Reklama

Věčně hladové miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

amilie
Kecalka 143 příspěvků 30.11.10 09:25
věčně hladové miminko

:think: ahoj holky, potřebují poradít jsem uplně bezradna a na nervy už mám 3 tydný stareho chlapečka který je ustavičně chladový od doby co jsem se vratilý z porodnice , ja nekojim v porodnici mi davali přikrmí mleko beba hypoalergeni kdy mi vypíl 60ml a spal i 5 hodině v kuse a v noci se nebudil vubec a pak jsme se vratili domů a ja jsem mu začala davat nutrilon zelený a od te doby mam strašne problemý věčně plače hlady a musím ho krmit někdy co hodimu někdy co dvě a někdy spi i ti 4 hodiny ale v noci to mi nespi vubec dokud neni napapani to musim dělat i co hodinu už jsem stoho na nervy v lekarně mi poradili silnější nutrilon oranžovi spokojene břiško ale je to stejne žadna změna ten je pořad hladový a to jsem v nemocnici nepoznala nevite čím to muže byt jak pomoc mužete mi poradit nemuže to být tím že jsme s beby přešli na nutrilon proswím porad te jsem ne nervy už mali věčně nespi prdím kadime každy den tak to nas netrapi děkuji za pomoc a radu :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

bumbinka
Kelišová 5468 příspěvků 30.11.10 09:35

A proč mu už nedáváš tu bebu? :nevim:

kačkač1404
Závislačka 2663 příspěvků 30.11.10 09:39

taky si myslím,že nejjednodušší by bylo vyzkoušet zase Bebu,pokud to nepomůže určitě zavolej dětské dr.A jakou má prcek stolici?Je zelená nebo normální barvy?

tezi
Hvězda diskuse 49790 příspěvků 1 inzerát 30.11.10 09:41

Nemusí plakat hlady, ale třeba ho bolí bříško. Vrať se k Bebě a nebo zkus něco jiného. A ještě kolik ti toho mlíčka vypije, protože jestli vypije danou dávku tak by hladový být neměl
Mě malý po Nutrilonu vždycky začal do půlhodiny strašně plakat,stačila i troška 10-20ml a minimálně hodinu jsem musela konejšít, a Sunar byl v pohodě, ale má UM jen jako dokrm.

amilie
Kecalka 143 příspěvků 30.11.10 09:42

jeikož už mám doma jednoho syna a tmu jsem davala taky nutrilon a takove problemý jsem neměli ale tomu ho už davali v poradnici a tak jsem si myslela že když jsme byli spokojení že ho budu davat i tomu druhemu ale evidentně není něco v pořadku nevím čím, to je jestlý tím mlekem nebo nevím ale ma věčně hlad a u te beby to tak nebylo muže to byt tím mlekem ?

tezi
Hvězda diskuse 49790 příspěvků 1 inzerát 30.11.10 09:44

Opravdu každému miminku vyhovuje něco jiného, i když jsou to sourozenci. Dcera byla od 3. měsíců na Nutrilonu a úplně bez problémů, syn ho nesnesl ani trošku. Vrať se k Bebě a uvidíš, pokud by to bylo to samé, tak bych to určitě řešila s dětskou dr.

bumbinka
Kelišová 5468 příspěvků 30.11.10 09:46

Těžko říct, jestli to může být tím mlékem, ale zdá se mi nejjednodušší to prostě zkusit… Kdyby plakal i po Bebě, tak bych pátrala dál, ale nevím, proč bys ho měla nechat trápit, když to možná tím mlékem je.
Každému dítěti prostě vyhovuje něco jiného, o tom už tady psala strašná spousta holek. Já tedy zkušenost nemám, sny jsem kojila, ale v tvojí situaci bych rozhodně neměnila osvědčenou značku mléka.

amilie
Kecalka 143 příspěvků 30.11.10 09:47

Stolici mam normalní, normalní barvu kakame každy den i prdíme pije mi tak pruměr mezí tou 70 ml až 90 ml doktorka mi řekla že by mohl pit 90 ml co tři hodiny jenom že on někdy po 3 hodinach vypije třeba 70 a za hodinu ma zase hlsd a vypije třeba 50 ml a tak se to opakuje na krabici nutrilonu jsem se dočetla že by měl vypit 670 ml a to on za celí den ma někdy někdy ne ale v porodnici u te beby to jsem opravdu neměla sním takove problemý vypil 60 a spal celou noc

amilie
Kecalka 143 příspěvků 30.11.10 09:49

bříško mame měkké stolici ma normalní a prdéme taky mi třeba v 9 ráno popapame je klidni a za hodinu začne sat dudel a po maličku mi jde jako divi to znamena že ma hlad kdyby ho bolelo bříško tak mi to pití nevezme

amilie
Kecalka 143 příspěvků 30.11.10 09:52

tak že bych se měla vratit k te bebě hypoalergeni co mi davali v nemocnici je pravda že od doby co jsem se vratili z nemocnice tak je věčně hladoví jsem stoho zoufala 2 nutriloni vyzkoušene a pěesto je hladovy

VERONIKA 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.10 09:53

Proč jsi přešla z Beby?

Já nechápu co pořád každý má s tím Nutrilonem?!?!  :nevim:

Já jsem malou přikrmovala Bebou od té doby co jsme přišly z porodnice a naprosto v pohodě!
Nikdy sice nevypila to co bylo napsané na krabici - ani to neodpovídalo množstvím ani časem, ale já jsem se tím neřídila! Když měla hlad tak dostala MM nebo UM a vypila kolik chtěla!
Jednou mi za měsíc přibrala 80 g a to jsem konzultovala s dr., protože mi to přišlo hodně málo a ta mi doporučila ať vyzkouším Hami a to malé jelo daleko víc tak jsme u Hami zůstaly :palec:

Chce to asi vyzkoušet víc značek a sama uvidíš co mu bude nejvíc chutnat :palec:

VERONIKA 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.10 09:56

Ještě se zeptám, proč mu dáváš Bebu HA?
Malý je na něco alergický nebo vy máte nějaké alergie v rodině?

market.s.87
Ukecaná baba ;) 1769 příspěvků 30.11.10 10:30

ahoj, jestli se muzu vetrit do diskuse s mojim dotazem :-) muj prcek ma taky nutrilon a je taky pekne po nem hladovej, skousela jsem sunar ale zvraci mi ho a nutrilon mame proti ublinkavani protoze mi zvraci :-( nebo aspon zvracel, ted mozna kdyz je vetsi by to mohla byt lepsi :nevim: ale dotaz, myslite teda ze kdybych zmenila mlicko ze by mohl vydrzet dyl? on ma totiz uz 180 a vydruzi max. 3hodiny :-( a ja uz nevim co dal, za chvilku bych mu musela davat z dvoulitrovy flasky aby mu to stacilo :-) a myslite ze u tak malyjo mimca jako mam ja muzu stridat mlicka a zkouset??

VERONIKA 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.10 10:35

Tak pokud máš pocit, že mu fakt nestačí tak zkus změnit značku UM a uvidíš!
Změnit mlíčko určitě můžeš, ale chce to asi nějaký rozestup mezi změnama - to ti poradí dr. nebo možná holky :nevim:
My jsme s malou vyzkoušely jen Bebu a pak Hami, to jí sedlo takže víc jsem nezkoušela!

Mě Kubík jako malý tako po Sunaru pořád blinkal :nevim:

amilie
Kecalka 143 příspěvků 30.11.10 11:00

Ne mali neni na nic alergicky jenom že jajsem nemohla kojit neměla jsem mleko tak mi v nemocnici davali přikrmi no a tam davaji bebu hypoalergení tak proto a ja kača pitoma mysto abych mu to nechala tak mu davam nutrilon po kterím mi za hodinu plače hlady a nebo mě napadlo co když to není hlad ale třeba žizen nemužuá mu mezí papanim dat čajiček třeba

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >