Víkendové manželství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Michaella69
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.02.12 18:48
"Víkendové manželství"

Ahojte ;-)

Je tu ještě nějaká maminka/maminky, které jsou přes týden doma sami s dětičkama? Já trávím celé týdny doma sama jen s malou dcerkou a tátu si užíváme jen o víkendu… Dneska jsem zrovna přemýšlela, jak to asi snáší jiné maminky… Čím si třeba zaplní večerní samotu, kdy prťuchové spí (teda pokud zrovna nesmejčí byt) atd… Jestli jim je taky někdy smutno a příjde těch pět dní neskutečně dlouhých… Jindy zas utečou jak voda…

Máte to taky tak někdo?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Junkyska
Závislačka 3228 příspěvků 15.02.12 18:55

Jasně je nás víc, hlavně těch mamin, co mají za partnery kamioňáky :mavam:

Sindel
Stálice 100 příspěvků 15.02.12 18:57

Ahoj, ja sem doma sama celej měsíc a chlap prijede vždy na 10dní..ze začátku strašný, ale už sem si zvykla. Večerní samotu zaháním odpočíváním :lol: celej den nedělám nic jinýho, než chodím a poklízím to co rozhází :lol:

ha-ne-le
Kecalka 271 příspěvků 15.02.12 19:03

Já jsem na tom taky stejně a to neni kamionák :) Přemýšlíme jak to udělat abychom mohli být spolu, ale.. na nový byt nemáme, hypotéku nechceme, tak to zatim je tak, jak to je!
Večer většinou ani sama nejsem, jelikož když se měl malý narodit, tak se u nás doma rozhoslo, že budu s malým bydlet u mojí babičky, která je doma sama. Takže o zábavu postaráno.¨
A navíc jsem si našla koníček, takže se až tak moc nenudim.
Ale nemůžu říct, že by se mi nestýskalo!! Jen jsem si už zvykla…

Sunnny
Kelišová 5428 příspěvků 15.02.12 19:04

Je nás takových hodně.Dřív mi to vadilo.Teď jsem si zvykla a už mi to i vyhovuje.
Kamioňák to není.

dzarunka
Neúnavná pisatelka 15054 příspěvků 2 inzeráty 15.02.12 19:05

v létě to většinou snáším lépe,tak nějak to rychleji utíká,teď v zimě je to horší a zrovna tento týden jsem plačka :mrgreen: jinak po večerech většinou uklízím nebo zkouknu film,ale u toho většinou taky něco dělám :kytka:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 28865 příspěvků 15.02.12 19:07

My máme taky víkendové manželství… večer teda nesmejčím byt, ale věnuji se svým koníčkům… zpracovávám fotky, korálkuju, háčkuju, píšu, maluju a taky trávím večery tady na netu… spát chodím tak o půlnoci, každý den s manželem si tak hodinu plus mínus telefonujeme, někdy i víc, když něco řešíme, takže mám tak tři hodiny na koníčky, vanu a venčení psa… no a teď, co mě bolel můj tenisovej loket, jsem se zase dostala i ke čtení…
A kamioňáka taky nemám… ;)

dzarunka
Neúnavná pisatelka 15054 příspěvků 2 inzeráty 15.02.12 19:09

holky a jak dlouho provozujete víkendové soužití??my už 10let :?

mucinka2
Nadpozemská drbna 26656 příspěvků 15.02.12 19:09

jsem na tom stejně a ted když mame druhé mrně tak mě to strašně štve.manžel mi chybi,jsem na vše sama tak jako vy.a to ještě přijede domu a chodi dělat i tady :zed: ,ale je osvč a bohužel jinak to v dnešní době nejde.

kdyby jsme neměli naš vysněny domeček tak se stěhujeme za nim.

v zimě to je opravdu horší :pankac:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 28865 příspěvků 15.02.12 19:10
dzarunka píše:
holky a jak dlouho provozujete víkendové soužití??my už 10let :?

Sedm let…

fly-ash
Zasloužilá kecalka 825 příspěvků 15.02.12 19:26

Taky jsem sama cely mesic a manzel pak pobyva doma cca 7-10 dni…jak kdy.Sice to tak praktikujeme uz skoro rok, ale porad jsem si nezvykla. Smutno mi byva hlavne proto, ze prichazi o ty nejkrasnejsi chvilky s nasi malou.Ale utesuju se tim, ze to takhle snad nebude naveky…Vecer odpocivam :mrgreen:

Barusak78
Závislačka 3379 příspěvků 15.02.12 19:30

Ahoj, taky jsem víkendová :mavam: ale teprve asi dva roky. A také nejsem kamionáková. Ta zima je asi opravdu horší. Já měla krizovku minulý týden. Já ted ale večery moc neřeším, protože s prckem jsem tak vyřízená, že v devět večer už jsem v posteli a jsem ráda pokud si zvládnu přečíst kousek nějakého článku z Maminky, kterou jsem si v těhu naivně předplatila, jak budu mít času sama doma :lol:

Junkyska
Závislačka 3228 příspěvků 15.02.12 19:31

Téééda nestačím koukat…měsíc bez? To jsem byla jednou a stačilo… 8o každý den si teda telefonujeme, občas se tu v týdnu zastaví, jinak je doma od soboty do pondělí, ale teď ho odvolávají už v neděli… :( nejhorší je to, že nevidí pokroky malé, přesně jak píše Fly-ash, spoustu věcí si taky musíme umět zařídit sami…opravit bojler, přehodit kola u auta :lol:
Zatím to takhle máme něco přes rok…

rybana75
Extra třída :D 10664 příspěvků 15.02.12 19:31

Taky máme víkendové „partnerství“…nejsme manželé. Mužskej je kamioňák a jezdí domů 1× za 14 dní na víkend. Jezdí už skoro 6 let, ze začátku jsem řvala jak k.áva, týden byl pro mě jak měsíc, pak jsem si zvykla a těch 12 dní, co je pryč, mi uteče jak nic. Mám se co ohánět…3 děti, práce, na stesk není skoro vůbec čas. ;)

Hana89
Echt Kelišová 8698 příspěvků 15.02.12 19:39

Ahoj holky tak já mám taky výkendové manželství ale s mimiskem nas to jen čeká,su prvorodička a jen v 19+3tt takže zatím my to nevadí,ale možná když tady bude malá tak to asi budeme muset neak rešit a muj taky neni kamionak,i když manžel má práci,že může kdykoli odjet domu ale od domu je cca 220km (+-) :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama