VOŠ Jasmínová - kombinovaná forma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kattana
Nováček 7 příspěvků 25.02.18 10:59
Voš Jasmínová - kombinovana forma

Dobrý den, studoval někdo na této škole v kombinované formě studia? Ráda bych se zeptala na obtížnost, děkuji. ;)

Reakce:
hihi22
Kecalka 230 příspěvků 25.02.18 12:00

Ahoj, mam po skole rok. Studovala jsem kombinovane… Obtížnost? Jak v cem… me prisla narocna nemcina, ale je tam super ucitelka… dochazka se chce jak v kterých predmetech. V tech dulezitych muzes chybet 3×…

kattana
Nováček 7 příspěvků 25.02.18 16:58

@hihi22
Ahoj, děkuji za odpověď. Já se právě nejvíc bojím jazyka, za mě angličtina, ale mám 15 let od školy a jazyk jsem nikde nepotřebovala :oops:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >