Uzitecne rady pro koupi kocarku

656
19.1.06 13:23

Uzitecne rady pro koupi kocarku

Ahoj,

zrovna jsem uprostred pobihani a hledani toho nej kocarku, a narazila jsem na internetu na stranku s nekolika uzitecnymi informacemi. Spousta z vas je bude znat, myslim ze by nekomu ale mohly pomoct…

Rozdělení
hluboké - vhodné do jednoho roku dítěte
sportovní - vhodné od 6 měsíců
golfové hole - pro starší dítě, které už samo chodí a kočarek využije jen na popojíždění
kombinace - obsahují více variant najednou, takže můžou sloužit dítěti od narození až do doby, kdy přestane kočárek potřebovat

Na které vlastnosti se při výběru ohlížet
kola - menší pevná kola jsou vhodné do města na rovné a pevné povrchy, velká a nafukovací kola jsou naproti tomu vhodné do přírody nebo do sněhu, velká nafukovací kola jsou univerzálnější
rozměry - důležité je posoudit rozměry, hlavně v případě když často používáte výtah, většina typů má dnes sklápěcí rukojeť, přesto je dobré si vše předem proměřit
skladnost - zkuste si před koupí vyzkoušet, jak dobře se dá kočárek složit, většinou lze odejmout korbičku a konstrukci složit, takže se celý pohodlně vejde do auta, vždy je ale nutno tuto funkci ověřit údržba - ověřte zda je kočárek omyvatelný, a zda lze vnitřní látku vyjmout a vyprat
houpání - je to s podivem, ale mnoho modelů houpe minimálně nebo vůbec, přitom houpáním dítě pohodlně uklidníte
příslušenství - kočárky obsahují různé množství příslušenství, levný výrobek bez příslušenství někdy stojí nakonec více, než v základu dobře vybavený kočárek
hmotnost - s lehčím modelem se lépe manipuluje

......

Jsem vyssi a chtela jsem kocarek s vyssi konstrukci, skladny atd. atd. atd., vybrala jsem Dorjan Cross za cca 7000. Urcite uz tu nejaka diskuse na toto tem byla, ale kdyz uz pisu tuto, zeptam se znovu: Ma s timhle konkretne nekdo zkusenosti?

Diky,

Anina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

656
19.1.06 13:30

A tady jeste jeden link…

http://ekonomika.idnes.cz/test.asp?…

Anina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
595
19.1.06 13:35

Ahoj Anino, článek pěkný, nic nového, ale pokud od někud něco kopíruješ, měla bys minimálně uvést zdroj. Takto totiž porušuješ autorský zákon.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
656
19.1.06 13:41

Taky netvrdim, ze jsem objevila Ameriku Ariano… ja ale cekam prvni a nejak jsem do teto chvile nemela duvod tyhle informace shanet a napadlo me ze na tom jine prvnicky budou stejne a uvitaji to.

Co se tyka autorskych prav, omlouvam se a pokud v tom nekdo poznal svuj clanek, budu celit nasledkum sveho neuvazeneho jednani… :D

Anina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
595
19.1.06 13:46

Já Ti to přece nijak nevyčítám. :lol: Jen jsem napsala, že by bylo vhodné uvést, z jaké stránky jsi to zkopírovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
181
19.1.06 13:49

Anino: děkuju, já jsem sice na začátku těhu ale už začínám pomalu koukat po kočárkách a tohle jsou užitečné informace (protože nemám žádnou zkušenost) :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
656
19.1.06 13:52

Jojo, jasne, mela jsem tam dat zdroj, chapu - neuvedomila jsem si to..

Anina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
205
19.1.06 15:02

je dobre si to vsechno seřadit, dobře, že si to sem dala. Podle mne jde o info z různých zdrojů. U odkazu zdroj nechybí. Jen mi tam chybí jedna informace: Kde na to mám vzít peníze? :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
19.1.06 15:09

golfky

golfky nejsou jen pro behajici deti na popojizdeni, ale to poznate casem v praxi… :lol:
teda taky zalezi jake golfky to jsou, pokud mate na mysli takove ty nepolohujici za tisicovku tak to asi jooo… :o

• Nahlásit
  • Citovat
595
19.1.06 15:11
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
181
19.1.06 15:45

koukala jsem na ten kočárek dorjan cross, vypadá super… taky budu ráda za zkušenost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama