Vlastní příjem manželky - dar

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
luciej
Povídálka 11 příspěvků 03.02.10 16:14
Vlastní příjem manželky

Ahoj,
můžete mi prosím někdo poradit. Během celého roku jsem brala pouze rodičovský příspěvek a žádný jiný příjem jsem neměla. Na začátku roku jsem dostala darovanou půlku bytu / darování bylo pouze formální - jednalo se o městskou provatizaci, byt musela koupit moje matka, já s manželem jsme ho zaplatili, mám na část bytu dokonce úvěr. Matka nám byt potom darovala. / Zjistila jsem na internetu, že se do vlastních příjmů manželky započítává i hodnota darů za dané období. Můžem mi někdo poradit, jak mám postupovat? Má si na mě manžel uplatnit odpočet na dani nebo ne? Díky moc za názory a rady :lol:

Reakce:
luciej
Povídálka 11 příspěvků 03.02.10 19:08

Ještě upřesňuji - jedná se o rok 2009.

verveve
Ukecaná baba ;) 2073 příspěvků 03.02.10 20:50

Ja jsem podobry problem resila s dedictvim - takej sme nikde nemohla zjistit, jak to je.
Takze jsem nakonec napsala e-mail na prislusny financni urad a ty mi poradili.
Takze si tam zavolej nebo napis e-mail urcite Ti poradi

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >