Velké břicho - co s tím

Anonymní
22.3.17 11:56

velke bricho co s tím

Anonymte, stydim se a trápí me to. Jsem drobná. Mam 167cm a vážím asi 65kg, ted jsem nabrala drive jsem mela méně, nic drastického, oblceni nosim vel. 36. Jen mam hrozny problém s břichem, me se všechno ukládá tam, mam břicho jako těhotná, nevysi mi žádný spek nic takového…jen ho mam nafoukle, velké…jak kdybych byla opravdu těhotná treba 4mesic. Kdyz jsem mela střevní chřipku a 3 dny nejedla břicho se zmenšilo, ale nejist 3 dny je blbost, navíc se hned po jídle vrátilo,.. Začala jsem jíst menší porce, nejim bílé pecivo s snažím se vyvarovat přílohám, ale porad nevidím změnu :,( to břicho mam hrozne a trápí me to, rano jim bily jogurt s bananem nebo s jablkem, obed většinou normalni ale málo, nejim teda omáčky zahuštěné moukou, knedlíky a mastné… Snažím se doma dělat drepy a šedý lehy ale z práce jsem ko a už se mi nechce, ale občas se premuzu ne denně…co s tím mam dělat :,( dekuji za rady ma to někdo stejne?

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

27328
22.3.17 12:01

Máš děti? Mohl by to být rozestup.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
828
22.3.17 12:03

Říká se, že břicho se hubne v kuchyni. Já jsem momentálně v procesu hubnutí, deset kilo dole, všechno se mi změnilo viditelně, i to břicho ale pořád je viditelné dost, bude to ta nejtěžší část… Ale jak říkám, hlavně jíst zdravě.. Ne diety, prostě zdravě, vyvazeně.. Ať se spali tuky. Zase ale je normální mit trochu břicho když se najis… Já mám Teda ještě problém, že to mám děsně povolené po dítěti a doufám že to půjde zpevnit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.17 12:04

A nemáš nejakou vadu v držení těla? Kamoska ma nejakou vadu páteře, a i kdyz je hubena, tak ma prostě pupek. Odmalička. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
211
22.3.17 12:06

Vzdycky me taky trapilo bricho. Jak rikas velikost 36 ale to bricho. Ted po porodu je to o neco horsi velikost 38 a bricho jako previs jelikoz jsem mela i extremni bricho v tehotenstvi. Merim 162 a vazim 62 takze kdybych ubrala na vaze taky by bylo fajn. Chodim jedenkrat tydne na kruhovy trenink a hraju zavodne volejbAl ale stejne se me to bricho drzi jak kliste. Pokud ma nekdo radu. Budu rada.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17017

Mám to stejně. Sice nejsem hubená, ale břicho velký a nafouklý snad pořád. Mám ale diastázu a cvičení na břicho to jen zhoršuje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Stejný problém měla moje mamka a já ted už bohužel taky, po dětech :-(..my jsme teda obě vysoké hubené s velkým nafouklým břichem.
Mamce pomohla až razantní změna stravy - jí ted podle zásad makrobiotiky (ne teda uplně striktně, občas si dá klidně knedlo vepřo zelo :mrgreen: ) a bezlepková dieta (přišli ji dokonce i na nesnášenlivost lepku). Já se zatím ne a k nějaké změně odhodlat. Začala jsem s posilováním Core, to by také mohlo pomoci, ale vždy po pár dnech vyměknu :-(
edit: špatně se uložil příspěvek

Příspěvek upraven 22.03.17 v 12:09

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
22.3.17 12:07

Může to být špatná snášenlivost nějakého jídla nebo spíše kombinace jídel, já sníst jogurt a banán, tak se mi břicho taky nafoukne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.3.17 12:12

@AninaEli nemám

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.3.17 12:25

zakladatelka

Děti nemám, jsem mlada, nevim co mam delat zdravotní problémy nemam, zada me bolí protože cely den sedím na zadku v práci u PC, večer moc hlad uz nemam sním treba půlku papriky nebo půlku okurky, nebo tunaka nebo jogurt, takové jídlo samozřejmě i normalni, včera jsem mela nudle s masem(doma dělané) a břicho mam porad. Jediný kdy jsem ho nemela tak kdyz jsem byla par dni bez jídla úplně, ale to není řešení, jak se najím okamžitě se ji to vrátí, babička ma nohy jak tyčky žádné prsa žádné speky a ma velké břicho vše ji de do břicha..asi to je dědičné nevim :,( stojím u zrcadla a jsem opravdu jak těhotná…kdybych to někomu řekla uveri mi jak budu vypadat teda jako těhotná :,( najíst se budu muset a nechci mit jeste 3 krst větší břicho :,( řekla bych ze to je tak jako 3 měsíc, nebo par dni po porodu než se břicho stáhne tak to mam porad :,(

• Nahlásit
  • Citovat
4245
22.3.17 12:25

Břicho je pouze o stravě, cvičením si vůbec nepomůžeš, tím tuky nemizí. Samozřejmě za předpokladu, že nemáš nějaký zdravotní problém viz holky nahoře.
Takže přestaň vynechávat přílohy (samozřejmě nemluvím o přílohách typu hranolky a knedlíky :mrgreen: ), zařaď zdravé svačiny. Podle mě jíš málo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
442
22.3.17 12:27

Cvicit a cvicit, ale zkusila bych se poradit s nejakym trenerem, abys cvicila spravne cviky, hooodne pit a pokud bys chtela zkusit neco razantnejsiho tak bych zkusila vyplach strev (hydrocolon, ne klystyr).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.17 12:34

A co mléko, nepiješ moc? Já měla nafouklé břicho z mléka, ale doporučuji Ti s tím zajít k odborníkovi, ten to vyřeší, než se trápit a řešit přes net co ti asi tak může být. Nech si sestavit jídelníček, nebo si ho sestav sama, důležitý je poměr makroživin. Moc držím palce a to půjde neboj :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Shaari90
22.3.17 12:35

Mrkni na tyto cviky, stačí 10 minut denně, ale dělat správně: http://www.lenprezdravie.sk/…ok-3892.html
Na břicho doporučuju hlavně cviky ve vzporu na rukou (jako např. plank a kliky).
Jinak nemůže být nafouklé břicho způsobené nadýmáním? Co třeba do jídel přidávat kmín, pít fenyklový čaj, jíst probiotika a prebiotika?

• Citovat
  • Upravit
2154
22.3.17 12:37

Jde o to jestli to jsou špeky nebo jsi nafouknutá. Každopádně obojí spravíš pravidelnou a zdravou stravou, podle úvodního příspěvku se mi zdá, že toho sníš opravdu velmi málo. :nevim: Jinak sedy-lehy jsou asi nejhorší cviky na břicho, existuje spousta lepších na celkové posílení středu těla, např. plank, flutter kicks,…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama