Zpevnění prsou

106
20.3.17 11:45

Zpevnění prsou

Zdravím. Mam takový dotaz… zhubla jsem asi 30 kilo a prsa mam takové povadle. Potřebovala bych je zpevnit. Mate někdo dobre zkusenosti s nějakými přípravkem? At už na vnější i vnitřní užívani? Odpovědi typu cvičení a plastika nejsou vítány. Vím, ze je to nejúčinnější, ale hledám i jinou účinnou variantu. Děkuji za vaše zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5730
20.3.17 11:46

Další účinnou variantou je těhotenství. :mrgreen:
Jinak bych řekla, že cvičení a zázračné přípravky nefungují.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
661
20.3.17 12:04

@Evellynn Záleží, jak moc jsou povolené a taky jaká je velikost prsou. Rozdíl je mít povolené dvojky a vytahané šestky až k pupíku. Myslím, že žádný krém nenahradí např. pár kliku denně, i když ani to pomoci nemusí. Se zpevňujícími krémy celkově dobrou zkušenost nemám. Chvilkově je to pocitově lepší, ale dlouhodobě to podle mě nemá výsledky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.17 12:05

Pokud mas lajdacky, tak cviceni je naprosto bezpredmetne, pac prsa jsou tvorena hlavne tukovou tkani. Ja uzivala Stimulen- stalo to tenkrat okolo stovky a fakt mi to pomohlo, jen mi prijde, ze mi soucasne s tim rostl i zadek :lol:. tenkrat jsem zhubla taky kolem 30kg, pak sem byla tehotna a mela sem zdravotni maler, tak kortikoidy me vycpaly az na 107kg. Tedka mam 72kg a prsa az u kolen :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.17 12:06

Vytahanou kůži a tkáně nezlepší nic, jedině plastika, kdy se to přebytečné uřízne. Cvičení zpevní svaly pod kůží, ale povislou kůži nesmrskne. Kdyby nějaký potravinový doplněk nebo kosmetický přípravek fungoval, tak by se o něj ženské rvaly, všeobecně by se o tom vědělo a vynálezce by byl veleben po celém světě :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14090
20.3.17 12:08

Cvicei dokaze prsum navratit tvar? T. j. zmeni povisly tvar prsa a stanout kuzi?

Ja premyslela nad plavanim. To by totiz asi zpevnilo i zbytek tela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
106
20.3.17 12:09
@Nymphetamine píše:
Pokud mas lajdacky, tak cviceni je naprosto bezpredmetne, pac prsa jsou tvorena hlavne tukovou tkani. Ja uzivala Stimulen- stalo to tenkrat okolo stovky a fakt mi to pomohlo, jen mi prijde, ze mi soucasne s tim rostl i zadek :lol:. tenkrat jsem zhubla taky kolem 30kg, pak sem byla tehotna a mela sem zdravotni maler, tak kortikoidy me vycpaly az na 107kg. Tedka mam 72kg a prsa az u kolen :lol:

A ten Stimulen je na předpis?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.17 12:17

@Evellynn nene, neni. Normalne ho sezenes v lekarne. Ja chtela Decolen, ale pani mibprave nabidla ten Stimulen, cze to je daleko levnejsi a efekt stejnej

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4235
20.3.17 12:26

Cvičení pomáhá do určitý míry. Já měla po dětech prsa hrozný. Časem se to zlepšilo samo, teď mám plus minus velikost stejnou jako před dětma. Před pár měsíci jsem začala chodit do posilovny a světe div se, má to vliv i na ty prsa. Tím jak člověk posílí zádový a břišní svalstvo, tak má pak tendenci se držet rovně, nehrbit se a tím ty prsa pak vypadají mnohem líp. A základ je kvalitní a správně padnoucí podprsenka, která ty prsa bude správně držet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14090
20.3.17 12:31
@MarketaJ píše:
Cvičení pomáhá do určitý míry. Já měla po dětech prsa hrozný. Časem se to zlepšilo samo, teď mám plus minus velikost stejnou jako před dětma. Před pár měsíci jsem začala chodit do posilovny a světe div se, má to vliv i na ty prsa. Tím jak člověk posílí zádový a břišní svalstvo, tak má pak tendenci se držet rovně, nehrbit se a tím ty prsa pak vypadají mnohem líp. A základ je kvalitní a správně padnoucí podprsenka, která ty prsa bude správně držet.

no dobre, ale stahne se ti vytahana kuze?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.17 12:46

Já už zkoušela takových přípravků jako je NadraIn, cvičení, ale nějaká výrazná změna se nedostavila. :nevim: akorát jsem do toho nasypala kupu peněž :zed:
na konci dubna jdu na operaci a výsledek je jistý, konečně budu spokojená a v klidu :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14090
20.3.17 12:50
@Karolina1993 píše:
Já už zkoušela takových přípravků jako je NadraIn, cvičení, ale nějaká výrazná změna se nedostavila. :nevim: akorát jsem do toho nasypala kupu peněž :zed:
na konci dubna jdu na operaci a výsledek je jistý, konečně budu spokojená a v klidu :pankac:

ja mam prse jeste tvarove Ok, ale vadi mi, ze mam neproporcionalne velke dvorce na tak male prsa, pusobi to zvlastne. Na operaci bych sla, ale bojim se jizev.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.17 13:01

@warita také jsem se bála, ale spoustu jsem si o tom přečetla a když člověk bude dodržovat co říká doktor a o jizvy se bude starat tak za nějaký čas nebudou vidět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4235
20.3.17 20:16
@warita píše:
no dobre, ale stahne se ti vytahana kuze?

Mně se relativně stáhla a to jsem ty prsa po kojení měla hrozný, vytahaný, samý strie a spravilo se to tak nějak samo, ale trvalo to docela dlouho. Teď tím cvičením se mi trochu zpevnily, ale bez kvalitního prádla to už prostě nejde.
Ale nikdy jsem neřešila váhu, takže netuším, jak by moje prsa dopadla, kdybych přibrala 30 kg a pak je zase shodila. :nevim: teď chodím cvičit primárně kvli zpevnění, ne hubnutí. A musím říct, že kondička se mi zlepšila tak o 100 %. Manžel se nestačil divit, jak rychle te´d jezdím na kole. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14090
20.3.17 21:16
@MarketaJ píše:
Mně se relativně stáhla a to jsem ty prsa po kojení měla hrozný, vytahaný, samý strie a spravilo se to tak nějak samo, ale trvalo to docela dlouho. Teď tím cvičením se mi trochu zpevnily, ale bez kvalitního prádla to už prostě nejde.
Ale nikdy jsem neřešila váhu, takže netuším, jak by moje prsa dopadla, kdybych přibrala 30 kg a pak je zase shodila. :nevim: teď chodím cvičit primárně kvli zpevnění, ne hubnutí. A musím říct, že kondička se mi zlepšila tak o 100 %. Manžel se nestačil divit, jak rychle te´d jezdím na kole. :D

ja bych taky mela neco delat. Ja mam docela male prsa a ted po tehotenstvi malinko povadly. Neni to zadna tragedie, strie nemam vubec nikde, pribrala jsem behem tehotenstvi asi 13-14kg a uz mam nahore pouze plus 2kg. Taky bych se rada zpevnila, ale kdyz me se tak strasne nechce cvicit. Doufam, ze v lete se premuzu a budu chodit plavat. Tak jsem doufala, ze to plavani bude mit pozitivni vliv na zpevneni i tech prsou.

Jinak, co presne si predstavujes pod kvalitnim pradlem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama