Velikost folikulů 5 Dc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AurelieMarie
Nováček 2 příspěvky 06.02.18 17:28
Velikost folikulů 5 Dc

Dobrý den, jdu na Vás s dotazem ohledně velikostí folikulů pátý den stimulace, bohužel na můj dotaz na pár fórech mi moc neodpověděli. Jsem 6 den stimulace puregonem, první tři dny jsem měla 225 jednotek a od včera mi to snížili na 150. Po včerejším ultrazvuku mi naměřili na každém vaječníku 20 folikulů o velikosti 7mm, dle doktora nereaguju na léčbu a dle embryologa máme klasickou velikost, podotýkám, že jsem včera na ultrazvuku byla teprve po třech injekcí, čtvrtou jsem nestihla. Jak jste to měli Vy? Mám být znepokojená? Děkuji za případné odpovědi.

Reklama

Reakce:

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1455 příspěvků 06.02.18 19:15

@AurelieMarie Ahoj. Ja naposledy byla na utz 7 den stimulace. Měla jsem je o velikosti 9mm největší 11. Na odběr jsem šla 14DC a měla jsem na odběr 13 folikulu. Odebrali nakonec jen 11, dva měly pouze 9mm. Nakonec bylo jen jedno vajíčko, ale to už je jiná.
I tak bych to zatím nevzdavala :hug:

AurelieMarie
Nováček 2 příspěvky 06.02.18 19:45

@HandulkaK Děkuji. :D No uvidím pozítří, ale solidně mě bolí břicho a záda. :D Kdybych nemusela zítra a další dny nic dělat tak se shoulím do klubíčka a jdu spát. :D

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1455 příspěvků 06.02.18 20:07

@AurelieMarie Dej vědět, jak si dopadla :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Perný den Michaely Badinkové: Před zkouškou Tváře musela zavolat odtahovku!

Michaela Badinková (39) už je v plném proudu příprav na TTMZH a právě chystá... číst dále >

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama