V 7. měsících dělá letadlo a nechce na ručičky

Anonymní
1.7.19 17:44

v 7. měsících dělá letadlo a nechce na ručičky

Dobrý den, mám 7 měsíční miminko a nechce se vzpírat na rukou. Na bříško se začala přetáčet ve 4. měsíci a zpátky v 5. měsíci. Na bříšku tráví většinu času, hodně si i vyhraje s hračkami. Teď mi začala dělat letadlo (leží na bříšku a ruce i nohy má ve vzduchu). Myslíte, že je to v pořádku? Nebo bych s ní měla dělat nějaké cviky na posílení ručiček? Děkuji za rady

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16058
1.7.19 17:51
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám 7 měsíční miminko a nechce se vzpírat na rukou. Na bříško se začala přetáčet ve 4. měsíci a zpátky v 5. měsíci. Na bříšku tráví většinu času, hodně si i vyhraje s hračkami. Teď mi začala dělat letadlo (leží na bříšku a ruce i nohy má ve vzduchu). Myslíte, že je to v pořádku? Nebo bych s ní měla dělat nějaké cviky na posílení ručiček? Děkuji za rady

Hlavně nehledej nic na netu a zeptej se pediatra. Pokud to nebude chtít řešit tak neurologii případně stačí konzultace s dětskou rhb sestrou. Ona by ti řekla, pokud to není v pořádku.

Můžou to být slabé břišní svaly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3225
1.7.19 18:16

Syn šel na 4 až v 10 měsících a až v 11 začal lézt… je pomalejší, ale zdravý, jen je strašně lenivy a má svoje tempo. Probrat opravdu jen s dr a nedělat nic podle internetu… není to žádná hrůza… syn má rok a teď si teprve stoupá a rozhodne to na samostatnou chůzi nevypada.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama