Úklíd za dlouhou dobu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.18 13:42
Uklid za dlouhou dobu?

Zdravim,
jsem na MD a manzel mi doma nechce moct pomahat ani s uklidem ani s hlidanim male. Rekl at jsi najdu brigadnici na uklid. Tak se taky stalo. Pres net jsem nasla studentku, ktera k nam chodi jednou za tyden uklidit. Ja s malou, kdyz ma prijit jezdime za babickou. Zda se mi, ze je celkem dost pomala. Byt je 4+1(80 m2).Chci po ni: umyt WC a koupelnu, vysat, vytrit, utrit prach, vynest smeti a vyzehlit par kusu obleceni. Koupelnu neumyva celou umyje vannu a umyvadlo a vytre ji. Kachlicky ani policky v koupelne nemyje. Prach taky neutira kazdy tyden, navic ma na utreni dva parapety, tri policky a utira kuchynskou linku. Vytre a vysaje cely byt a vynese smeti. Pozehli par kusu vetsinou tricek od manzela. Chodi na 8 a kdyz nekdy prijedeme s malou na 15 hod. Jeste tady je. Nechci po ni at dela neco navic, ani at zustava dele. Zda se mi to nebo to dela naschval? Ma odmenu 150 Kc/ hodina. Za jak dlouho by se dal v klidu pouklizet takovy byt. Dekuji za nazory.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

unuděná
Kelišová 5555 příspěvků 2 inzeráty 24.10.18 13:47

Není nic jednoduššího, než si to zkusit jeden den uklidit sama a uvidíš, kolik času ti to zabere ;) Nebo neodjížděj pryč a uvidíš, jak pracuje. Ale myslím, že je to celkem adekvátní. Ovšem přihlédla bych k tomu, jak je pečlivá. Jestli vytírá a vysává skutečně důkladně, pod sedačkou, odsune věci atd. Pokud máte něco domluveno, jako že má utírat prach každý týden, a hotové by to nebylo, chtěla bych po ní, aby to nad rámec své pracovní doby dodělala.
My máme byt 90m2 a udělat důkladný úklid všeho, co píšeš, skutečně je práce na celý den.

kilčo
Kecalka 175 příspěvků 24.10.18 13:49

se k tobě hlásím na práci!
Při tom úklidu si určitě stihne dát kafčo,kouřovou a sjet několik serošů.

Takhel se to nedělá: ty ji musíš říct,že dostane tolik a tolik celkem za ten den a udělá to a to.Ne platit hodinově,to je o ničem,to je pro kancel.síly,nad lidma musí být neustále bič,který musí někdy i zasvištět,aby poznali,že to opravdu myslíš vážně.

A další chyba je,že ji tam necháváš samotnou,to já si neumím představit,vzdyt ti může prolézt všechny věci,všechny skříně,takhle vydávat všanc své soukromí? 8o
Krom toho sooukromí,kdybys ji alespon jednou sledovala,tak bys poznala,jak maká,jak velký je to slimák.
Bože,za takový prachy odvést takovou práci,já chci takýýý!!!

Veru1987
Zasloužilá kecalka 767 příspěvků 24.10.18 13:49

Mi to příjde že za 8hodin bych toho asi udělala více teda. To bych vydrhla celou koupelnu i kuchyň.

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5490 příspěvků 24.10.18 13:50

To je hodně dlouho, dělá to schválně aby měla min práce a víc peněz :nevim: kdybys dala částku za udělání všech věcí, nehledě na čas, určitě by byla pryč dřív. Když to vezmu u sebe, máme 3+1 koupelnu a WC mám uklizeno tak za 10 minut. Vysato tak za čtvrt hodky, vytřeno tak do 20 minut (Teda záleží jestli vytira Klasicky hadrem, my máme mop ke kterým se nemusím ani ohnout), do toho uklízim kuchyň, nandám myčku, utru linku, prach je za chvíli, utru parapety, stoly, 2 police to je prace na 5 minut max. Nezehlim, ale pokud to není obrovský koš prádla tak hodinu max bych tipla že to bude hotové. Odpadky vynesu, když odcházím (pokud popadne pytel Teda, jestli musí vysypat koše a umýt je je to tak 10 minut navíc). Nicméně takový úklid co popisuješ mi trvá max 3 hodiny :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.18 13:52

@unuděná Akorat k nam chodila na 3 hodiny dvakrat tydne a uklizeno bylo stejne. :D Ja mam koupelnu a wc uklizenou za pul hodky, i kdyby vysavani a vytirani hodina, zehleni hodina, prach hodina.

Ju21na
Kecalka 161 příspěvků 24.10.18 13:52

Máme 3+1, 120 m2 a takový úklid bych taky měla téměř na celý den. Jen koupelnu mám tak na 45 minut :nevim: Jak se píše výše, si to zkus a uvidíš :pankac:

JanduleD
Echt Kelišová 8372 příspěvků 24.10.18 13:53

Jako že tohle dělá cca 7hodin 8o nejdriv bych se na ferovku zeptala co udelala, ale za mě by letela jak namydleny blesk. Pokud nemas prádla na žehlení aspoň tři kose nebo to nejsou same kosile, tak to natahuje. Kdyby měla určitou částku za konkretni úklid, tak o ní za 2-3hodky nevíš.

Hegy
Povídálka 35 příspěvků 24.10.18 13:54

Za tu dobu bych stihla vymalovat a ještě uklidit celý byt…

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2405 příspěvků 24.10.18 13:55

Tohle těžko odhadnu, naše uklízečka je velice rychla a nas byt (dve loznice)ji trvá dve hodiny, a to je většinou uklizený. Pokud máš pocit, že studentce to nejde, najmi si starší zkušenou paní. Uklízet sama pro srovnání podle mě nemá cenu - co moje uklizecka ma za ty dve hodiny, mně trvalo půl dne

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.18 13:55

@unuděná Akorat k nam chodila na 3 hodiny dvakrat tydne a uklizeno bylo stejne. :D Ja mam koupelnu a wc uklizenou za pul hodky, i kdyby vysavani a vytirani hodina, zehleni hodina, prach hodina.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.18 13:56
@Anonymní píše:
Zdravim,
jsem na MD a manzel mi doma nechce moct pomahat ani s uklidem ani s hlidanim male. Rekl at jsi najdu brigadnici na uklid. Tak se taky stalo. Pres net jsem nasla studentku, ktera k nam chodi jednou za tyden uklidit. Ja s malou, kdyz ma prijit jezdime za babickou. Zda se mi, ze je celkem dost pomala. Byt je 4+1(80 m2).Chci po ni: umyt WC a koupelnu, vysat, vytrit, utrit prach, vynest smeti a vyzehlit par kusu obleceni. Koupelnu neumyva celou umyje vannu a umyvadlo a vytre ji. Kachlicky ani policky v koupelne nemyje. Prach taky neutira kazdy tyden, navic ma na utreni dva parapety, tri policky a utira kuchynskou linku. Vytre a vysaje cely byt a vynese smeti. Pozehli par kusu vetsinou tricek od manzela. Chodi na 8 a kdyz nekdy prijedeme s malou na 15 hod. Jeste tady je. Nechci po ni at dela neco navic, ani at zustava dele. Zda se mi to nebo to dela naschval? Ma odmenu 150 Kc/ hodina. Za jak dlouho by se dal v klidu pouklizet takovy byt. Dekuji za nazory.

Zkus si to co pi ni chces udelat sama, abys mela lepsi predstavu. Mame podobny byt a to co pilisujes stihnu udelat za max. 3 hodiny a to budu jeste pomala (samozrejme zalezi na mnozstvi pradla k zehleni a taky jake povrchy mate v byte, koberec muze zabrat dyl casu na luxovani). Kazdopadne bych ji prestala platit od hodiny, kdyz se takhle evidentne flaka.

masima
Kecalka 322 příspěvků 24.10.18 13:59

No nevím. Já mám opravdu dobrou uklízečku a úklid asi to samé jak ty, ale byt 120 m. Uklízí též za 150,– na hodinu, ale komplet byt má za tři hodiny a to ještě stihne společné prostory a prádelnu. A uklizeno mám výborně. Prádlo teda nežehlí v těch třech hodinách.

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 24.10.18 14:03

Mně tohle dělá paní za čtyři hodiny,stejný byt. Jen teda nezehli. Jednou za tři měsíce k tomu ještě umyje okna. To je tu pak těch osm hodin. sazbu má stejnou. Ale hned jsem ji upozornila,že ze své zkušenosti vím,že déle jak čtyři hodiny mi to netrvá a že chci, aby byla ve 12 pryč, až přijdeme s malým ze cvičení.

Alkata
Zasloužilá kecalka 568 příspěvků 24.10.18 14:04

Za takovou dobu bych měla uklizeny cely byt důkladně. Nejsem ten tip co by mel úklid na pět minut jako jiné zde, ale tohle je hrozne dlouhá doba na to co jen dela. Vyjebava s tebou :?

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zima přeje legínám. Pozor však na odhalený zadek a pestré vzory

Už dávno neplatí, že legíny oblékáme pouze na sport. Díky pohodlnému střihu a... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >