Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
@Lucika92 a to ti prdla voda, nebo jsi měla hned kontrakce? Já to měla včera zase posly
ale od čtvrtka ze mě jde zátka, tak se snad už bude něco dít jako
dneska jsem 38+6, podle UZ ve 12tt 38+3. Všechno mě bolí a to, že roděj všichni okolo co měli termín po mě a já jsem furt 2v1 mě docela rozčiluje
a to ani nemluvim o tom váhovym odhadu. Dr mi řekne 3500, v porodce na kontrole 2970, tak si vyber ![]()
@Karolina snažilka a kolik jsi? To je dobře že mrňousek roste jak má
![]()
@Lucka1234 praskla voda. Poslicky jsem neměla vůbec ani bolesti. První „kontrakce“ myslela jsem, ze je to jen boleni zad, přišly tak za 4-5 hodin.
Od prasknutí vody se Natalka narodila cca za 14 hodin. Samotný porod trval asi hodinu a pul
možná ani to ne.
@Lucika92 to je princeznička
já ti tak závidim, že už to máš za sebou
já dneska omyla okna, jela jsem vysát auto, popohánim toho našeho drahouše co to jde, ale jediný co se děje je jen další a další zátka
snad už to bude brzy
na netu píšou, že zátka odchází klidně i 14 dnů před porodem… To teda potěš ![]()
To uz bude co by dup
hlavně aby vše proběhlo rychle a v pohodě ![]()
No je to kočička naše. Dneska ji zjistili žloutenku, tak uz se nasvecuje. A doufám uz zítra domů ![]()
@Lucika92 málo kdy ty mimča nemaj žloutenku
Kamarádka rodila před měsícem a ta měla šťígro, malej neměl absolutně žádnou, až se doktorka divila
maličká si poleží dneska " na pláži " a bude to dobrý ![]()
Já pokračuju ve vypuzování. Zametla jsem a setřela chodbu v celym paneláku od shora až dolu. Sousedi už maj ze mě srandu
a já sama ze sebe vlastně taky. Jestli se nic nestane, zejtra jedu nanovo
![]()
@Lucika92 tak já to ani nestihla přečíst
Matyášek se narodil 29.9.2016 ve 2:51 s mírama 3690g a 51 cm. Kolem 17:30 odpo mi začla ucvrkávat voda, v 19 přijatá s poslíčkama, ve 23 docela pikantní bolesti a ve 2:51 byl chlapík venku. A to jsem ještě 10 minut před tlačením měla stahy po 5 minutách
teď se směju, ale ještě před chvilkou mi do smíchu moc nebylo. ![]()
@Lucka1234 gratuluji
krásné miry
at to roste chlapeček
a pochlub se foteckou ![]()
Dnes u dr. Chci se zeptat když už tu ted píšete, nevím ale mě teď narazila paní doktorka 1560g ve 32tt tehotenstvi řekla mi že malá se vyvíjí pomaleji než by měla. Já mám 150cm a v tuhle chvíli 80kg jsem mala a hubena. Nevím jestli s tímhle se někdo taky potkal teď budu hlídání každý týden. Jak asi vím tak by miminka měli mít jinou váhu ![]()
@Ann000 píše:teda
Dnes u dr. Chci se zeptat když už tu ted píšete, nevím ale mě teď narazila paní doktorka 1560g ve 32tt tehotenstvi řekla mi že malá se vyvíjí pomaleji než by měla. Já mám 150cm a v tuhle chvíli 80kg jsem mala a hubena. Nevím jestli s tímhle se někdo taky potkal teď budu hlídání každý týden. Jak asi vím tak by miminka měli mít jinou váhu
Kolik vaše nimca vážila v 31+2tt, my mame vahu 1633gr- dr říkal že nebude žádný obr že bude také průměrné. A kolik nakonec vadilo mimco při porodu?