Vánoční prosincová miminka 2024

Napsat příspěvek
Velikost písma:
119
13.4.24 10:37

Ahoj holky, všem vám moc gratuluji a také se přidávám. Na KET jsem byla 15.3, po čtrnácti dnech jsem dělala test (clearblue vyšel pozitivni 3+). V pondělí jsem byla na první kontrole a na ultrazvuku uz blikalo srdíčko :srdce: a v úterý mám jít na další, tak snad bude vše v pořádku a předají mě na gyndu. :) termín by podle kalkulačky měl být 2.12. Ale uvidíme co mi řeknou..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
447
13.4.24 11:48

@Sarka81293 Ahojky Šari :srdce: moc Ti gratuluji. A přeji ať vše je i nadále v pořádku. Koukám, že těch prosinčátek teda bude :D. Ja vubec nevim ovulaci, ale jak to zatim vypadá tak termín by mohl být od Toho 5.12-12.12 :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1592
13.4.24 12:18

Ahoj holky, ja dle ms mam termín 4.12., včera jsem byla u doktorky, je tam kde má být a už bylo i srdíčko. Tak snad bude i nadále vše v pořádku. Nebudete pak chtít udělat spíše uzavřenou skupinu? Aby to nečetl každý?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
447
13.4.24 12:39

@Leienka to je dobrý nápad. :srdce: Muzu se zeptat me ty výpočty nejdou kolikaty jste tt? Ze bylo uz videt srdicko? :D A jinak gratuluji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1592
13.4.24 12:44

@Milisek628 včera jsem byla 6+2 ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
119
13.4.24 13:01

Já, jestli to dobře počítám, jsem byla v pondělí 6+0 :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
447
13.4.24 13:20

@Sarka81293 tak to ja teprve 5tt to jeste videt nebude :) :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.4.24 13:26

Ahoj holky, zkusím tu skupinu udělat a když se podaří, zašlu odkaz :lol:

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
13.4.24 13:49

Skupina je vytvořena kdo chce :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
13.4.24 14:01

Holky: odkaz na soukromou skupinu zde: https://www.emimino.cz/…cni-miminka/#…

  • Citovat
  • Upravit
78
17.4.24 14:40

Ahoj holky v pátek se dozvím snad sem těhotná. Doufám že bude vše ok. Jaký stě měli test 2+6 týdnu vy? Můj vypadá takhle.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
78
17.4.24 14:41

Možná sem to špatně napsala 2 tydni a 6 dní

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1592
17.4.24 15:19

@Dolcenera tydny se počítají od prvního data ms takže jsi 4+6 tt ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1592
17.4.24 15:19

@Dolcenera u každého je test jiný záleží kdy byla ovulace ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
78
17.4.24 15:50

No jestli podél ovulace ta byla 28.3. A poslední MS 1.3.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty