Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
@Luca95 píše:
Mám první dítko taky že spíš dědíme po sestřenicích ale s tím duplem bych měla strach dát to malé aby to nespolkla
Ta „základní“ duplo kostka 2×2 čudlíky má 3×3cm a na výšku i s čudlíkama 2,5cm, to opravdu nejde spolknout.
Malého to baví rozpojovat. Resp. třískat s tím tak dlouho, až se „komín“ rozdělí na kostičky samovolně ![]()
Já mám syna a na vánoce mu bude 10 měsíců a koupili jsme mu ten už tady zmiňující pejskův zpívající stoleček od FP, pak takový kobereček se zvuky farmy, svítící želvičku magickou, to zatím vše, ještě bych chtěla koupit nějaký míčky, né velké míče, ale nějaké, které veme lehce do ruky. Byla jsem s malým na návštěve u znamé a měla tam míč starý a ten si tam sním vyhrál. Pak takové ty kalsiské dárky jako tepláčky, kosmetiku na koupání a po koupání atd.
Jojo, drahé hračky nezaujmou a starý dobrý ovladač od televize jednoznačně vede
dále miluje starou klávesnici od pc, jinak si vyhraje se zvukovým telefonem od simby po dětech a polštářkem
![]()
@Eironil http://www. leghrabarna. cz/ ale jak píšu, ještě nemám propočteno, jestli se to i s poštovným vyplatí. Nějak si nedovedu představit, kolik kostiček je v kilu