Liposukce

Anonymní
19.5.06 17:40

Liposukce

Ahoj holky,
chtěla bych poprosit ty z vás, které mají zkušenosti (ať už vlastní nebo od nějaké kamarádky) s liposukcí.
Já ji totiž před dvěma dny podstoupila a ráda bych věděla, jak je to s otokem a modřinami. Za jak dlouho se vám ztratily? Připadám si, že vypadám pořád jako předtím, jen s nějakou modřinou navíc, pouze nahoře v bocích je znát úbytek už teď… Dnes jsem se totiž po těch dvou dnech od zákroku směla osprchovat a sundat si stahovací kalhoty…
Ještě bych chtěla upřesnit, že šlo o tumescentní liposukci, tedy pouze v částečném umrtvení a dotvarovali mi boky, vnitřní a vnější stehna a vnitřní stranu kolen.
Díky moc.

Zdravím

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1076
19.5.06 17:53

čauky,

osobní zkušenost nemám (i když mě občas napadne, že by mi to bodlo :lol: ), ale našla jsem tuhle diskuzi a toto:

Odsáté plochy doporučujeme s odstupem několika dnů - individuálně 4-7 dnů od zákroku začít masírovat hladkým válečkem. Plocha se masáží prokrví, okysličí a tedy lépe hojí. Pozákrokový otok tkáně se postupně zmenšuje a definitivní zhojení, definitivní reparaci tkáně a efekt lze posoudit přibližně za 2 - 2,5 měsice od liposukce. Sportovat nedoporučujeme po dobu minimálně 2 týdnů. . Je to z http://www.liposukce.info/index.php?…

Tak ať se Ti to brzo zahojí. Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.5.06 18:36

Díky za odpověď, Katko :)
Mě lékař doporučil masáž válečkem až za deset dnů, tak teď nevím, jestli mám začít dřív nebo ne..
Každopádně ty stránky prostuduji, určitě se bude něco hodit…
Ještě jednou děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
4258
19.5.06 18:53

ahoj,ja osobni zkusenost nemam,ale macmina kamaradka si byla nechat odsat tuk na bocich resp. na stranach na zadku, no i presto ze drzi diety a cvici, tak se ji to vratilo zase nazpet :(
tak nevim jestli to k necemu je.ale jinak je myslim normalni,ze jsou otoky a modriny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
246
19.5.06 19:17

Ahoj, já na lipo (ale na klasické, „krvavé“ :? ) byla cca před 8 lety, nechala jsem si udělat vnitřní a vnější stehna. Modřiny byly ďábelské :cry: , velké a černé. Otoky jsem myslím neměla, a jestli, tak minimální.
Jinak jsem celkem spokojená, jen bych už podstoupila jen tu šetrnou metodu, protože co se týče bolesti, bylo to fakt záhul. Týden jsem nebyla schopna se o sebe postarat, byla jsem jako invalida, musela jsem mít doprovod i na wc 8O , bylo to strašné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.5.06 20:41

Uff, Radu, tak to jsem ráda, že jsem byla na této šetrnější metodě… :(
Sice jsem čekala, že zákrok nebude bolestivý, ale částečně byl, každopádně celkem zvládám veškeré úkony kolem sebe v pohodě včetně chození na WC. Jen ten obleček je dost nepříjemný, nejraději bych to sundala, ale samozřejmě nemůžu… Aspoň že má v rozkroku díru, takže to nemusím na WC sundávat :) .
Doufám, že mi modřiny tak do 14 dnů zmizí, protože přece jen se má oteplovat a nerada bych chodila celé léto v kalhotech…
Díky za informace, Radu…

• Nahlásit
  • Citovat
684
19.5.06 23:07

Ahojky Jajulko,
schazovat ty antierotické kalhoty nejspíš hned tak nebudeš :o)…já jsem na tumesc. liposukci byla vloni také v květnu a kalhoty jsem nosila 3 týdny a sundavala jsem je jen proto, že jsem byla nečekaně těhotná. S kalhotami jsem se loučila nerada, protože za tu dobu jsem na ně byla zvyklá a bez nich mi něco chybělo :o) Otoky zmizely tak do měsíce, modřin jsem zas tolik neměla. Nicméně i ty maličké jizvičky nesmí na sluníčko, jinak se opálí a zůstanou pak napořád hnědé, tak pozor na to. Jinak efekt byl vidět celkem hned. Já měla vytvarování boků a i s těmi otoky to vypadalo lépe. Co bylo ale nejvíce nepříjemné, byla ta kůže, která jak se vracela zpátky, tak začala svědit :o)…do dvou měsíců ale bylo vše jako dřív a já byla ráda, že jsem to podstoupila. Ani v těhotenství mi na odsátývh místech tuk nepřibyl, takže to nebyly vyhozené peníze. Ono se to vrací jen max. u 20% a to v případě, že jsou tukové buňky schované mezi svaly. Pokud jsou jen pod kůží, tak je liposukce odsaje.
přeji rychlou rekonvalescenci a kdyby jsi se chtěla na něco optat, tak písni
Gábina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.5.06 21:00

Ahoj Gábi,
díky za Tvé zkušenosti, docela jsi mě povzbudila :). Taky se mi už zdá, že je rozdíl poznat, ale mám hrůzu z těch modřin - mám je na všech místech, kde se odsávalo, ale nejhorší na vnitřní straně kolen - úplně ostře fialová místa :(.
Jinak lékař mi řekl, že mám nosit ty stahováky 14 dnů, takže mě překvapilo, že Ty jsi je sundávala až po 3 týdnech a to ještě z důvodu těhotenství…
Už jsem si na ně trošku zvykla, ale mám obavu z přicházejících teplých dnů - přece jen jsou ty kalhoty od pasu až pod kolena a dost pevné… Jak jsi to zvládala, když byly horka? A ohledně toho sluníčka to asi vypadá, že letos toho asi moc nenaopaluju, co? :( A to jsem si myslela, že až se to zahojí, že zajdu na chvíli na solárko, aby se ta kůže sjednotila a zvykla si… Tak asi nic… :roll:
Ještě jednou děkuju.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.5.06 11:03

Gabi, ještě mě napadlo pár věcí - čím jsi prosím mazala ty ranky po vpichu? A za jak dlouho se zahojily tak, že se už pod návlekem nemusely zalepit? Já je desinfikuji Alpou a zatím pořád lepím (je to dnes 4. den od zákroku). A aplikovala jsi také válečkovou metodu? Flaškou nebo něčím takovým daná místa válet, aby se všechno pěkně vyhladilo… Od kdy a jak dlouho?
Doufám, že jsem Tě moc nezavalila dotazy :).
Díky za odpověď, moc mi tím pomůžeš…

• Nahlásit
  • Citovat
684
28.5.06 12:51

Jájulko, já lepila asi týden, pak už ne, samo se to zatáhlo a nedělala jsmem vůbec nic. Žádné válečkování, prostě vůbec nic a žádné hrbolky nemám. Solárko radši vynechej. Já se budu opalovat až letos, ale v těch kalhotech to zas až tak šílené nebylo. Jen jsem nosila delší sukně a bylo. Ani nemůžu říct, že bych se v nich nějak ekstrémě potila. Na začátku mi Dr. říkal, že je budu nosit 10 dní, ale na první kontrole dobu prodloužil. Je to i lepší je mít co nejdéle, protože přeci jen tvarují a drží tu odfouklou kůži lépe. Tak snad jsem odpověděla na vš, můj vykojený mozek sem tam stávkuje :o)

Gábina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14432
28.5.06 14:25

liposukce

chci se zeptat kolik vás přišla taková liposukce?Taky o ní uvažuju a o různých metodách tak nevím,která je nejlepší.Děkuji Já potřebuji vnitřní a vnější stehna,možná trochu boky a vnitřní kolena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
631
28.5.06 14:59

Jů, to mě taky zajímá na kolik to přijde. A pak se chci zeptat: nebyla jste některá na odstranění plandajícího bříška? Kolik to stojí a bolí to? Napište prosím. Děkuji moc
Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.5.06 16:22

Díky, Gábi,
já už teď taky nelepím, ranky se pěkně zahojily, zatím jsou tam sice stroupky, ale snad budou brzy pryč… Válečkuju od pátku, je to docela makačka, ale přítel mi asistuje a pomáhá :)… Dnes je 11. den tuším. Opálení vyřeším tělovým mlékem s přídavkem samoopalovacího krému, ať nejsem bílá jak stěna (což teď úspěšně jsem :) ). Počasí mi celkem přeje, takže si rozhodně nemůžu stěžovat na to, že bych se potila :lol:

Tracy a Jani, absolvovala jsem tumescentní liposukci vnitřních a vnějších stehen, trošku i zadních, pak boků a vnitřních kolen a stálo mě to 24 tisíc včetně stahovacího návleku a úvodní konzultace. Na zákroku jsem byla v Ostravě.
Ohledně bříška Ti, Jani, moc neporadím, ale učitě to bolí, to Ti mohu říct :). Trochu bolí i to napouštění roztoku (při tumescentní liposukci) a i odsávání je minimálně dost nepříjemné, i když je vše umrtvené. Mě museli ještě do některých míst „dopíchnout“ ten roztok, protože to bylo citlivé… No a druhý den to bylo docela bolestivé, zejména při pohybu. Když jsem ležela, tak v pohodě. Pak postupně bolest polevovala, teď už bolí pouze když se do těch míst bouchnu nebo když přitlačím třeba při válečkování…
Pokud si ale najdeš na netu stránky nějaké kliniky plastické chirurgie, mají tam orientační ceny liposukce různých míst, takže vše potřebné najdeš přímo tam…
Snad jsem trošku pomohla :).

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.5.06 16:26

Jani, teďka jsem jen tak orientačně mrkla na netu a liposukce břicha by mohla stát kolem 10 tisíc, ale záleží, kdo to dělá… Osobně doporučuji nejít po těch nejlevnějších, protože provedení není úplně takové, jak by mohlo být a s výsledkem bys nemusela být spokojená…

• Nahlásit
  • Citovat
14432
29.5.06 22:22

Jajulka

jéé a můžu se zeptat na jaké klinice jsi byla v Ostravě?Jsem taky z okolí Ostravy…děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama