Poradna duly
Jana Čurdová
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat
KASPINKO gratulace k borečkovi
My by jsme tam taky chtěli pinďourka
, ale na prohlídku jdu až 16.8. a to budu 15+5 asi, tak by tam mohl dr taky něco vidět. ![]()
Jinak i Vám všem ostatním gratulace veliká k úspěšným prohlídkám a k těm pohybům, už se taky strašně těšim, až něco ucítim. Holky čekat 4 týdny na další prohlídku a nevědět, že je prcek v pořádku je krutý
![]()
Tak se všechny držte a opatrujte ![]()
Klaras té plodovky se neboj, kamarádka na ní byla asi před dvěma měsícema, taky byla hrůzou bez sebe, ale říkala že to nebolelo, že se to dělá opravdu hooodně tenoučkou jehlou a že ani ten vpich skoro necítila, pak zvláštní tlak jak se to nasálo a bylo. Pak jen musela opravdu poctivě dodržet klid na lůžku.Ona teda byla v Praze U Apolináře. Určitě to bude v pořádku.
Ropuska7 kdyby ti to nevadilo, tak bych za ty instrukce byla ráda, abych se na to trošku psychicky připravila ![]()
Al3da jsem ráda, že mám další povzbuzení, manžel se toho bojí víc než já, takže furt povídý o riziku a tak, což mi moc nepomáhá ![]()
Ahojky holky,u nás taky chčije a chčije
Ale vůbec si nestěžuji,protože je to lepší než ty vedra.
Ahoj holky!
Tak já už mám konečně dobalený věci na tábor.Včera jsme byli na shrekovi 3D a dětičkám se to moc líbilo.
U nás teda neprší,ale je příjemně.Není vedro a je pod mrakem.
ahoj Lolly na táboře jsem nebyla ani nepamatuju:)
Jakej byl ten Shrek, to byl ten poslední díl?
Holky tak nevim jak vy ale já už se z těch kočárků asi zblázním - když se nudím tak koukám vybírám a čím více jich vidím tím nevím jaký
jsem asi magor ale nějak si nemůžu vybrat
jste natom aspon někdo podobě?
Ahoj,
vvvv, gratuluju k dobrým výsledkům
![]()
Market, my máme s kočárem vymalováno, výběr v sourozeneckých není zas tak velký, takže celkem v pohodě ![]()
U nás leje od večera, no, nic moc, aspoň kdyby se dalo jít ven ![]()
Pěkný den, ![]()
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat