Ukončení pracovního poměru v době neplaceného volna

Napsat příspěvek
Velikost písma:
66845
14.8.19 16:51

Omyl

Příspěvek upraven 19.08.19 v 14:07

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
783
19.8.19 09:45

@Lendeš Strašně moc děkuju za vysvětlení a pomoc! Jen se snad naposledy zeptám, ať mám fakt jasno:
1. Jak píšeš „odstupné fomou odměny - osobně bych to písemně upravila v samostatném dokumentu ne v té dohodě, aby to nepůsobilo jako obcházení odstupné za účelem čerpání podpory hned od konce zaměstnání“ = úplně nevím, co tedy mít v té Dohodě napsáno, pokud tam bude psáno odstupné, tak mi nedají podporu hned, pokud tam bude odměna, tak to zase bude vypadat jako obcházení předpisů…
2. „Můžete se písemně dohodnout, že zaměstnavatel poskytne náhradu mzdy pro překážky na své straně.“ = takže pokud mám NV do 30.9., takže by mi měli tedy umožnit ten 1 den v práci 1.10. a Dohodu podepsat až 2.10.? Nevím, jestli se to dá podepsat i toho 1.10., jakože po celém dni v práci odchod… a teda mít od nich ještě nějaký papír, že nejsem fyzicky doma, je to tak?

Já fakt moc děkuju za pomoc, mám z toho hlavu jak balon, ale prostě chci být připravená mluvit s HR a vědět, jak by to mělo všechno být ok…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat