Váha miminka v 32. týdnu těhotenství

Napsat příspěvek
Velikost písma:
731
24.9.16 08:19

@Lucika92 a to ti prdla voda, nebo jsi měla hned kontrakce? Já to měla včera zase posly :cert: ale od čtvrtka ze mě jde zátka, tak se snad už bude něco dít jako :zed: dneska jsem 38+6, podle UZ ve 12tt 38+3. Všechno mě bolí a to, že roděj všichni okolo co měli termín po mě a já jsem furt 2v1 mě docela rozčiluje :mrgreen: a to ani nemluvim o tom váhovym odhadu. Dr mi řekne 3500, v porodce na kontrole 2970, tak si vyber :cert:
@Karolina snažilka a kolik jsi? To je dobře že mrňousek roste jak má :kytka: :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24.9.16 09:49

@Lucka1234 dnes zacinam 33tt ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34
24.9.16 09:54

@Lucka1234 praskla voda. Poslicky jsem neměla vůbec ani bolesti. První „kontrakce“ myslela jsem, ze je to jen boleni zad, přišly tak za 4-5 hodin.
Od prasknutí vody se Natalka narodila cca za 14 hodin. Samotný porod trval asi hodinu a pul 8) možná ani to ne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
731
24.9.16 15:50

@Lucika92 to je princeznička :srdce: :potlesk: já ti tak závidim, že už to máš za sebou :lol: já dneska omyla okna, jela jsem vysát auto, popohánim toho našeho drahouše co to jde, ale jediný co se děje je jen další a další zátka :cert: snad už to bude brzy :pankac: na netu píšou, že zátka odchází klidně i 14 dnů před porodem… To teda potěš :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34
25.9.16 11:23

To uz bude co by dup :hug: hlavně aby vše proběhlo rychle a v pohodě :andel:
No je to kočička naše. Dneska ji zjistili žloutenku, tak uz se nasvecuje. A doufám uz zítra domů :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
731
25.9.16 14:00

@Lucika92 málo kdy ty mimča nemaj žloutenku :? Kamarádka rodila před měsícem a ta měla šťígro, malej neměl absolutně žádnou, až se doktorka divila :lol: maličká si poleží dneska " na pláži " a bude to dobrý :kytka:
Já pokračuju ve vypuzování. Zametla jsem a setřela chodbu v celym paneláku od shora až dolu. Sousedi už maj ze mě srandu :mrgreen: a já sama ze sebe vlastně taky. Jestli se nic nestane, zejtra jedu nanovo :pankac: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34
27.9.16 20:40

Zkus vanu a sex :pankac: večer před porodem jsem měla obojí :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
731
29.9.16 04:49

@Lucika92 tak já to ani nestihla přečíst :D Matyášek se narodil 29.9.2016 ve 2:51 s mírama 3690g a 51 cm. Kolem 17:30 odpo mi začla ucvrkávat voda, v 19 přijatá s poslíčkama, ve 23 docela pikantní bolesti a ve 2:51 byl chlapík venku. A to jsem ještě 10 minut před tlačením měla stahy po 5 minutách :mrgreen: teď se směju, ale ještě před chvilkou mi do smíchu moc nebylo. :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34
29.9.16 05:33

@Lucka1234 gratuluji :srdce: krásné miry :-) at to roste chlapeček :palec: a pochlub se foteckou :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
84
16.7.21 10:13

Váha miminka

Dnes u dr. Chci se zeptat když už tu ted píšete, nevím ale mě teď narazila paní doktorka 1560g ve 32tt tehotenstvi řekla mi že malá se vyvíjí pomaleji než by měla. Já mám 150cm a v tuhle chvíli 80kg jsem mala a hubena. Nevím jestli s tímhle se někdo taky potkal teď budu hlídání každý týden. Jak asi vím tak by miminka měli mít jinou váhu :,(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
84
16.7.21 10:14
@Ann000 píše:
Dnes u dr. Chci se zeptat když už tu ted píšete, nevím ale mě teď narazila paní doktorka 1560g ve 32tt tehotenstvi řekla mi že malá se vyvíjí pomaleji než by měla. Já mám 150cm a v tuhle chvíli 80kg jsem mala a hubena. Nevím jestli s tímhle se někdo taky potkal teď budu hlídání každý týden. Jak asi vím tak by miminka měli mít jinou váhu :,(
teda
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
84
16.7.21 10:14
@Ann000 píše:
teda

Silnější

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.1.23 06:35

Kolik vaše nimca vážila v 31+2tt, my mame vahu 1633gr- dr říkal že nebude žádný obr že bude také průměrné. A kolik nakonec vadilo mimco při porodu?

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty