Velké množství hlenu v těhotenství- mám mít obavy?

Anonymní
5.6.20 11:30

Velké množství hlenu v těhotenství- mám mít obavy?

Ahoj holky, jsem 20tt a každý den( 1-2× za den), když jdu na WC objevím dlouhý táhlý hlen občas i 10cm dlouhý..je pruhledny bez zápachu a nic me nesvedi..takze zanet to nebude. Tak me napada jedina vec..zda to může byt hlenova zatka? Nebo je tohle normalni? K Dr.jdu za 14dni.. dekuji za vase zkusenosti a nazory.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

365
5.6.20 11:54

Mám to taky :mrgreen:… Myslím, že je to normální…jsem 21.tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
83
5.6.20 11:58

Měla jsem to celé těhotenství. Doktorka říkala, že je to normální. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1003
5.6.20 12:03

Nemusíš se bát, mám to asi od 18tt. Podle dr je to normální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14683
5.6.20 12:08

Je to normální

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
594
5.6.20 12:50

Mam to az ke konci, cca od 36tt, taky jsem se lekla, ze je to zatka, ale pry ne… ted jsem ve 39tt a nic se nedeje, hlen je furt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
824
5.6.20 13:08

Mam to od zacatku a prijde mi ze cim dal vic..nemuzu chodit bez intimky…pry je to ochrana pred vstupem bakterii do pochvy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.6.20 17:25
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsem 20tt a každý den( 1-2× za den), když jdu na WC objevím dlouhý táhlý hlen občas i 10cm dlouhý..je pruhledny bez zápachu a nic me nesvedi..takze zanet to nebude. Tak me napada jedina vec..zda to může byt hlenova zatka? Nebo je tohle normalni? K Dr.jdu za 14dni.. dekuji za vase zkusenosti a nazory.

Ja to mám úplně celý těhotenství, bez intimky se nehnu, dokonce i lehce nažloutlý, takže si pravidelně vyžaduju i výtěry a nic.. takže bych řekla ze je to normální

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama