Vyrážka u miminka... ze sluníčka ?

372
30.6.19 19:20

Vyrážka u miminka... ze sluníčka ?

Ahoj holky, jdu si k Vam pro radu… nevíte co to může být? Male se udelali takovehle pupinky. (Je to jako krupicka…moc pidi pupinku…je jak struhadlo ) '… nejdříve na zádech, ted to ma uz na pupiku, stehynkach, a i misty na rukach ???? Byly je na koupališti už několikrát a je fakt ze se to male objevilo až po návštěvě a koupání u kamaradky doma… nevíte co s tím? Zitra pujdu sice k Dr. Ale i tak se chci zepta zda to nekdo nemel podobné at vím případně co čekat… děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2645
30.6.19 19:25

@Veroniiikaaa jsem ráda že píšeš. Malej od včera taky z návštěvy s krupičkou a dneska měl i teplotu 38,5. Mají bazén s pískovou filtraci, ale je fakt, že když jsem tam vlezla, tak bylo uklouzane dno jako když je starší voda v bazénku. Vždy po koupání to měl fakt hnusný a úplně všude. Osprchovala jsem ho doma pořádně jeho mýdlem a teď už to není tak moc vidět, ale teckovanej je pořád.
Edit. Přidané foto. Blesk to zviditelnil víc než to je

Příspěvek upraven 30.06.19 v 19:31

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29021
30.6.19 19:26

Zkus pomazat alpou a zasypat dětským pudrem. Když to do rána zmizí, je to sluneční kopřivka. Dnes to fakt žhnulo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
372
30.6.19 19:30

@hospodki a vasemu prckovi to teda mizi? Myslis ze to mel tou vodou ze meli malo cistou? Me to prvne taky napadlo ale pak me napadlo i ze byla mala v tom detskem kruhu tak jestli to nemela z nej, ale to by se furt nerozlizalo :nevim:

@berry4 moc děkuji vyzkousim zitra ted uz mala spi… a ta koprivka se muze rozlezat? Ji se to poprve udelalo ve ctvrtek jemne a od te doby se to pomalu a jiste rozleza :(
Jeste sem cetla ze to muze byt slunce a jidlo…mala jedla celer :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2645
30.6.19 19:36

@Veroniiikaaa nejedl nic jiného než obvykle. Ukázalo se to včera po koupání a po dnešním se to zhoršilo. Akorát jsem si to uvědomila pozde, že to nejspíš bude z toho a bohužel ho umyla až kdYz jsme se dostali večer domů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
372
30.6.19 19:45

@hospodki tak je dobre ze aspon po okpupani to zase mizi… ja malou ukoupu a namazu zim cim je zvykla a nemizi to :(

A podle fotek to ma maly stejne jako nase malá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2645
30.6.19 20:23

@Veroniiikaaa tak vidět to je, ale je to mnohem světlejší než když vylezl z vody. Uvidím ráno a podle toho půjdu k doktorovi. Teď jsem se na něj byla kouknout a teplotu už nejspíš nemá, nechci ho zbytečně budit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
372
30.6.19 20:28

@hospodki jasne taky bych ho nebudila at se radeji vyspinka, uvidis rano. Mala teplotu nastesti nema ale rano pro muj klid taky navstivim Dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14887
30.6.19 21:07

Doktorka předpise nějakou mast a určitě budou v pořádku :* no a tohle je asi důvod, proč v diskuzi, jestli s miminem do bazénu, ženský psaly co psaly, to není jenom o chloru. Já znám bazén u mamky a jako jo občas to změří, filtraci mají, ale když mi říkala, že tam můžu koupat pětiměsíční, tak to fakt neee :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
372
30.6.19 21:12

@Bubla_Bučková chapu mensi deti nekoupat…ale my chodily na plavani a ted byly nekolikrat na bazene a nic nemela…az po navsteve u kamaradky doma v bazénu se to ukazalo a ted uz se to rozleza :?
Nasi male je 11 měsíců…tak si myslim ze je uz vice odolnejsi nez mensi prtata ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14887
30.6.19 21:22

@Veroniiikaaa snad se to brzo zlepší, ono i to vedro teď je nic moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
372
30.6.19 21:28

@Bubla_Bučková děkuji, uvidím vo zitra Dr. A par dní volna od koupaliště

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2645
1.7.19 00:01

@Bubla_Bučková já s ním chodím plavat třičtvrtě roku do slaný vody, loni se ve 3 měsících koupal u našich v trochu chlorovanem, letos chodíme na koupaliště i má svůj malý bazén na balkoně, kde mu měním obden vodu aby byla čistá. Nikdy žádný problem. Tady myslim je problém v tom, že oni jsou prostě proti chemii a místo aby tu pískovou filtraci podpořili třeba čtvrtinovou dávkou, tak to nechávají ciste na tom a prostě to v tomhle vedru nestíhá a kazí se to. Akorát je to u tchánů a já už 2 roky poslouchala při každé návštěvě a telefonátu jak bude bazén a jak to bude úžasný… No, je to přímo vynikající… :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14887
1.7.19 08:11

@hospodki no právě, kolikrát mi přijde tenhle domácí bazén jako větší zlo. Četla jsem právě, že miminku nevadí vlastní moč, ale cizí ano. Ono je běžné, že lidi leží u bazénu celý den, chodí na záchod a určitě se před vstupem komplet nemydli. Citlivější miminko to může podrazdit. Ale tak určitě masti pomůžou brzo :kytka: já bych prostě do toho roka dávala jen do vlastního malého bazénku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2645
1.7.19 09:04

@Bubla_Bučková má 13,5 měsíce a fakt jsem to nečekala. Vypadá to lepší a má i normální teplotu, alespoň že to rychlé odeznívá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama