VOŠ Jasmínová - kombinovaná forma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kattana
Nováček 7 příspěvků 25.02.18 10:59
Voš Jasmínová - kombinovana forma

Dobrý den, studoval někdo na této škole v kombinované formě studia? Ráda bych se zeptala na obtížnost, děkuji. ;)

Reakce:

hihi22
Kecalka 218 příspěvků 25.02.18 12:00

Ahoj, mam po skole rok. Studovala jsem kombinovane… Obtížnost? Jak v cem… me prisla narocna nemcina, ale je tam super ucitelka… dochazka se chce jak v kterých predmetech. V tech dulezitych muzes chybet 3×…

kattana
Nováček 7 příspěvků 25.02.18 16:58

@hihi22
Ahoj, děkuji za odpověď. Já se právě nejvíc bojím jazyka, za mě angličtina, ale mám 15 let od školy a jazyk jsem nikde nepotřebovala :oops:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Nejnechutnější Prostřeno všech dob? Tady opravdu jíst nechcete!

Pokud jste si mysleli, že vás již nic nepřekvapí, nenechte si ujít aktuální... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >