Video covid, názor?

5679
3.1.21 14:00

Video covid, názor?

:mavam: Zdravím, jaký máte názor na toto video? Je to video myslím že z roku 2012, část dokumentu… https://m.facebook.com/story.php?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30395
3.1.21 14:17
@mackA159 píše: :mavam: Zdravím, jaký máte názor na toto video? Je to video myslím že z roku 2012, část dokumentu… https://m.facebook.com/story.php?…

Je to bohužel celé pravda. Sdílejte než to smažou!!!

Podle mě by se neměli lidé na to očkování hlásit, čím míň jich bude, tím rychleji se dostanou na řadu moji blízcí a já. Sakra, já to řekla nahlas? No nic.

A Tec vazně: Klasická konspirační teorie, co byly, jsou a budou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30395
3.1.21 14:22

Jinak tahle pandemien teda brutálně testuje moje morální zásady.

Vždycky, když mi někdo začne líčit, jak se nenecha očkovat, protože Bill Gates, ilumináti a čipy, ďáblík na rameni mi našeptává „jenom dobře, je v tvém zájmu, aby se hlásilo co nejmíň lidí, až se k té vakcíně dostanou rychleji tvoji blízcí a ty“, a anděl na druhém říká „buď fér, řekni aspoň, co si myslíš, je stará, jde ji o život víc než tobě“…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4955
3.1.21 14:25

@Bábrdl

kdepááááák :lol:

žádný morální todlencto není třeba mít

v situaci kdy je omezené množství zdrojů / v tomto případě vakcín/ jednoznačně platí „bližší košile než kabát“

a člověk se má postarat zejména sám o sebe a o své blízké, tak to je a vždy bude

takže konspirátorům a popíračům, kteří se děsí vakcíny, která pro ně vůbec není a hned tak nebude dostupná je třeba dělat pouze „malá, malá, a neboooooj“

a rozhodně je k ničemu nepřesvědčovat, už vůbec ne k očkování, ptž takhle jí alespon zbyde více pro ty normální realisty, a nepopírače a pragmatiky

:mrgreen:
:mavam:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5097
3.1.21 14:27

Jako dobrá konspirace, trochu praštěná, ale dobrá. :mrgreen: Myslím ale, že kdyby někdo něco takového chtěl, tak má x možností, jak to udělat, aniž by to položilo na lopatky světovou ekonomiku a vyvolávalo takovou hysterii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5097
3.1.21 14:32
@Bábrdl píše:
Jinak tahle pandemien teda brutálně testuje moje morální zásady.Vždycky, když mi někdo začne líčit, jak se nenecha očkovat, protože Bill Gates, ilumináti a čipy, ďáblík na rameni mi našeptává „jenom dobře, je v tvém zájmu, aby se hlásilo co nejmíň lidí, až se k té vakcíně dostanou rychleji tvoji blízcí a ty“, a anděl na druhém říká „buď fér, řekni aspoň, co si myslíš, je stará, jde ji o život víc než tobě“…

Ty čipy jsou taky super :mrgreen:. Lidi se bojí čipů, když má polovina planety chytrej telefon se kterým i spí, chodí s ním na záchod, prostě všude, a v něm postahovaný všelijaký apky a jiný krávoviny. :mrgreen:

Jeden kamarád konspirace miluje, naposled mi říkal o knize Great reset, nebo tak nějak. To teď taky frčí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2716
3.1.21 14:35

To je docela výstižně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13402
3.1.21 14:40

@marra2 :lol: :lol: :lol:
To mi pripomnelo kolegu, ktery odmita pcr test, protoze se ze steru zjistuje dna cloveka a ta se eviduje v registru :lol: Jeho presvedceni je skalopevne :roll:
Aspon ze cipum neveri :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30395
3.1.21 14:40
@Borrealis píše:
@Bábrdl

kdepááááák :lol:

žádný morální todlencto není třeba mít

v situaci kdy je omezené množství zdrojů / v tomto případě vakcín/ jednoznačně platí „bližší košile než kabát“

a člověk se má postarat zejména sám o sebe a o své blízké, tak to je a vždy bude

takže konspirátorům a popíračům, kteří se děsí vakcíny, která pro ně vůbec není a hned tak nebude dostupná je třeba dělat pouze „malá, malá, a neboooooj“

a rozhodně je k ničemu nepřesvědčovat, už vůbec ne k očkování, ptž takhle jí alespon zbyde více pro ty normální realisty, a nepopírače a pragmatiky

:mrgreen:
:mavam:

Hm… Ale kolikrát jsou to staré babičky, popletene světem okolo. :nevim: To je pak těžké, říct „jasně, paní Kadrnožková, nikam nechoďte, je to nebezpečné, a zapalte si, ať se uklidnite“…

A ano, vášnivé odmítání vakcíny, kterou těm lidem nejenže nikdo nevnucuje, ale ani nenabízí, je komické.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30395
3.1.21 14:44

@Borrealis Víš co, nejde o to je přemlouvat, aby se dali očkovat. Takovy altruista bejs..

Ale ďáblík říká: mlč, dělej, že tomu taky věříš. A to už je sviňárna. A ještě větší by byla aktivně ty lidi přesvědčovat, aby se dostalo na mne a me blízké.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2716
3.1.21 14:45
@cecetka píše:
To mi pripomnelo kolegu, ktery odmita pcr test, protoze se ze steru zjistuje dna cloveka a ta se eviduje v registru :lol: Jeho presvedceni je skalopevne :roll:
Aspon ze cipum neveri :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4955
3.1.21 14:54

Dobrá historka je z toho Německa jak nějaký blbštajn nenaředil vakcínu jak měl a jednotlivci, asi 8 lidí, dostalo každej vakcínu pro 5 lidí, 5 dávek současně

tzn nyní má každej z nich v sobě 5 čipů a Billovi G. aby z toho hráblo, bude tam mít pětijedince, co se nadosmrti nerozdělí, na wc a všude budou chodit společně… a co včil s takovými daty 8o

nebo vemte si že to dostatečně nenatřepou, čipy sednou na dno a ten poslední nebožák jich vyfásne 5, a bude navždy… pětijediný a pětinásobný

no prostě, v žádným případě se neočkovat, nene

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30395
3.1.21 14:55
@cecetka píše:
Aspon ze cipum neveri :lol: :lol: :lol:

Yep, protože kdyby někdo chtěl evidovat jeho dna, určitě to nejde z odběrů krve, výtěru z krku a vůbec čehokoliv, co kdy poslal do Sylabu.

Muj kolega zas dostal hysterak, když jeho tchánovi zavolali z hygieny. Vyřvával „jak na něj přišli, jak na něj přišli, že určitě přes eroušku, že není anonymní, jak tvrdili“. Tak jsem mu řekla, že ho zřejmě nahlásila jako kontakt ta pozitivní osoba. A on se na mě podíval a řekl „myslíš?“ :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.21 14:58

My jsme oba s manželem lékaři a když se někoho, kdo tohle tvrdí zeptám na nějaké podrobnosti není schopný jakékoli argumentace. Nula.
Já jsem popravdě úplně v šoku čemu všemu ti lidé jsou schopní uvěřit.
Já myslím, že když uvěřili takovému nastrčenému nesmyslu, tak už je krůček k tomu, aby lidstvo následovalo celosvětově v podstatě jakoukoli jinou nesmyslnou konspiraci.
Je to naprosto neuvěřitelné.

• Citovat
  • Nahlásit
30395
3.1.21 14:59
@Borrealis píše:
Dobrá historka je z toho Německa jak nějaký blbštajn nenaředil vakcínu jak měl a jednotlivci, asi 8 lidí, dostalo každej vakcínu pro 5 lidí, 5 dávek současně

tzn nyní má každej z nich v sobě 5 čipů a Billovi G. aby z toho hráblo, bude tam mít pětijedince, co se nadosmrti nerozdělí, na wc a všude budou chodit společně… a co včil s takovými daty 8o

nebo vemte si že to dostatečně nenatřepou, čipy sednou na dno a ten poslední nebožák jich vyfásne 5, a bude navždy… pětijediný a pětinásobný

no prostě, v žádným případě se neočkovat, nene

Počkej, já myslela, že ty čipy se ti udělají až v těle. Že část té mRNA nese informací pro výrobu Spike proteinů na povrchu zdravé buňky a čast je mustr, jak vyrobit ten čip. Z bílkovin.

Jestli je v té vakcíně normální cip, tak to je teda hluboké technologické zklamání :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat