Uživatelky s počtem příspěvků nad 20 tisíc

27305
25.8.11 21:20

Uživatelky s počtem příspěvků nad 20 tisíc

ahoj holky,
v naší skupině jsme došli na to, kdo tak asi tady na e-miminu má nejvíc příspěvků? :think: U nás Šája má přes dvacet, tak si říkáme - je ještě někdo?
A jak jste se k tomu dopracovaly a za jak dlouho?
Já například jsem tu rok a tři měsíce a mám sotva tři tisíce :-D Nejvíc to naskáče asi ve skupině. Hádacích maxi-diskusí se neúčastním ;-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36544
25.8.11 21:23

Jááá :pankac: 20tku jsem dala ještě v těhu, takže tak 4 měsíce zpátky.. jsem tu od 27.10.10

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25324
25.8.11 21:23
Monny89 píše:
Jááá :pankac: 20tku jsem dala ještě v těhu, takže tak 4 měsíce zpátky.. jsem tu od 27.10.10

ty aby ses nepřihasila :jazyk: :-P :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36544
25.8.11 21:26
momi33 píše:
Monny89 píše:
Jááá :pankac: 20tku jsem dala ještě v těhu, takže tak 4 měsíce zpátky.. jsem tu od 27.10.10
ty aby ses nepřihasila :jazyk: :-P :lol:
:mrgreen: Takže jsem dala 20tku za půl roku :oops: :mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24016
25.8.11 21:27

Do 20 mám daleko, od pár měsíců věku dítěte, jsem přestala stíhat :mrgreen:
Co jsem nasbírala, mám za 3 roky :wink:

Přes 20 má kamčadalmatinka a je jich takových víc  :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27305
25.8.11 21:29
Monny89 píše:
momi33 píše:
Monny89 píše:
Jááá :pankac: 20tku jsem dala ještě v těhu, takže tak 4 měsíce zpátky.. jsem tu od 27.10.10
ty aby ses nepřihasila :jazyk: :-P :lol:
:mrgreen: Takže jsem dala 20tku za půl roku :oops: :mrgreen:

a kolik hodin denne jsi na emiminu? já mám pocit, že skoro každou volnou chvíli a jsem takový žabař :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9622
25.8.11 21:29
Monny89 píše:
momi33 píše:
Monny89 píše:
Jááá :pankac: 20tku jsem dala ještě v těhu, takže tak 4 měsíce zpátky.. jsem tu od 27.10.10
ty aby ses nepřihasila :jazyk: :-P :lol:
:mrgreen: Takže jsem dala 20tku za půl roku :oops: :mrgreen:

Tyyyyyjo 8-o Ty seš tu tak krátce a seš taková celebrita tady :lol: :?: Já sem tu od minulýho června a mám ušušněný necelý dva tisíce :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13503
25.8.11 21:29

urcite kamca a par dalsich.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36544
25.8.11 21:31

MaryClementine, v těhu jsem tu byla od rána do večera :oops: Co se narodil prcek, tak ráno/dopoledne a večer… Ale ne každý den..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36544
25.8.11 21:32

Ještě Angua má tuším nad dvacet :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25324
25.8.11 21:34

já jsem to nasbírala za rok,koukám,že nedávno jsem tu byla rok :think:
Asi bych to měla trochu omezit :oops: :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1612
25.8.11 21:34

Tak já už jsem tu přesně 4 roky a mám příspěvků 392 :mrgreen: a to jsem na emiminu téměř denně. Holt nejsem spisovatel, ale vášnivý čtenář.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
kofola3
25.8.11 21:40

Přes dvacet jsem viděla u hodně holek.
V paměti mi utkvívá právě Monča, tuším Dalmatínek nebo tak nějak…

  • Citovat
  • Upravit
102677
25.8.11 21:44

ha jsem tu :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29730
25.8.11 21:46

Ty jo za rok 8-o Ja tu jsem pod timhle nickem asi 6 let a ani s predchozim nedam nejspis ani tu desitku :mrgreen: …no ale je fakt, ze tehdy se kecalo prevazne jen na chatu a v denikach…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Dostihy a sázky

  • (5) + 5 recenzí

Karak

  • (5) + 5 recenzí

Osadníci z Katanu

  • (5) + 5 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová