Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Snopy123 píše: Více
Tak toho nemocnýho psa tam řešili spis jen proto, aby tam toho herce nemuseli dávat.
Jednou je to manžel matky ženicha, tak by na svatbě být měl, navíc když si nakonec k sobě s Lumírem cestu našli.
@a12 Presne tak!
Nejake postavy se posunou prirozenym vyvojem deje nebo vekem a je to v pohode. Nekdy to vsak je uplne na ranu.. Treba, co uplne nesnasim, je, jakou hloupou pipinu udelali z Aji. Pritom to byla takova mrcha a v podstate ze dne na den takova promena
Jako chapu, ze treba dite a tezky porod by ji zmenilo, ale to je uplne jiny clovek.
@a12. No ty ukázky k Vandě po prázdninách no nevím… Doufám, že v tom taxíku zapomněla tašku a ne mimino
@a12 Každý je asi jiný. Moje tchýně by za psa taky dýchala a věřím, že by byla schopna na svatbu pro ni v podstatě cizího syna nešla - záleží na vztahu, pokud by to se psem bylo akutní, protože pes nevydrží ani minutu sám doma a potřebuje nonstop 24/7 pěči.
@Pdoctor Tak to jo, ale tak jde o to že to dítě tam zapomeneš
A jsou děti, které v autě neřvou a spí
Navíc je to sitauce které se dá využít okolím a sebevědomí nepřidá.
@Snopy123 píše: Více
Jasně, ale tohle je seriál a záplatku si tam napíšou, jakou zrovna potrebujou
a pokud nemaj herce, tak vymysli tohle
@Snopy123 píše: Více
PRESKRTNUTO Myslím samotného herce, že na ten jeden díl ho tam mohli dát..i teda Elisku, divné, že dědovi na svatbu vnučka neprijde… Psa, té řešili, to tím jenom vysvětlili pro diváka, proč tam není Vilda, a Eliška by vadila u příprav ![]()
@Dixies píše: Více
Měl linku s Ajou…a kvůli čemu to ale bylo, ne kvůli Mastnému a Lumírovi?
@Letee píše: Více
A nesfoukli to pri jednom rovnou s Mariem? ![]()
@a12 píše: Více
No četla jsem titulek o dvou svatbách. Tak možná jo.