Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
@Bábi Zlopočasná Jakápak předmenstruační bolest, to je zahnizďování ![]()
Toz ta moja sestra je vydata v Taliansku a boli sme tam tyzden za nou. Vratili sme sa vcera o polnoci.
Inak, v sobotu nedelu sa jej rozbehol taky divny menzes, sama tmava krv, hoci hodne, potom to vsetko preslo, len mne sa zdalo ze ma nafuknute brucho. Tak ze vraj mam prestat prudit ![]()
A ze vraj si dalsi test neurobi, lebo ju nebavi vyhadzovat negativne. ![]()
@Bábi Zlopočasná tak to vyjde příští cyklus no, každopádně už to má jasný ![]()
No ja som to este celkom nevzdala, dnes jej v praci odletel gombik zo sukne
![]()
@Bábi Zlopočasná já jsem teď Sibyla a říkám, že tam je.. Já měla tmavohnědou MS čtyři dny a taky jsem byla
![]()
@Bábi Zlopočasná tak co Bábi? Nějaký vývoj? Furt sestře držím palce ![]()
Ja tiez
sestra si robila test a snehobiely, ale brucho furt nafuknute a posledne tri dni ma nezvykle pnutie v prsiach. A je strasne spava, ako clovek co nezaspi pri milimetri svetla a zobudi ju aj cupitanie holuba po parapete odpadava pri televizore.
@Bábi Zlopočasná píše:
Ja tiezsestra si robila test a snehobiely, ale brucho furt nafuknute a posledne tri dni ma nezvykle pnutie v prsiach. A je strasne spava, ako clovek co nezaspi pri milimetri svetla a zobudi ju aj cupitanie holuba po parapete odpadava pri televizore.
to je tutovka ![]()