Usínání ročního dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Reklama

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Shield-maiden
Neúnavná pisatelka 16910 příspěvků 12.01.15 20:27

@Bibi239 a když už je přetaženej, tak co s nim?
Jenže on se někdy mudlá v 15hodin, někdy v 17 :nevim: Mlíko dřív pomáhalo, teď ho dopije, vyhodí flašku, stoupne si a ječí.

terien
Závislačka 4979 příspěvků 12.01.15 20:40

Co mu zpívat nebo zahrát uspávačku s maňáskem?

Caitlyn
Kelišová 5690 příspěvků 12.01.15 20:48

@Izzz
Nevím, ja se svojí 14m holkou ležím potmĕ v posteli dokud neusne. Teď mi usla po hodinĕ. Sláva. Poslední týden to trvalo i dvĕ hod :zed:
Předtím to bývalo do půlhodinky.
Odpolední spánek jsem zrušila v jejím roce, bylo vidĕt, že ho už nepotřebuje a byla po nĕm mrzutá.

Shield-maiden
Neúnavná pisatelka 16910 příspěvků 12.01.15 20:59

@zvědavá borůvka když jsem tam, je to stejně hrozný. On je od narození zvyklej usínat sám. Tímhle bych ho asi ještě víc rozrušila. Dneska jsem si tam sedla, že tam teda s ním pobudu. Ani omylem. Ječel ještě víc, protože chtěl ke mě. V posteli (jakože dospělácký) bejt nemůže, bere to tam jako místo na řádění. A popravdě nechci uspávat hodinu tak, že tam budu ležet…

Shield-maiden
Neúnavná pisatelka 16910 příspěvků 12.01.15 21:02

@terien když ho oblíkám do pyžama, mazlíme se, je klid, pohoda, úsměv na tváři. V pokojíčku ho posadim a beru knížku, přečtu krátkou básničku, pochovám, zazpívám, zhasnu větší světlo, nechám malý světýlko a ještě tam jsem, než se rozkouká a chválim, že třeba hezky listuje knížkou nebo si pěkně hraje…a odcházím. Dřív super. Ted ne.

Sunrise
Závislačka 4095 příspěvků 12.01.15 21:26

Kdyz ja Ti nevim, pokud spi mezi 15-17hod. tak ja bych necekala, ze bude v 19hod. zase chtit jit spat. Prijde mi tam strasne malej casovej rozestup.
A je fakt, ze ja davam maleho spat skoro pokazde stejne, manzel si ze me dela srandu, ale podle me, je pro takovehle prcky rezim dulezity. Zrovna dnes, davala jsem ho do postylky ve 12:50hod. ani nebyl moc ospaly a unaveny, sama jsem si rikala jak to bude. Zalehl a spal dve hodiny. Nevim noc, asi bych postupne prdoluzivala dopoledni interval a ladila to na jeden denni spanek.

Shield-maiden
Neúnavná pisatelka 16910 příspěvků 12.01.15 21:36

@Sunrise mě ten rozestup taky připadá malej, ale on je kolem tý 16.hodiny unavenej… :nevim: a když vstane, bejvá mrzutej…ale v 19hodin je taky unavenej :nevim: :nevim: :nevim:

Samuše
Kecalka 428 příspěvků 12.01.15 23:53

@Izzz co zkusit dat dopoledne spat dyl? aby odpoledne uz nechtel :palec:..jinak co jsem vycetla z knih mezi vecernim aodpoldnim spanim minimalne 4 hodny tzn. Kdyz se vzbudi v 5 mel by jit spat v 9..my to tak dodrzujem a funguje to :nevim:

Misasek
Ukecaná baba ;) 1037 příspěvků 13.01.15 09:22

@Izzz muzu se zeptat jak jste odbourali buzeni v noci na mliko?

Shield-maiden
Neúnavná pisatelka 16910 příspěvků 13.01.15 14:42

@Samuše o těch 4 hodinách jsem to taky četla…ale on vstane v 17 a v 19 už je úplně gumovej :nevim:
Dnes jsme byli u doktora a protože jsme hodně dlouho čekali (2h!!!), tak šel spát vlastně až po obědě. Hodinovou cestu domů prořval v autě, no hrůza.
Rozhodně chci oddálit dopolední spaní, líbilo by se mi, kdyby šel spát až po obědě (třeba kolem 12), jenže on už v 10 po svačině mudlá oči :nevim:

@Misasek když se vzbudil na mlíko a brečel, chodila jsem k němu a pokládala ho zpátky, aby spal. Nějak se mu to nepozdávalo, samozřejmě brečel. Chodila jsem cca po 3 až 5 minutách…byla jsem tam 5× a pak usnul. Další noc taky. Pak už se nevzbudil a spal celou noc.

Sunrise
Závislačka 4095 příspěvků 13.01.15 20:09

@Izzz on ale Tonik neni cele dopoledne 100% fit. Taky ma chvili kdy je unavenej, promne oci, ale vzdycky ho necim zabavim nebo jdeme na chvili ven a je to OK. Bezprostredne na konci obeda je taky hotovej, ale kdyz ho dam spat, tak neusne. Funguje to tak, ze si jeste chvili hrajeme, jde spat pred jendou, usne a spi 2 hodiny :nevim:

Shield-maiden
Neúnavná pisatelka 16910 příspěvků 13.01.15 20:17

@Sunrise tak dneska fajn. Šel spát teda hrozně pozdě odpoledne, ale vstal v půl 3., v 7 večer dovečeřel, pohráli jsme si v pokojíčku a krásně usnul…broukal si, zpíval…a plynule usnul…tzn. že přecházíme na jeden spánek denně…achjo, ty dva mi vyhovovaly, stihla jsem aspoň něco udělat nebo si odpočinout :)

Sunrise
Závislačka 4095 příspěvků 13.01.15 21:37

@Izzz sedne si to, uvidis, drzim palce! U nas jsme byla spis rada, protoze on si zdrimnul tak 45min dopoledne, odpoledne byl zvykly spat v kocarku a ja neudelala nic. Ted ho dam po obede spat a ma 2-2,5hod klid. Vzdycky neco poklidim a jeste mi zbyde cas na kafe :) a navic se mnohem lip planuje den. kdyz spal dopo i odpo, nedalo se toho nic moc podnikat, takhle se mnohem lepe planuji navstevy, vylety a tak ;)

Shield-maiden
Neúnavná pisatelka 16910 příspěvků 13.01.15 22:05

@Sunrise to je pravda…dva spánky a nebylo téměř možný jet k někomu na oběd nebo na odpolední kafe.

hihi22
Kecalka 187 příspěvků 19.05.17 21:25

Ahoj, chci obnovit tuto diskuzi.

Nase Eliska bude mit za tyden rok. Prvni tri mesice byly snad jako u kazdeho miminka. Jidlo kazde 3 hodky, prebaleni, spani a breceni.
Od 3 mesice do 6 mesice prisel zlom v tom, ze spala sama a to i treba od 18 do 6 hodin. Po tom pul roku se to take zlomilo, ale uspavani nebylo tak tragicke jako je ted.
Pres den spi dopoledne hodiku a po obede hodinu. A do dalsiho spani je vzhuru v kuse treba 5 az 7 hodin.
Vecer ji okoupu, dam mliko… prebalime jeste, pomazlime a chci ji uspat. Ale najednou rev, tak si rikam, tak fajn. Chvilku si pohraj a pujdem spinkat. Hraje si treba i 30 min. nekdy si nehraje vubec… ale pak ji musim dat lehnout (spime spolu v posteli) a musim ji pevne dlani chytit za hlavicku palcem ji drzet dudlik a druhou rukou ji hladim a zpivam. Nez usne… nekdy ani tohle nezabere. Tohle se deje posledni 2 mesice… a pritom jde na ni videt, ze chce spat… male ocicka, treni si oci… nevim co s ni… nemate nekdo podobnou zkusenost? Diky

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Uklizeno, vyděláno: Jak si z domácího úklidu udělat kšeft

Už dávno nejsme jako naše babičky. Nemusíme schovávat oblečení, hračky nebo... číst dále >

Jsem expertka na zkrácené úvazky, směje se Karolina

Karolina Macúchová působí klidně, jako by se právě vrátila z jógové lekce.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Už jsme skončili, říkají po 20 dětech britští manželé Radfordovi

Sue Radfordová (42) a její manžel Noel (46) si opravdu nemůžou stěžovat, že... číst dále >

Chuť na sladké může ukazovat na poruchu spánku i štítné žlázy

Neodbytná touha po cukru nemá jediné správné vysvětlení. Může signalizovat... číst dále >

Reklama