Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahoj holky, všem vám moc gratuluji a také se přidávám. Na KET jsem byla 15.3, po čtrnácti dnech jsem dělala test (clearblue vyšel pozitivni 3+). V pondělí jsem byla na první kontrole a na ultrazvuku uz blikalo srdíčko
a v úterý mám jít na další, tak snad bude vše v pořádku a předají mě na gyndu.
termín by podle kalkulačky měl být 2.12. Ale uvidíme co mi řeknou..
@Sarka81293 Ahojky Šari
moc Ti gratuluji. A přeji ať vše je i nadále v pořádku. Koukám, že těch prosinčátek teda bude
. Ja vubec nevim ovulaci, ale jak to zatim vypadá tak termín by mohl být od Toho 5.12-12.12 ![]()
Ahoj holky, ja dle ms mam termín 4.12., včera jsem byla u doktorky, je tam kde má být a už bylo i srdíčko. Tak snad bude i nadále vše v pořádku. Nebudete pak chtít udělat spíše uzavřenou skupinu? Aby to nečetl každý?
@Leienka to je dobrý nápad.
Muzu se zeptat me ty výpočty nejdou kolikaty jste tt? Ze bylo uz videt srdicko?
A jinak gratuluji
Ahoj holky, zkusím tu skupinu udělat a když se podaří, zašlu odkaz ![]()
Holky: odkaz na soukromou skupinu zde: https://www.emimino.cz/…cni-miminka/#…
Ahoj holky v pátek se dozvím snad sem těhotná. Doufám že bude vše ok. Jaký stě měli test 2+6 týdnu vy? Můj vypadá takhle.
@Dolcenera tydny se počítají od prvního data ms takže jsi 4+6 tt ![]()