Tip na velkou prostornou korbu na zimu

zoui08
7.11.12 10:08

Typ na velkou prostornou korbu na zimu

Prosím má někdo tip na hooodně prostornou korbičku(kočárek) na zimu? synovi jsou 3měsíce, má už 7kg a přes 60cm měří. máme chicco s3 a teď už se tam se slabším fusakem nevedje.Je tam chudák narvaný. A co potom tak v prosinci, v lednu atd. A se zimním fusakem od emitexu už vůbec. děkuji.

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3624
7.11.12 10:09

Roan Marita, Maxi Cosi Mura..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4817
7.11.12 10:10

Inglesina Magnum

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
novo123
7.11.12 10:15

My měli Dorjan - malej se narodil v září a v pohodě se tam vlezl s obrovskou rezervou celou zimu (v kombinéze, plus fusak Emitex + peřinky) až někdy do dubna, kdy chtěl už koukat, tak jsme přešli na sporťák. Chicco se mi taky strašně líbilo, ale zavrhla jsem ho kvůli té malé korbě.

  • Citovat
  • Upravit
Billi
7.11.12 10:17

Dorjan. Syn se tam vlezl ještě při 80 cm (bez fusaku). S fusakem se tam vešel když měl 71 cm a kolem sebe měl ještě hodně místa.

  • Citovat
  • Upravit
5254
7.11.12 10:20
@Petronilla píše:
Inglesina Magnum

Souhlas.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10141
7.11.12 10:23

Gesslein

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1726
7.11.12 10:25

Patron Apollon

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3HE
22413
7.11.12 10:25

Taky budu potřebovat velkou korbu, mimi se narodí v květnu, takže tam bude muset být i tu nadcházející zimu :think: - v půl roce ho do sporťáku dávat nechci.
@novo123 @Billi který Dorjan přesně? samotná korba jako např. Danny spport nebo s vložnou taškou - country cross?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Eos
8497
7.11.12 10:27

Inglesina Vittoria :palec: Taky dcerka měla dostatek rezervy. Přesedlali jsme ne kvůli velikosti, ale když začala v kočárku stoupat a přestalo to být i s kšírama bezpečné.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Billi
7.11.12 10:27

@3HE máme Danny sport prestige.

  • Citovat
  • Upravit
32929
7.11.12 10:31

Já mám obyčejnou kombinaci houpací(byla s vložnou taškou, tu jsem ve 4m vyndala), teďka právě spí malej venku ve fusaku Emitex, pěkně zachumlaný, ve sporťáku v lehu, nánožník vysoký…má skoro 10kg a cm nevím, ale přes 70 určitě.
Starší syn je narozený v květnu a vlezl mi tam celou zimu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
zoui08
7.11.12 10:32

Holky kamarádka mi nabízí korbu, nevím jak se tenm kočár ted jmenuje, a ta měčí, délka 80cm a šířka 38cm.tak hledám ještě něco většího. Je něco? tyhle sem ted omrkla a jsou ještě o něco menší, než co mi nabízí kámoška. :think:

  • Citovat
  • Upravit
15225
7.11.12 10:38
@Petronilla píše:
Inglesina Magnum

Za mě taky!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
novo123
7.11.12 10:59

@3HE taky máme Danny sport prestige

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

S4

  • (3.6) + 69 recenzí

Baby Snap 4

  • (4.1) + 59 recenzí

XA

  • (3.9) + 50 recenzí

Marita

  • (4.6) + 49 recenzí

Poradna o výběru kočárků a autosedaček

Ikona - Lukáš Fiala

Lukáš Fiala