Vaše nejpalčivější otázka?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
6532
30.10.19 13:19
@Premek_Orac píše:
@MeloryNox Já v něco vyššího věřím, věřím, že člověk nese následky za své činny. Že to, co děláme, se nám vrací ať už v dobrém, či ve zlém. Věřím, že člověk dostal darem svobodu svého jednání, a je na každém, jak s ní naloží.
Také věřím, že vždy je cesta, jak jít v životě dál a vše co se děje má nějaký smysl, ikdyž mu nerozumíme, nebo nás přímo štve.
Věřím, že život je cesta poznání či hledání, které ale vlastně nikdy žádný závěr nemá. Protože nikdy tomu konečnému poznání nedojdeme.

:palec: :palec: :palec: :palec: :palec:
Tohle je TOP. Ani nemusím nic dodat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1
16.11.19 22:51

Ahoj

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25179
16.11.19 23:03
@T.Petr píše:
Vím…,,Miluju tě,,

myslím, že to dobře ví. i když je v jiné dimenzi…Mrzí mě tvá ztráta :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
603
16.11.19 23:28

Proč jsem se tenkrát chovala jako krááááva nebeskááá :zed: :zed: :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
206
16.11.19 23:44

Proč většině lidem nevyjde celoživotní vztah? To jsme jako lidé opravdu tak špatní?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Dostihy a sázky

  • (5) + 5 recenzí

Karak

  • (5) + 5 recenzí

Osadníci z Katanu

  • (5) + 5 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová