Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
ahoj holky,
v naší skupině jsme došli na to, kdo tak asi tady na e-miminu má nejvíc příspěvků?
U nás Šája má přes dvacet, tak si říkáme - je ještě někdo?
A jak jste se k tomu dopracovaly a za jak dlouho?
Já například jsem tu rok a tři měsíce a mám sotva tři tisíce
Nejvíc to naskáče asi ve skupině. Hádacích maxi-diskusí se neúčastním ![]()
Jááá
20tku jsem dala ještě v těhu, takže tak 4 měsíce zpátky.. jsem tu od 27.10.10
Monny89 píše:
Jááá20tku jsem dala ještě v těhu, takže tak 4 měsíce zpátky.. jsem tu od 27.10.10
ty aby ses nepřihasila
![]()
momi33 píše:Monny89 píše:ty aby ses nepřihasila
Jááá20tku jsem dala ještě v těhu, takže tak 4 měsíce zpátky.. jsem tu od 27.10.10
![]()
![]()
Do 20 mám daleko, od pár měsíců věku dítěte, jsem přestala stíhat ![]()
Co jsem nasbírala, mám za 3 roky ![]()
Přes 20 má kamčadalmatinka a je jich takových víc ![]()
Monny89 píše:momi33 píše:Monny89 píše:ty aby ses nepřihasila
Jááá20tku jsem dala ještě v těhu, takže tak 4 měsíce zpátky.. jsem tu od 27.10.10
![]()
![]()
Takže jsem dala 20tku za půl roku
![]()
a kolik hodin denne jsi na emiminu? já mám pocit, že skoro každou volnou chvíli a jsem takový žabař ![]()
Monny89 píše:momi33 píše:Monny89 píše:ty aby ses nepřihasila
Jááá20tku jsem dala ještě v těhu, takže tak 4 měsíce zpátky.. jsem tu od 27.10.10
![]()
![]()
Takže jsem dala 20tku za půl roku
![]()
Tyyyyyjo
Ty seš tu tak krátce a seš taková celebrita tady
Já sem tu od minulýho června a mám ušušněný necelý dva tisíce ![]()
MaryClementine, v těhu jsem tu byla od rána do večera
Co se narodil prcek, tak ráno/dopoledne a večer… Ale ne každý den..
já jsem to nasbírala za rok,koukám,že nedávno jsem tu byla rok ![]()
Asi bych to měla trochu omezit
![]()
Tak já už jsem tu přesně 4 roky a mám příspěvků 392
a to jsem na emiminu téměř denně. Holt nejsem spisovatel, ale vášnivý čtenář.
Přes dvacet jsem viděla u hodně holek.
V paměti mi utkvívá právě Monča, tuším Dalmatínek nebo tak nějak…
Ty jo za rok
Ja tu jsem pod timhle nickem asi 6 let a ani s predchozim nedam nejspis ani tu desitku
…no ale je fakt, ze tehdy se kecalo prevazne jen na chatu a v denikach…