Reklama

Velký pindík na UZ

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lussynet
Kelišová 5419 příspěvků 05.12.17 14:25
Velký pindík na UZ

Mám možná úplně blbý dotaz :D ale.. ve 13tt mi vyšlo riziko Downa 1:32, který se pak po odběru choriových klků naštěstí vyloučil, nicméně jsem od té doby prostě už trochu vystrašená při nějaký anomálii.

Už v tom 13tt mě moje gynekoložka poprvé upozornila, že je vidět pindík, následně doktorka na UZ, že na tento týden to je teda dost vidět a od té doby kdykoliv jdu nekam na ultrazvuk, vždycky mě každý upozorňuje, že je teda fakt velký, že mám být pyšná a tak :D jako musím říct, že to na tom ultrazvuku vždycky fakt sviti :D jen se chci zeptat, jestli to měl někdo taky, normálně bych to asi vůbec neřešila, ale po tom šoku po NT screeningu jsem trochu paranoidní 8o

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10096 příspěvků 05.12.17 14:32

Jo, druhatko to tak mělo. Narodil se úplně normální klucina ;)

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16039 příspěvků 05.12.17 14:44

Neboj, u maých chlapců jsou velikostní odchylky minimální. Rozhodně se ti nenarodí mimčo s 10cm pindourem :lol: Třeba se rád vystavuje…A pokud bude v budoucnu „dobře vybavený“, tak proč ne? Ušetří si mindrák :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.12.17 14:49

Ano, u staršího. Zůstalo mu to i ve 4 letech…

PapeJ
Ukecaná baba ;) 1912 příspěvků 05.12.17 14:51

Syn to měl taky, na 3D ultrazvuku mi doktorka říkala, jaký je to chlapák. Teda gyndař mi kluka na 100 procent řekl až někdy ve 20tt, do tý doby se asi nechtěl ukazovat, ale pak se ukazoval pěkně. Měl pak po narození nějaký druh kýly nebo nesestouplá varlátka, už nevím přesně, doktor to vždycky zmínil, ale hned dodal, že to nemám řešit, že se to samo srovná, tak jsem to neřešila a samo se to opravdu srovnalo :mrgreen:

lussynet
Kelišová 5419 příspěvků 05.12.17 14:52

Díky diky, jako klidně ať je vybvený :lol: jen aby mě nečekalo po porodu nějaký nepříjemný překvápko. Já se musím vždycky smát, když se mě nějaká doktorka zeptá, jestli znám pohlaví, protože tohle se tam nedá přehlédnout, ani kdybych chtěla :mrgreen:

Uživatel je onlineBlaZenkaB
Ukecaná baba ;) 1354 příspěvků 05.12.17 15:05

https://www.youtube.com/watch?…
:pankac:

lajovka
Ukecaná baba ;) 1304 příspěvků 05.12.17 16:18

Ano, a zustalo mu to ;)

lussynet
Kelišová 5419 příspěvků 06.12.17 10:29

Všem moc díky, uklidnily jste mě :kytka:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >