Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
@Premek_Orac píše:
@MeloryNox Já v něco vyššího věřím, věřím, že člověk nese následky za své činny. Že to, co děláme, se nám vrací ať už v dobrém, či ve zlém. Věřím, že člověk dostal darem svobodu svého jednání, a je na každém, jak s ní naloží.
Také věřím, že vždy je cesta, jak jít v životě dál a vše co se děje má nějaký smysl, ikdyž mu nerozumíme, nebo nás přímo štve.
Věřím, že život je cesta poznání či hledání, které ale vlastně nikdy žádný závěr nemá. Protože nikdy tomu konečnému poznání nedojdeme.
![]()
Tohle je TOP. Ani nemusím nic dodat.
@T.Petr píše:
Vím…,,Miluju tě,,
myslím, že to dobře ví. i když je v jiné dimenzi…Mrzí mě tvá ztráta ![]()
Proč většině lidem nevyjde celoživotní vztah? To jsme jako lidé opravdu tak špatní?