorší.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1186
2.1.20 13:20

Braní vitamínů jim moc nepomůže, hlavně ten rybí tuk je před nachlazením neochrání. (Netvrdím, že není k ničemu) Chce to posíli imunitu a to hlavně už od léta, když jsou děti zdraví. Otužování a přípravky na posílení imunity. Možná nějaký přípravek s echinaceou, nebo zkusit Preventan.
A co sauna? Pro letošek, když jsou už nemocný, je to rada na nic, ale do příští zimy bych to zkusila.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.1.20 21:16

Neporadím, soucítím, s tolika nemocnými dětmi je to nápor jak na fyzičku, tak psychiku - nevyspání, ježdění po doktorech, vyšetřeních, pohotovostech, pobyt v nemocnici. U nás byl největší masakr, když bylo dětem 9, 5 a 1,5. Tudíž školák, školkáč a batole. To nejmenší bylo chudák, chytlo od starších všechno a nemoci se točily ten rok v kruhu :zed:. Dávali jsme vit. D, imunoglukan, lichořeřišnici, starší měli preventan, C, rybí tuk. Nějak z toho vyrostli. Je jim 13, 9 a 5 a krom občasného nachlazení výrazněji nemocní nebývají ( ťuk ťuk)

  • Citovat
  • Upravit
13200
6.1.20 08:00

Soucítím. Mám 3 děti,10, 7 a 5 let. Ta nejstarší odmalička hrozně trpí na rýmy. Do předloňska z toho pokaždé měla zánět středního ucha. Na mandlích byla 3× a znova dorůstají. Letos z rýmy šílený kašel. Nepomáhá nic.Ty dva mladší to tolik nechytají. Syn výjimečně. Letos teda extrém, dostal ATB, teď má druhé, první nezabrala. I doktorka je z něj překvapená, nikdy moc nemarodil. Většinou dne dva spal a byl ok. Teď valčíme druhý týden.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

GS Mamavit Prefolin + DHA

  • (4.5) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek