V 7. měsících dělá letadlo a nechce na ručičky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 17:44
v 7. měsících dělá letadlo a nechce na ručičky

Dobrý den, mám 7 měsíční miminko a nechce se vzpírat na rukou. Na bříško se začala přetáčet ve 4. měsíci a zpátky v 5. měsíci. Na bříšku tráví většinu času, hodně si i vyhraje s hračkami. Teď mi začala dělat letadlo (leží na bříšku a ruce i nohy má ve vzduchu). Myslíte, že je to v pořádku? Nebo bych s ní měla dělat nějaké cviky na posílení ručiček? Děkuji za rady

Reakce:
P4ja
Extra třída :D 10650 příspěvků 01.07.19 17:51
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám 7 měsíční miminko a nechce se vzpírat na rukou. Na bříško se začala přetáčet ve 4. měsíci a zpátky v 5. měsíci. Na bříšku tráví většinu času, hodně si i vyhraje s hračkami. Teď mi začala dělat letadlo (leží na bříšku a ruce i nohy má ve vzduchu). Myslíte, že je to v pořádku? Nebo bych s ní měla dělat nějaké cviky na posílení ručiček? Děkuji za rady

Hlavně nehledej nic na netu a zeptej se pediatra. Pokud to nebude chtít řešit tak neurologii případně stačí konzultace s dětskou rhb sestrou. Ona by ti řekla, pokud to není v pořádku.

Můžou to být slabé břišní svaly.

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1805 příspěvků 01.07.19 18:16

Syn šel na 4 až v 10 měsících a až v 11 začal lézt… je pomalejší, ale zdravý, jen je strašně lenivy a má svoje tempo. Probrat opravdu jen s dr a nedělat nic podle internetu… není to žádná hrůza… syn má rok a teď si teprve stoupá a rozhodne to na samostatnou chůzi nevypada.

Váš příspěvek
Reklama