Uber autosedačka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Oudrey
Ukecaná baba ;) 1106 příspěvků 13.08.19 22:11
Uber autosedacka

Ahoj holky, nevite, prosim, jestli je mozne objednat si uber s autosedackama? Nemuzu to na webu najit. Dekuji

Reakce:
welovefashion
Ukecaná baba ;) 1222 příspěvků 100 inzerátů 13.08.19 22:45

@Oudrey co vim tak maji doporučení ji vozit, ale povinnost to není, zároveň vás ale můžou odmítnout přepravit když ji nemají, jestli to jde nejak navolit netusim, dřív to nešlo, ale pořád něco vylepšují tak třeba se to změnilo, no moc jsem nepomohla :wink:

Lennia
Závislačka 3047 příspěvků 13.08.19 23:03

Já to zjišťovala minulý týden, přes facebook jsem psala zprávu. Odpověděli mi, že až si objednám jízdu, musím do 3 minut napsat řidiči, jestli má autosedačku. Do 3 minut se totiž dá jízda bezplatně stornovat, později za poplatek. To bych ale zkoušela nejspíš dlouho, než bych našla auto s dvěmi sedačkami. Nakonec jsme to vyřešili tak, že jsme koupili dva nejlevnější podsedáky a bylo :palec:

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1715 příspěvků 14.08.19 06:37

Volam klasicky taxi, kde poslou vuz s autosedackou

Oudrey
Ukecaná baba ;) 1106 příspěvků 14.08.19 11:11
@welovefashion píše:
@Oudrey co vim tak maji doporučení ji vozit, ale povinnost to není, zároveň vás ale můžou odmítnout přepravit když ji nemají, jestli to jde nejak navolit netusim, dřív to nešlo, ale pořád něco vylepšují tak třeba se to změnilo, no moc jsem nepomohla :wink:
@Lennia píše:
Já to zjišťovala minulý týden, přes facebook jsem psala zprávu. Odpověděli mi, že až si objednám jízdu, musím do 3 minut napsat řidiči, jestli má autosedačku. Do 3 minut se totiž dá jízda bezplatně stornovat, později za poplatek. To bych ale zkoušela nejspíš dlouho, než bych našla auto s dvěmi sedačkami. Nakonec jsme to vyřešili tak, že jsme koupili dva nejlevnější podsedáky a bylo :palec:

My budeme prilitat, potrebuji to na vyzvednuti z letiste. Ale dekuji :kytka:

Váš příspěvek
Reklama