VOŠ Jasmínová - kombinovaná forma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kattana
Nováček 7 příspěvků 25.02.18 10:59
Voš Jasmínová - kombinovana forma

Dobrý den, studoval někdo na této škole v kombinované formě studia? Ráda bych se zeptala na obtížnost, děkuji. ;)

Reklama

Reakce:

hihi22
Kecalka 205 příspěvků 25.02.18 12:00

Ahoj, mam po skole rok. Studovala jsem kombinovane… Obtížnost? Jak v cem… me prisla narocna nemcina, ale je tam super ucitelka… dochazka se chce jak v kterých predmetech. V tech dulezitych muzes chybet 3×…

kattana
Nováček 7 příspěvků 25.02.18 16:58

@hihi22
Ahoj, děkuji za odpověď. Já se právě nejvíc bojím jazyka, za mě angličtina, ale mám 15 let od školy a jazyk jsem nikde nepotřebovala :oops:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Reklama