Větry po porodu

Anonymní
14.10.20 18:07

Větry po porodu

Ahoj, po porodu me velice trápí větry a plynatost (nyní jsem dva a půl měsíce od porodu), nikdy jsem takto nafoukla nebyla, ani během těhotenství. Plne kojim a miminko strašně trpí na prdiky. Nejim nic nadymaveho, vynechala jsem absolutně laktozu, už nevim co více proti tomu udělat…je to způsobené stravou nebo proste se to děje díky porodu a časem se to srovná? Jde mi zejména o mimco, předpokládám ze ho tak moc trápí prdiky kvůli tomu, ze i ja na ne hrozné trpím…napadlo me ještě zkusit vyloučit lepekl, ale to už fakt nevim, co jist :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
220
14.10.20 18:27

Dejte si probiotika, možná máte špatnou mikroflóru. Probiotika můžete dát i miminku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.10.20 18:53

Já to taky měla, byla to hrůza. Postupně se to zmírnilo, ale to nejhorší trvalo určitě půl roku. Teď po 2 letech pořád na to trochu trpím. Podle mě tam byly ty střeva nějaké rozházené. Teď mám diastazu, nevím, jestli to s těmi větry může souviset.

• Citovat
  • Nahlásit
3870
14.10.20 18:54

Vyloučila jsi i čerstvé pečivo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.10.20 19:03

Zkusím tedy přidat probiotika, čerstvé pečivo vůbec nejim. Diastazu mám jen trošičku, úplně nepatrné (mužů se na to zkusit zeptat svoji gynekolozky) :nevim: protože už fakt nevim, a o tom jak je mi to nepříjemné před partnerem ani nemluvě, zvlášť když zrovna voňavé nejsou :oops:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama