Už viem, ako sa robia děti!

Napsat příspěvek
Velikost písma:
20777
5.9.13 19:13

@Bábi Zlopočasná Jakápak předmenstruační bolest, to je zahnizďování :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2760
5.9.13 20:58

Já jsem TAAAAK zvědavá jak to dopadne :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6638
9.9.13 13:03

Tak jak to vypadá???

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20777
9.9.13 13:05

Taky napnutě čekám :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3733
12.9.13 08:27

@Bábi Zlopočasná tak co je nového???

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16694
12.9.13 08:46

Tak jsem myslela, že UŽ a ono se pořád čeká :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20777
12.9.13 09:05

Ženský, neštvěte mě, já se sem taky ženu a úplně zbytečně :cert: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2760
12.9.13 09:07
@Amys píše: Ženský, neštvěte mě, já se sem taky ženu a úplně zbytečně :cert: :lol:
:mrgreen: :mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15.9.13 18:01

Toz ta moja sestra je vydata v Taliansku a boli sme tam tyzden za nou. Vratili sme sa vcera o polnoci.

Inak, v sobotu nedelu sa jej rozbehol taky divny menzes, sama tmava krv, hoci hodne, potom to vsetko preslo, len mne sa zdalo ze ma nafuknute brucho. Tak ze vraj mam prestat prudit :nevim:

A ze vraj si dalsi test neurobi, lebo ju nebavi vyhadzovat negativne. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6638
15.9.13 18:16

@Bábi Zlopočasná tak to vyjde příští cyklus no, každopádně už to má jasný ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15.9.13 18:27

No ja som to este celkom nevzdala, dnes jej v praci odletel gombik zo sukne :mrgreen: :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Run
20807
15.9.13 19:11

@Bábi Zlopočasná já jsem teď Sibyla a říkám, že tam je.. Já měla tmavohnědou MS čtyři dny a taky jsem byla :jazyk: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6638
26.9.13 17:41

@Bábi Zlopočasná tak co Bábi? Nějaký vývoj? Furt sestře držím palce ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26.9.13 19:08

Ja tiez :mrgreen: sestra si robila test a snehobiely, ale brucho furt nafuknute a posledne tri dni ma nezvykle pnutie v prsiach. A je strasne spava, ako clovek co nezaspi pri milimetri svetla a zobudi ju aj cupitanie holuba po parapete odpadava pri televizore.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6638
27.9.13 04:09
@Bábi Zlopočasná píše:
Ja tiez :mrgreen: sestra si robila test a snehobiely, ale brucho furt nafuknute a posledne tri dni ma nezvykle pnutie v prsiach. A je strasne spava, ako clovek co nezaspi pri milimetri svetla a zobudi ju aj cupitanie holuba po parapete odpadava pri televizore.

to je tutovka :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Dostihy a sázky

  • (5) + 5 recenzí

Karak

  • (5) + 5 recenzí

Osadníci z Katanu

  • (5) + 5 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová