Vyrážka u miminka... ze sluníčka ?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Veroniiikaaa
Kecalka 372 příspěvků 30.06.19 19:20
Vyrážka u miminka... ze sluníčka ?

Ahoj holky, jdu si k Vam pro radu… nevíte co to může být? Male se udelali takovehle pupinky. (Je to jako krupicka…moc pidi pupinku…je jak struhadlo ) '… nejdříve na zádech, ted to ma uz na pupiku, stehynkach, a i misty na rukach ???? Byly je na koupališti už několikrát a je fakt ze se to male objevilo až po návštěvě a koupání u kamaradky doma… nevíte co s tím? Zitra pujdu sice k Dr. Ale i tak se chci zepta zda to nekdo nemel podobné at vím případně co čekat… děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
hospodki
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 30.06.19 19:25

@Veroniiikaaa jsem ráda že píšeš. Malej od včera taky z návštěvy s krupičkou a dneska měl i teplotu 38,5. Mají bazén s pískovou filtraci, ale je fakt, že když jsem tam vlezla, tak bylo uklouzane dno jako když je starší voda v bazénku. Vždy po koupání to měl fakt hnusný a úplně všude. Osprchovala jsem ho doma pořádně jeho mýdlem a teď už to není tak moc vidět, ale teckovanej je pořád.
Edit. Přidané foto. Blesk to zviditelnil víc než to je

Příspěvek upraven 30.06.19 v 19:31

berry4
Nadpozemská drbna 28686 příspěvků 30.06.19 19:26

Zkus pomazat alpou a zasypat dětským pudrem. Když to do rána zmizí, je to sluneční kopřivka. Dnes to fakt žhnulo.

Veroniiikaaa
Kecalka 372 příspěvků 30.06.19 19:30

@hospodki a vasemu prckovi to teda mizi? Myslis ze to mel tou vodou ze meli malo cistou? Me to prvne taky napadlo ale pak me napadlo i ze byla mala v tom detskem kruhu tak jestli to nemela z nej, ale to by se furt nerozlizalo :nevim:

@berry4 moc děkuji vyzkousim zitra ted uz mala spi… a ta koprivka se muze rozlezat? Ji se to poprve udelalo ve ctvrtek jemne a od te doby se to pomalu a jiste rozleza :(
Jeste sem cetla ze to muze byt slunce a jidlo…mala jedla celer :think:

hospodki
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 30.06.19 19:36

@Veroniiikaaa nejedl nic jiného než obvykle. Ukázalo se to včera po koupání a po dnešním se to zhoršilo. Akorát jsem si to uvědomila pozde, že to nejspíš bude z toho a bohužel ho umyla až kdYz jsme se dostali večer domů

Veroniiikaaa
Kecalka 372 příspěvků 30.06.19 19:45

@hospodki tak je dobre ze aspon po okpupani to zase mizi… ja malou ukoupu a namazu zim cim je zvykla a nemizi to :(

A podle fotek to ma maly stejne jako nase malá.

hospodki
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 30.06.19 20:23

@Veroniiikaaa tak vidět to je, ale je to mnohem světlejší než když vylezl z vody. Uvidím ráno a podle toho půjdu k doktorovi. Teď jsem se na něj byla kouknout a teplotu už nejspíš nemá, nechci ho zbytečně budit

Veroniiikaaa
Kecalka 372 příspěvků 30.06.19 20:28

@hospodki jasne taky bych ho nebudila at se radeji vyspinka, uvidis rano. Mala teplotu nastesti nema ale rano pro muj klid taky navstivim Dr.

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 8450 příspěvků 30.06.19 21:07

Doktorka předpise nějakou mast a určitě budou v pořádku :* no a tohle je asi důvod, proč v diskuzi, jestli s miminem do bazénu, ženský psaly co psaly, to není jenom o chloru. Já znám bazén u mamky a jako jo občas to změří, filtraci mají, ale když mi říkala, že tam můžu koupat pětiměsíční, tak to fakt neee :)

Veroniiikaaa
Kecalka 372 příspěvků 30.06.19 21:12

@Bubla_Bučková chapu mensi deti nekoupat…ale my chodily na plavani a ted byly nekolikrat na bazene a nic nemela…az po navsteve u kamaradky doma v bazénu se to ukazalo a ted uz se to rozleza :?
Nasi male je 11 měsíců…tak si myslim ze je uz vice odolnejsi nez mensi prtata ;)

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 8450 příspěvků 30.06.19 21:22

@Veroniiikaaa snad se to brzo zlepší, ono i to vedro teď je nic moc.

Veroniiikaaa
Kecalka 372 příspěvků 30.06.19 21:28

@Bubla_Bučková děkuji, uvidím vo zitra Dr. A par dní volna od koupaliště

hospodki
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 01.07.19 00:01

@Bubla_Bučková já s ním chodím plavat třičtvrtě roku do slaný vody, loni se ve 3 měsících koupal u našich v trochu chlorovanem, letos chodíme na koupaliště i má svůj malý bazén na balkoně, kde mu měním obden vodu aby byla čistá. Nikdy žádný problem. Tady myslim je problém v tom, že oni jsou prostě proti chemii a místo aby tu pískovou filtraci podpořili třeba čtvrtinovou dávkou, tak to nechávají ciste na tom a prostě to v tomhle vedru nestíhá a kazí se to. Akorát je to u tchánů a já už 2 roky poslouchala při každé návštěvě a telefonátu jak bude bazén a jak to bude úžasný… No, je to přímo vynikající… :pocitac:

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 8450 příspěvků 01.07.19 08:11

@hospodki no právě, kolikrát mi přijde tenhle domácí bazén jako větší zlo. Četla jsem právě, že miminku nevadí vlastní moč, ale cizí ano. Ono je běžné, že lidi leží u bazénu celý den, chodí na záchod a určitě se před vstupem komplet nemydli. Citlivější miminko to může podrazdit. Ale tak určitě masti pomůžou brzo :kytka: já bych prostě do toho roka dávala jen do vlastního malého bazénku.

hospodki
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 01.07.19 09:04

@Bubla_Bučková má 13,5 měsíce a fakt jsem to nečekala. Vypadá to lepší a má i normální teplotu, alespoň že to rychlé odeznívá.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama