Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
@colafit netuším. prostš osoba, která si vymyslela jinou identitu - tuším že žila ve Francii, manžel voják atd. Ale jak píšu, znám to zase z povídaček. Ale Legrace by to věděla
@Reyne píše:
Legrace je zpět![]()
Tak to by mohla být ještě nějaká legrace. ![]()
@colafit píše:
Tak to by mohla být ještě nějaká legrace.
to budou mít holky radost ![]()
@Larr píše:
Už běžte spát a netahejte tu furt MK.
já už půjdu. Sedím tu skoro celý den.
@Reyne okoukla nepřátele zase šla. Legrace s Legrací asi bude až příště.
@colafit píše:
Tipla bych, že Legrace je podle stylu psaní Berenika.
možné to je, legrace ví co se kde šustne
@Reyne píše:
možné to je, legrace ví co se kde šustne
a pak chce nekde psat o primitivite? ![]()
@colafit píše:
@Reyne byla jsem pod nickem aleachim. V té první vlně jsem nebyla. Když k tomu došlo, tak jsem zrovna byla na dovolené a nebyla přihlášená. Když jsem se vrátila, nikdo známý tam nebyl. Potom, co jsem zjistila, co se stalo, jsem tak dlouho prudila, že mě zablokovali. Tenkrát byl jasoň tak důkladný, že mi zablokoval komplet přístup ze všech počítačů, ze kterých jsem se kdy přihlásila a taky všem lidem, kteří se odtamtud hlásili (např. kamarádky počítač atd.)
Tebe si pamatuju ![]()
@kate02 píše:
Tebe si pamatuju
já tebe taky. My totiž byly i ve stejné termínové skupině (červenec 2011?).
@colafit píše:
já tebe taky. My totiž byly i ve stejné termínové skupině (červenec 2011?).
Aha…
Byla jsem tam, i když mrňous se nakonec narodil až na začátku srpna… ![]()
NOVÁ REKLAMA NA FB ![]()
Modrykonik.czTy jsi taky maminka? Přidej se k nám! Navzájem si pomáháme, poradíme, podpoříme.
já jsem šestinásobná a nenechají mě tam ani minutu ![]()
@Reyne počkej to nechápu? A kdo to teda byl?