Vařečka v krku

3.6.15 19:57

vařečka v krku

Maminky, mam hrozny problem mala si asi pred hodinou a pul vyndala varecku ze supliku a asi na ni spadla ja jsem byla zrovna na zachode, manzel v obyvaku nekouknul na ni byla to chvilka. Teklo plno krve (mela ji plnou pusinku plivala ji na me) nemame auto ani ridicak jinak bych uz jela na pohotovost myslíte ze mam zavolat sanitku? Uz ji to nekrvaci ale ma to az v krku na mandli jsem hrozne ustrasena manzel tomu nevenuje moc pozornosti a tak se radim s vami normalne snedla veceri i pila prosim poradte jsem zoufala :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16616
3.6.15 19:59

@Michii19 no psanim na emiminu ji nijak nepomuzes a my neprohlidnem. Zapoj hlavu a vyraz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.15 20:00

Ja bych zavolala taxi nebo poprosila nejakeho souseda, kamaradky dcera si pichla pravitko do krku a zustali na pozorovani v nemocnici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
3.6.15 20:00

Se asi jen štrejchla..vem si malou raději dnes na noc k sobě a hlídej ji, jestli tam přece jen něco „nevykoukne“. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
3.6.15 20:03

Vim ze si nepomuzu a vy me taky tak dekuji, nekdo s tim ma mozna zkusenosti vy zrejme ne tak nechapu tento komentar nashle

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
3.6.15 20:03

Taxi, soused, rodina? Zavolej do nemocnice a domluv se, jak postupovat. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4570
3.6.15 20:05

To má díru naskrz? Je přes ni vidět? :lol:
Takže vážně…
Mluví dýchá normálně? Pokud si nestěžuje že ji to bolí a nekrvácí, dejte si něco na uklidnění pro rodiče, pro malou kloktání vlažným výluhem z heřmánku, nebo něčeho podobného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.15 20:06

Prominte to patrilo te prvni pani fakt me to trapi a na takove chytre kecy ted nemam, rano ji chci vzit hned k nasi dr, kdybych mohla hned ji vezu do nemocnice ale nemam jak proto se ptam vas jestli ji mohu zavolat sanitku jestli nejsem moc velky plasak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.15 20:08

O dire sem nic nepsala, papa pije hraje si komunikuje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1288

Tak do té nemocnice zavolej a poraď se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114

Zavolej do nemocnice, nech se přepojit na traumačku nebo urgent nebo něco, popiš a domluv se. Taky to tak dělám, když vidím, že se neděje nic zvláštního, ale nejsem si jistá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
3.6.15 20:09
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32722
3.6.15 20:10

@Michii19 zavolej na pohotovost, popiš jim co a jak a řekni že nemáte auto, tam ti poradí co máš dělat :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.15 20:13

Volala sem nasi doktorce ta mi rekla ze mame jet radeji do nemocnice aby ji ten krcek zkontrolovali

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5928
3.6.15 20:15

Tak my s proraženým bubínkem šli k doktorovi až druhý den, ale v tomhle případě bych jela hned. Bála bych se, že to v noci poteče a vdechne krev.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama