Víc doma než ve šklce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
autorka44
Kecalka 138 příspěvků 01.02.19 22:09
viac doma ako v škôlke

Moj trojročný syn chodí do školky od oktobra, chodil takmer bez prestávky do polky decembra a odvtedy bol v školke celkovo tri dni. Mal kašeľ, soplíky, teploty, pred týždnom mu zistili zápal stredného ucha. Dokonca aj vracal včera, aj u lekárky sme s ním boli. Aj to je problém,, ale ako čítam diskusie, veľa škôlkárov býva chorých. Druhý problém je tento. Po tom, ako bol syn kvôli chorobe a kvôli tomu, že boli Vianoce takmer mesiac preč zo školky a konečne nadišiel deň, že tam zase začne chodiť, tak preplakal celé ráno, ale ja som ho vzala. Vo vytahu som sa ho spýtala, či mu tam niekto robí zle, povedal konkretne meno chlapca. Učitelka v školke povedala, že vraj mu tam nikto zle nerobí. Ale odvtedy sa syna vždy ked spýtam, či pojdeme zajtra do školky, vždy odpovie nie a ide sa rozplakať. Keby každý raz povedal iné meno, tak si myslím, že nehovorí pravdu. Ale ked vždy povie to isté meno…Raz mu vraj ten dotyčný odstrihol kusok z vlasov na čele. To sa mi ani veriť nechce. Doma je ako čert a v školke sa nechá otlkať. :-( Tak neviem, či si mám počkat na rodičov toho chlapca, ale neviem, akí sú, ked sú rovnakí ako ich dieťa, prd vybavím, iba sa rozčulim. Je pravda, že teraz má zápal stredného ucha a je naozaj chorý, ale to, že pri spomení školky sa rozplače a stále spomína to isté meno, sa mi nepáči. Doma je ako čert, sa čudujem, že si to nechá.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
LaraA
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 01.02.19 22:21

tak pokud se pokazde ptas, jestli chce do skolky a on vi, ze kdyz uroni slzu a rekne jmeno, nikam se nejde :mrgreen:

autorka44
Kecalka 138 příspěvků 01.02.19 22:27

No on je dosť veľký herec, ale toto podľa mojho názoru nehrá.

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1739 příspěvků 01.02.19 22:28

No, popíšu situaci v naší školce.. Dítě sígr, říkáme mu malý „terorista“ je to dítě islámského muže a češky.. Hodně rozmazlený fakan vážně.. Pořád všem dětem ubližuje.. ALE, není jediný.. Jen se většinou řeší jen jeho jméno.. A když můj syn si jednoho dne stěžoval, že mu někdo ubližoval a bil ho, řekl jméno onoho sígra, jelikož je to nejčastější jméno brané do pusy se slovem bití, ubližování apod.. Po Debatě s p. ú. mu tento „sígr“ rozhodně neubližoval, neboť na něj učitelky hodně dohlížejí.. Dětem někdy utkví v hlavě jen něco a pak to používají.. Takže bych tvého syna zas tak vážně nebrala.. Prostě nechce do školky a ví jak s tebou „orat“ ;)

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1739 příspěvků 01.02.19 22:30

rozhodně bych ale neutíkala za jeho rodiči a hned jim nebulíkovala, jak ten jejich syn tomu mému ubližuje, víš co.. Nemusí to být pravda a jen vy budete za voly.. Ty nelíp musíš znát situaci ve školce a kdo tam „buket“ dělá a kdo ne..

Chulimanga
Kecalka 192 příspěvků 01.02.19 22:38

Nedávno jsem se ptala dcery, s kým si ten den ve školce hrála. Odpověděla jméno holčičky, o které vím, že tam ten den vůbec nebyla. :lol: Věřila bych tetám :mavam:

autorka44
Kecalka 138 příspěvků 01.02.19 22:48

Ja ho iba do školky privádzam a odvádzam, neviem, čo sa tam deje medzi tým…

autorka44
Kecalka 138 příspěvků 01.02.19 22:49

Deti ale nerozpznávajú, čo je včera, dnes, pred mesiacom - si mylsím. Moj syn kludne v oktobri povie, že včera sme boli na kupalisku.

Hobitka
Závislačka 4374 příspěvků 01.02.19 23:16

@autorka44 Myslim, ze kdyby se delo neco opravdu spatneho, ucitelky by si vsimly. Ze se diteti po nemoci nechce je take zcela normalni. Dcera mi takhle z nechteni do skolky i po ranu zvracela… Marozeni je neprijemne, moje deti loni behem 4 mesicu (leden - duben) odchodily 15 dni, ale byl uz to trochu extrem. Takze mluvit s nim o skolce pozitivne, byt mu oporou a doufat, ze uz vas nemoce opusti. Pripadne pozadat ucitelky, ze si vas kluk na druheho neustale doma stezuje, at na ne trochu kouknou. Deti klidne tvrdi, ze na ne byl nekdo jiny zly, protoze si hral s jejich oblibenou hrackou. :hug: :hug:

autorka44
Kecalka 138 příspěvků 02.02.19 10:07

No neviem, čítala som, že šikana sa deje už aj v školke. Inaknemal by dieťa kvôli tomu, že máva aj často tie teploty, vyšetriť hematolog? Lebo keby to nebolo z tej psychiky, tak čo to môže byť? Alebo bežne majú malé deti pri aj slabom soplíku teploty aj nad 38?

Hobitka
Závislačka 4374 příspěvků 02.02.19 12:53

@autorka44 Hele, syn ma ke kazdemu sopliku 39-40. Ja jsem lina litat po doktorech. Jestli nejsi, tak si je obehej, za to nic nedas. Ale proc hematolog, spis imunolog, ne :think: ?

LaraA
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 02.02.19 21:31
@autorka44 píše:
No neviem, čítala som, že šikana sa deje už aj v školke. Inaknemal by dieťa kvôli tomu, že máva aj často tie teploty, vyšetriť hematolog? Lebo keby to nebolo z tej psychiky, tak čo to môže byť? Alebo bežne majú malé deti pri aj slabom soplíku teploty aj nad 38?

myslim, ze děláš z komára velblouda a prckovi tim vubec nepomáháš :roll:

hod se do klidu a zklidní se i dite

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1739 příspěvků 03.02.19 15:37

taky to vypadá, že to trošku přeháníš.. Vypadá to, že akorát chceš, aby se něco dělo.. Ale pokud to není úplně potřeba, nehrotila bych to..

autorka44
Kecalka 138 příspěvků 03.02.19 20:29

Aj to je možné, ale čo ak nie? Lebo zase mi nejde do hlavy, že keď je doma taký divoch a hrdina, tak prečo sa v škôlke nechá otlkať. Samozrejme, radšej by som bola, keby si to vymyslel, lebo sa mu nechce ísť do ľkôlky, aj keby som vyzerala ako blbec, ale aspoň by som vedela, že mu nikto neubližuje, ale na druhej strane si vravím, že čo ak má pravdu? A nechcem nič zanedbať.

autorka44
Kecalka 138 příspěvků 03.02.19 20:32

Inak keby som vedela, že bude toľko chorý, do MŠ ho nedávam. Je oktornrový, takže do štátnej ho nevzali. Dali sme ho do súkromnej. Čo ani nebolo treba, lebo ja som na invalidnom, takže robím z domu. Chcela som ale, ba ymal aj pri sebe vekovo rovnaké osoby. Lenže škôlka stojí mesačne 400 euro plus strava a odpočítava sa len za stravu.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >