Umělé nehty

314
18.8.06 12:41

Umělé nehty

Máte je? Jaké? Jak jste s nimi spokojené? Uvítám všechny zkušenosti, díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

559
18.8.06 13:27

Ahojky

já měla asi 3 roky gelové. Byla jsem moc spokojená, vůbec se neulamovaly. Ale záleží kdo Ti je a jak udělá. Já byla spokojená až u 3 manikérky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
314
18.8.06 13:48

Jak často jsi chodila na úpravu? Opravdu se nezlomí? Nepoškrábou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2238
18.8.06 13:58

Já jsem měla 2 roky pryskyřicové (akrylové) a byly super, jsou tvrdší než gelové, hrála jsem s nima volejbal, nikdy se mi nezlomily. Ale taky je to větší „škůdce“ vlastních nehtů, musí se víc pilovat, než se nanese vrstva, takže jsem čekala rok, než se z toho moje nehty vzpamatovaly.

Jo a na umělých nehteh je super lakování, vydrží ti v klidu 2 týdny :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5636
18.8.06 14:01

Ja mela umele nehty asi 5 let .. nejdrive pryskyrici a pak gelove … s gelem jsem byla urcite spokojenejsi. Udrzba je nutna tak co 3 tydny…tim to leze docela do penez:-))) Nevim jake jsou ceny ted (uz je cca 5 let nemam), ale i to doplnovani neco stalo. Navic se muze stat, ze se ti nejaky nehet nahodou ulomi … o neco zavadis, do neceho prasknes … proste se stane … a pak mas 9 krasnych a jeden totalne hnusny ulomeny … a jedina moznost je jit a dat si ho udelat novy!

Jinak nehty pak vypadaji pekne, lak na nem vydrzi a neolupuje se! Tak 1× tydne je potreba, aby jsi ty udelala beznou udrzbu a trochu popilovala a znovu nalakovala aby vypadaly nehty hezky a vydrzely. Je mozne si taky koupit lepidlo a mozne chybky obcas opravit i sama, ale nebyva to na dlouho.

Ja s nehty spokojena byla, jinak bych je nemela 5 let … ale ted uz bych do toho nesla. S malymi detmi je to total kravina, s vetsimi to uz smysl ma… Kazdopadne pocitej s tim, ze sve vlastni nehty si temi umelymi totalne odrovnas … casem budou tenke jako papir. Trvalo mi 1 cely rok, nez mi ty papiraky odrostly a me vlastni nehty se zpevnily … ted uz jsem spokojena a rostou mi docela pevne nehty, rozhodne pevnejsi nez kdysi davno:-)))

Takze si tak nejak rozmysli z jakeho duvodu do nich chces jit a co od nich ocekavas. Co 3 tydny nejenom ze vydas nejaky peniz, ale taky 1-2 hodinky posedis v salonu … s detmi se to spatne planuje:-)))

Rozumne rozhodnuti preje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
559
18.8.06 14:07

Sulanek už napsala vše za mě, leze to do peněz a nehty svoje si opravdu zničíš.
Už je nemám asi cca 3 roky, šla bych do toho pokud bych , ale neměla dítě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
402
18.8.06 14:20

Já mám umělé nehty skoro 3 roky - gelové. Na doplňování chodím asi po čtyřech týdnech, doma si je po dvou týdnech přepiluju a přelakuju. Moje vlastní nehty nestojí za nic, pořád se mi lámaly a třepily, kolikrát dost bolestivě. Proto jsem do toho šla. Připadala jsem si pořád neupravená. Takhle je to super!
Jak holky psaly o tom, jak s dětmi… Hodně jsem o tom teď uvažovala. Abych třeba miminku neublížila, nebo tak. Ale je spousta ženských, které je stejně mají. Pravda je ta, že jsou dost tvrdé a hlavně TUPÉ, takže nějaké nebezpečí škrábnutí je minimální. Problém bude na mateřské spíš s penězi:-( Počítej tak se čtyřmi stovkami měsíčně. Možná seženeš někoho levnějšího, pracuje potom ale s méně kvalitním gelem, který se snáz odloupne nebo ulomí. (Já jsem se svými - a ne zrovna krátkými - před otěhotněním hrála i volejbal. Pravda, když se ulomí, je to bolest jako čert :oops: ale stačí trochu šikovnosti a nezbrklosti a nemusí se to stát.)
Mé poslední rozhodnutí je nechat si je i přes výchovu malého miminka. Jen je radikálně zkrátím. :wink:
Přeju dobré rozhodnutí! A pokud bys do toho náhodou šla, zvol vhodnou dobu, ze začátku si na to musíš trochu zvyknout :wink: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
314
18.8.06 14:23

Miminko nemám a zatím to ani bohužel vůbec nevypadá nadejně :cry: , takže tohle mám vyřešeno.
Teď spíš nevím - gelové, pryskyřicové, keramické?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
725
18.8.06 14:29

Ahoj,

tak já mám trošku odlišný názor - před dítětem jsem měla spoustu času 2× týdně si udělat manikůru a zušlechtit vlastní nehty, nehledě na to, že neustálým umýváním něčeho (= mácháním rukou) se mi nehty ničily, lámaly apod. Navíc času ubylo ještě po nástupu do práce, a tak jsem si nechala udělat gelové.

Na doplnění chodím 1× za měsíc, nechávám si dělat francouzskou manikůru, tudíž je ani nemusím lakovat. Pravda je, že to zabere cca 2 hodinky času a finance nejsou zanedbatelné, ale za ten pocit neustále upravených rukou mi to stojí (nepotřebuju rukavice ani na pletí záhonků :D). První nehty mi skvěle udělala kamarádka, která ale bydlí 150 km ode mě, takže jsem pak vystřídala 4 nehtová studia, než jsem našla to pravé.

Hezký den, Iva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
402
18.8.06 14:47

S výběrem nehtů Ti já osobně neporadím. S různými zkušenost nemám. S těmi gelovými jsem teda spokojená. Pryskyřicové jsem viděla u kamarádky. Nevím, jestli byly hůř udělané, nebo to tak musí být, ale měla je podstatně silnější než já a nevypadaly přirozeně. Mě se velice často lidé ptají, jestli mám nehty svoje nebo umělé. (Asi mám šikovnou manikérku;-)
Ale zase jsem slyšela, že pryskyřice vyjde levněji než gel. Tak nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
880
18.8.06 20:25

Mám skoro dvouletou dceru a k tomu gelové nehty.Jsem s nima moc spokojená a pokud nosíš rozumnou délku,nevadí to ani dětem.
Na doplnění chodím jednou za 4 týdny a platím 380 Kč.V ceně je i francouzská manikura.Nehty vypadají pořád upraveně.
Binky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1425
18.8.06 21:26

Ahojky, jsem manikerka . Gelove nehty uz mam 11 let. Chodi ke me desitky spokojenych mamin,ktere by uz bez nich nebyly… :) A to jsme zvladly porodit a vychovavat mimina a ted i blbnout s vetsima detma. Opravdu hodne zalezi na manikerce! Nema cenu chodit kazdych 14 dnu na opravy a doplneni… Ke me chodi nejcasteji 1× mesicne,nekdo i po 5,6 tydnech a kdo ma hodne casu a penez,tak jednou za 3 tydny. Rozhodne bych se zeptala na to,jak to bude dlouho trvat a jestli delaji FM ,
barevne gely nebo lakujou. Protoze co si budem povidat,kdo z nas ma cas nechat schnout nehty 2 hodiny. Kdyz vam rekne,ze za hodku jste hotovy,bezte radsi jinam. Jak jsem psala,ja je delam uz 11 let a nevejdu se pod 1,5 hodiny a to ze me leje… :D Hodne zalezi na tom,aby nehty nebyly zpilovane do hloubky,jen povrchove zmatnele,jinak je jasny,ze se znici… A hlavne bych je doma moooc neupravovala… Kdyz budete mit FM / to je francouzska manikura-bile spicky/ tak ani nepujde poznat,ze jsou odrostly! Ale fakt je dobry si je nechat udelat bilym gelem,nesoupou se spicky,maximalne si je prelakujete bezbarvym lakem a k maminkam a miminkam je to takovy „cisty“. A taky deti neposkrabete,opravdu jsou tupe,nekdy me to stve,kor kdyz mam stipanec od komara… :D a jeste jedno pro: nehty si nepotrebujete porad „zapilovavat“ a porad je mate hezky upravene,at jdete sportovat,nakupovat nebo do divadla…
Uff,nejak jsem se rozepsala,tak jestli budete chtit s necim poradit,rada vam odpovim… :D
Krasne,zdrave nehtiky Vam preje Pajka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
314
18.8.06 21:49

Tak to je super, že je tu odbornice. Díky za rady. A jak je to prosím tě s těmi keramickými, akrylovými, pryskyřicovými - vůbec se v tom nevyznám. Jaké jsou výhody - nevýhody? A hlavně, co je asi nejšetrnější?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
551
18.8.06 21:58

A mě by zajímalo kolik stojí první udělání nehtů???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13114
18.8.06 22:00

ahoj holky, tak se přidávám do diskuze. Umělé nehty mám 7 let. Nejdřív jsem začala s gelovýma, pak jsem změnila manikérku a její gelové nehty mi nevyhovovaly, lámaly se. Tak jsem si nechala udělat akrylové, které mám už 3 roky a neměnila bych, jsou tvrdší než gelové. Ale každému vyhovuje něco jiného. Nehty jsem měla i v těhotenství a po porodu. Nikdy jsem žádný problém neměla, třeba, že bych malého škrábla. Myslím si, že umělé nejsou tak ostré jak vlastní. Když se Davídek narodil, nechala jsem si je hodně zkrátit. Takže já osobně můžu umělé nehty jen doporučit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama