Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
Ty brďo, jestli to vyjde, prosím taky o expedici jednoho kusu!!!
Tak nakoniec nic, sestra sa dockala terminu u doktora a je z toho cysta.
My sme si skoro aj oddychli, moja bosorka prorokovala dievcatko do bruska a ze chlapecek k nej pride na nozickach, bude tapat.
Ale teda ona trva na tom, ze je sestra tehu
Ale uz by to mal byt tak osmy tyzden.
@Bábi Zlopočasná narazila jsem nahodou na tuhle diskusi
Jak to dopadlo? Ma sestra mimco?
Bohuzial nema, len menzes jej meskal vyse tyzdna. Ona je letuska a letusky casto potracaju, tehotenstvu nerobi dobre ta zmena tlaku pri vzlietani a dosadani. Takze mozne je vsetko…
Moja slecna potom zacala ‚robit pocasie‘… ked sme chceli aby bolo teplo, vycarovala teplo a ono naozaj bolo… ale uz mi hovori, ze vsetky kuzla minula ![]()
@Bábi Zlopočasná to je mi lito, snad se brzy docka! O te h letuskach uz jsem to slysela. Kamaradka pracuje u Lufthansy a rikala mi to same.
My mame deviti mesicni dceru
Ta zatim nic srozumitelneho nerika ![]()