Uhličitany v potravinách
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Napsat příspěvek
Velikost písma:
9.6.13 05:00
@Levandule121 já se nehádám, jen říkám, že více nebo méně CO2 mají ve střevech všichni. Navíc se uvolňuje i při trávení. To video je totální kec.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Imane
9.6.13 10:09
Tak jsem se na to také podívala. No, to si z nás jen někdo vystřelil, ne? Takhle strašit lidi, že se nestydí
.
- Citovat
- Upravit