Syn je večer unavený, moc toho nesní

16
18.2.20 22:01

Vecer je unaveny, moc nesni

Ahoj, chci se zeptat na zkusenosti. Mam osmimesicniho syna a mame problem s vecernim jidlem. Davam mu kasi, ktera mu od zacatku moc chutna, ale jak uz je unaveny, tak u toho knoura nebo blbne a ve vysledku toho moc nesni. Nevim, jak to vyresit - z prochazky prijdeme treba v 16, celou ji prospi, doma dostane mleko. Po 18. hodine uz ale zacina byt zase unaveny, takze honem delam kasi, nez se uplne vyridi. Je mi jasne, ze nemusi mit po 2 hodinach moc hlad, ale kdybych cekala dyl, bude to jeste horsi. Z flasky mu kasi davat nechci, to mi prijde krok zpatky. Radily byste proste pockat, az postupne vydrzi dyl a dyl, nebo ty jidla nejak preskladat a dat kasi driv a vecer uz jen mleko, u ktereho to ma bez prace? :) Diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4622
18.2.20 22:20

My to tak meli - vecer kase (cca kolem 18hod) a pred spanim jen mliko (cca ve 20hod) (denni rezim jsme meli posunuty oproti vam - z prochazek jsme se vraceli po pate). Jednu dobu jsem to mliko pred spanim jeste trochu zahustovala ryzovou kasi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7572
18.2.20 22:48

Taky dávám kaši nebo hustou polévku k večeru a pak před spaním jen mléko. Večeří kolem páté. Alespoň ji nebudí bolení bříška.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama