Únava a slabo...jak to bere váš partner

41
14.12.20 18:51

Únava a slabo...jak to bere váš partner

Ahoj holky jsem v 9 týdnů. Mám stále únavu a dnes slabost a mdlo nemůžu dlouho stát nejsem schopná nic dělat.
Prý je to normální ale já se chci zeptat jak to berou vaší chlapi? pomáhají? mají pochopení? děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
184
14.12.20 18:53

My jsme na miminko čekali dlouho, přítel je moc šťastný, tak se snaží a když mě bolí záda nebo se potřebuju prospat, tak dokonce i uvaří. Řekla bych, že v něm mám oporu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9035
14.12.20 18:55

@Ida11 Dokonce uvaří :mrgreen: :potlesk: to je borec…to je přeci úplně běžná domácí práce :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21075
14.12.20 18:58

Mela jsem to taky, me chlap celkove i bez nejakych priznaku v těhotenství pomáhal. Kdyz mi bylo zle, tak spíš jeste nadával, ze neco delam a litoval me :lol: pro me je teda takove obskakovani a litovani horší jak nezajem, clovek si prijde uplne neschopný :zed: edit: pomahal vic jak obvykle, ono i normalne dost pomuze, teda nepomuze- ma na starost proste cast chodu domacnosti automaticky.

Příspěvek upraven 14.12.20 v 19:00

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
327
14.12.20 18:58

@AnupAtum jako můj má pochopení ale doma nic moc neudělá. Někdy má dokonce poznámky že tohle jsem mohla zvládnout a tamto taky a že mi přeci není zle pořád. A to bylo teď pár dní zpět kdy se mi cca na týden rozjely nevolnosti že jsem zvracela celý den a ke konci jsem myslela že skončím na kapačkách :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.12.20 18:59

Jsem 9tt, mdlo, motani hlavy, závratě, silene bolesti hlavy, zvracení po každém jídle. Jenže my máme doma ještě 2 lete dítě, manžel chodí do práce, pomáhá kdyz prijde z práce. Ale zbytek dne fungovat musím.

• Citovat
  • Nahlásit
9035
14.12.20 19:00

@Andys77 Já bych mu dala nic moc nedělá…tohle nikdy nepochopím, domácnost je obou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
184
14.12.20 19:02

@Annabela11 no a jako co má být? Všude se to vede jinak, po mně taky chlap nechce, abych čistila okapy, nebo dělala s krumpáčem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9035
14.12.20 19:03

@Ida11 A on čistí okapy každý den??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
184
14.12.20 19:06

@Annabela11 tak jestli tě můj příspěvek podráždil, tak se moc omlouvám. A tvého jistě bohatého, hodného, chápavého, ohleduplného, empatického, mladého a galantního partnera ti moc moc přeju. Tady na e-miminu se to hemží samýma perfektníma matkama, psycholožkama a já nevím co ještě.
Nemyslím si, že bych napsala něco tak skandálního, aby ses tu do mě navážela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9035
14.12.20 19:11

@Ida11 Řekla bych že z toho tvého výběru mám chlapa chápavého, mladého už asi moc ne… :mrgreen: nejsem perfektní matka ani psycholožka…a skandálního jsi nenapsala nic…jen jsem se pousmála nad tím že, chlap dokonce uvaří :D…To je vše, proč se tak čiliš. To je úplně normální běžná věc co se doma dělá :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
556
14.12.20 19:12

To, jak to mají ostatní, ti k ničemu nebude. Jak se chová chlap k ženě, když je jí špatně, vypovídá hodně o společném vztahu. Když je mi špatně, partner mi pomůže. Když je špatně jemu, pomůžu já. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
327
14.12.20 19:12

@Annabela11 bohužel. Tvrdí že chodí do práce, já jsem teď na nemocenské tak prý za celý den mi musí být aspoň rozkouskovaně ty 2 hodiny dobře abych umyla nádobí a uklidila. Má pravdu, to šlo cca před 2 týdny kdy jsem sice také zvracela v průběhu celého dne ale v mezidobí mi bylo lépe, ale teď když jsem týden v kuse pořád blila a sotva došla na ten záchod to nešlo. Ale už se to lepší tak zase uklízet můžu. Ale zas třeba od těžkých věcí mě taky odhání at to netahám, ale tu nevolnost bere na lehkou váhu a říká jestli to nemáme my ženský z psychiky že se bojíme těhotenství :lol: při odpovědi že já se ho rozhodně nebojím mi řekl že to může být podvědomě :nevim:
Omlouvám se za román ale využila jsem tématu že to můžu někde vyfiltrovat :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2508
14.12.20 19:13
@Annabela11 píše:
@Ida11 Dokonce uvaří :mrgreen: :potlesk: to je borec…to je přeci úplně běžná domácí práce :nevim:

V podání jak koho, když můj manžel vaří přes restauraci, je to ok. Ale jinak bych to neriskovala :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
184
14.12.20 19:15

@Annabela11 to je fakt, čílím se zbytečně :D jsem tady ještě krátce a přišlo mi podivné, že se někdo pochechtává tomu, jak to mám doma zařízené na základě jednoho příspěvku a aniž by mě znal.
Ale já to hodím na své rozhozené hormony vlivem těhotenství, takže nic ve zlém :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat