Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
Zakládám tohle téma, páč mám doma mužského, kterému dovolená nic moc neříká…Takže vždycky vyjíždíme někde po tuzemsku, max. na 5 dní. Snažím se hledat místa, kde je hezky a zároveň ubytování tak, aby se to dalo v pohodlí přežít a nestálo to majlant. Já jsem povaha dobrodružná, takže bych spala i pod širákem, ale drahá polovička musí mít pohodlíčko ![]()
Proto bych byla ráda, kdybyste sem holky mohly taky přispět tipy na pěkné ubytko v tuzemsku s dětmi, tzv. za málo peněz hodně legrace ![]()
Já tedy začínám: Krásnou výletodovču jsme prožili ve Štramberku, zde jsem našla krásné ubytování na faře Českobratrské církve. V zadní části fary mají malinký byteček, který jsme si pronajali, za 250,– na dospělou osobu za noc, dítko zdarma. Bylo to moc pěkné, čisté - pokoj s manželskou postelí + nová kouplena a nový kuchyňský kout. K tomu i parkovací místo v uzamykatelné zahradě a k dispozici farská zahrada, pískoviště, domeček, odrážedla…
Pan farář mladý a moc fajn. Je to ale už 3 roky, tak nevím, zda se ceny za ubytko neposunuly.
Na netu jsem našla tento telefon, 556 812 350, tak snad je platný.
Budu se těšit na Vaše tipy!!!
Blanka
Tak já dávám do placu http://www.rokytnice.com/rezek-hajenka
Platili jsme 250,– Kč /za dospělého, mimo sezonu 170,– Kč. Byli jsme už dvakrát a obrovská spokojenost… Pro děti je venku hřiště, trampolína a na kukandu ovce a koně. Uvnitř vyhřívaný bazének. Majitelé moooc příjemní!
moc hezke tema, napadu na vylety a dovolene neni nikdy dost.
Pridavam tohle http://www.pension-tereza.cz/ Ja tam bohuzel jeste nikdy nebyla, ale dostala jsem to nekolikrat doporucene
(Snad to nebude nepovolena reklama)
my byli letos v zimě (březen) ve špindlu v Pensionu borůvka. Noc stála 350 Kč/os (což na špindl super) dítě zdarma, snídaně, postýlka, dětské židličky, herna a kočárek na zapůjčení. Na to kolik tam bylo rodin s dětmi tak to bylo tiché a klidné místo Doporučuju
Ahoj, super téma,
taky přidám tip - levné ubytování na Benecku, čisté, majitelé příjemní, blízko běžeckých tratí a kousek je i sjezdovka, prima i na jaro a podzim …
ahojda,
tak jste mě s tímto penzionem tak navnadila,že jsem tam hned poslala objednávku na prodloužený víked:o)
teď ještě aby bylo volno o))
vypadá to tam fakt moc dobře
hezký den
Ahooj,
doporučuji z loňské zkušenosti Penzion Agáta v Českém ráji. Pro děti fakt super.hlavně vyhřívaný bazén a dětské hřiště. je tam kuchyňka,tak se dá ušetřit na jídle.
Lenka
Moc doporucujeme chatu Ramzovske sedlo www.ramzova.cz Byli jsme tam letos a bylo to supeeeer. U jidelny herna pro deti, venku spoustu hracek pro deti, vlacek, piskoviste, bazen, a bylo to hodne levne i s polopenzi. Moc doporucujeme.
Ahoj, holky,
taky přidám svou trošku do mlýna.
Loni jsme byli na Šumavě v Apart hotelu Šumava v Kašperských Horách. Využili jsme levnější formu ubytování v pokojích „bed and breakfast“. Pokojíky jsou v patře a v přízemí je veliká, krásná herna a malá tělocvična. K areálu patří velká zahrada s obrovskou skluzavkou, malou lezeckou stěnou, velkou trampolínou, pískovištěm, bazénem a velikým indiánským teepee. Všechny restaurace v okolí mají dětské koutky a nekuřácké prostory. Personál penzionku je ohromně příjemný a vstřícný. A během letních prázdnyn můžete pro dítka využít služby klubu Horálek, který se vám o ně na 5 hodin denně postará. Náš prcek, tehdy čerstvě tříletý byl nadšený. Dodnes říká, že chce jet zase na Šumavu ![]()
@Moniq1 píše:
Taky přidám jeden odkaz… www.kozichlivek.cz. Moc pěkná dovolená v Orlických horách, u chaty dětské hřiště. Kousek lanový park, rybnicek, kde si muzete vylovit pstruha pak Vám ho připraví. Možnost výletů..koupání, les, atd…
na to, že je to Kozí chlívek, tak trochu drahé!!!
Ale vypadá to tam pěkně!!!
My byli loni u Buchlovic v lázních Leopoldov - Smraďavka, bydleli jsme v chatce a bylo to super! Kolem spousta možných výletů, krásné prostředí…a přivezli jsme si odtamtud druhého prcka
!
http://www.lazneleopoldov.eu/ubytovani/
Ahoj, obnovuji tema:) Planujeme s kamaradkou par dni nekde nejlepe s prirodou bez chlapu, s detmi =tudiz babyfriendly:D dojezd z Prahy busem nebo vlakem, napada Vas neco?:)
Taky bych ráda obnovila a získala nějaké typy na levné ubytování.
děkuji
@Darcakarca Ahoj Darcakarco, nám doporučil kamarád ubytování u kapra v Třeboni www.ukapra.cz . Ceny u nich začínají na 350 Kč za noc, což mi nepřijde tolik ![]()