V čem spí vaše mimčo - 7 měsíců?

Anonymní
22.5.16 19:23

V cem spi vase 7mesicni mimco?

Kdyz je takove teplo, v cem spi vase mimco? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3686
22.5.16 19:47
@Anonymní píše:
Kdyz je takove teplo, v cem spi vase mimco? :think:

Dneska přes den v postýlce jen v plence
v noci jen v body
my máme ale chladný byt, ttakže paráda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
681
22.5.16 19:53

Overálek a na něm tenký spací pytlík. Ja spím taky v pyžamu a pod peřinou :lol:
Přes den v tom, co má na sobě, a tenoučkou dečku.

Příspěvek upraven 22.05.16 v 19:58

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25221
22.5.16 19:56

Normálně jako vždycky, overálek, v noci se odkope. Ale mi máme doma stejně teplo v zimě i v létě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.16 19:59

No my mame maly byt a je tu sileny vedro, od odpoledne sem prazi slunce, sice mame zaluzie ale tece tu z nas, dala jsem mu jen slabe dupacly ale s dlouhym rukavem tak prave nevim, jestli ho mam pak na noc prikryt? Nebo az treba v noci? Trochu kasle prave, tak nevim… jinak nez usnu tak okna zaviram..

• Citovat
  • Nahlásit
681
22.5.16 20:04
@Anonymní píše:
No my mame maly byt a je tu sileny vedro, od odpoledne sem prazi slunce, sice mame zaluzie ale tece tu z nas, dala jsem mu jen slabe dupacly ale s dlouhym rukavem tak prave nevim, jestli ho mam pak na noc prikryt? Nebo az treba v noci? Trochu kasle prave, tak nevim… jinak nez usnu tak okna zaviram..

A kolik stupnu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.16 20:34
@knupka píše:
A kolik stupnu?

25 stupňů tu ted máme

• Citovat
  • Nahlásit
2138
22.5.16 20:44

Já teda vždycky dávala takhle malým na spaní overálek, peřinku stejně za chvíli odkopou. Já taky neusnu nepřikrytá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
681
22.5.16 20:49
@Anonymní píše:
25 stupňů tu ted máme

Nechala bych overalek a v noci dle situace, ale pokud zavirate pred spanim okna, tak se tam uz neochladi. Pokud ano, tak bych pridala tenouckou decku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
302
22.5.16 21:03

Sahnete mu vzadu na krk, pokud je zpocený, je mu vedro, když je studený, je mu zima. Takže podle toho prikryt nebo odkryt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.16 21:16

Ted dojedl, usnul a na vlaskach byl spoveny, ma jen kratky rukav, kratasky, jsou to takivy dupacky ale bez ponozek, ponozky jsem mu samozrejme dala a byl ted teda spoceny, pripravila jsem si na noc deku, kterou ho pak lehce prikryju, protoze perinku mi zalehl :D

• Citovat
  • Nahlásit
Tunrida
22.5.16 21:30

Bud normální overal, krátký overal nebo bodýčko. Jestli ale už teď máte v bytě vedro, tak začněte vymýšlet nějaký řešení na léto. Dneska nebylo nějaký extrémní teplo, bude o dost hůř.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.16 21:56
@Tunrida píše:
Bud normální overal, krátký overal nebo bodýčko. Jestli ale už teď máte v bytě vedro, tak začněte vymýšlet nějaký řešení na léto. Dneska nebylo nějaký extrémní teplo, bude o dost hůř.

Uz tu mame prijemne, prcek spokojene spi, kontroluju jestli mu neni zima a nez pujdu spat, prikreju mu nozicky dekou..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat