Vstřícné maminky - pamětnice

Napsat příspěvek
Velikost písma:
colafit
12.1.14 00:51

@Reyne počkej to nechápu? A kdo to teda byl?

  • Citovat
  • Upravit
Reyne
12.1.14 00:52

@colafit netuším. prostš osoba, která si vymyslela jinou identitu - tuším že žila ve Francii, manžel voják atd. Ale jak píšu, znám to zase z povídaček. Ale Legrace by to věděla

  • Citovat
  • Upravit
colafit
12.1.14 00:53
@Reyne píše:
Legrace je zpět :dance: :dance:

Tak to by mohla být ještě nějaká legrace. :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
Reyne
12.1.14 00:53
@colafit píše:
Tak to by mohla být ještě nějaká legrace. :mrgreen:

to budou mít holky radost :dance:

  • Citovat
  • Upravit
colafit
12.1.14 00:53
@Reyne píše:
@colafit netuším. prostš osoba, která si vymyslela jinou identitu - tuším že žila ve Francii, manžel voják atd. Ale jak píšu, znám to zase z povídaček. Ale Legrace by to věděla

@legrace, jak to bylo???

  • Citovat
  • Upravit
Reyne
12.1.14 00:55
@colafit píše:
@legrace, jak to bylo???
00,32 byla naposledy online, asi už je zpět ve své domovině.
  • Citovat
  • Upravit
colafit
12.1.14 00:56
@Larr píše:
Už běžte spát a netahejte tu furt MK :cert:.

já už půjdu. Sedím tu skoro celý den.

  • Citovat
  • Upravit
colafit
12.1.14 00:57

@Reyne okoukla nepřátele zase šla. Legrace s Legrací asi bude až příště.

  • Citovat
  • Upravit
colafit
12.1.14 01:01

Tipla bych, že Legrace je podle stylu psaní Berenika.

  • Citovat
  • Upravit
Reyne
12.1.14 09:42
@colafit píše:
Tipla bych, že Legrace je podle stylu psaní Berenika.

možné to je, legrace ví co se kde šustne

  • Citovat
  • Upravit
38135
12.1.14 12:01
@Reyne píše:
možné to je, legrace ví co se kde šustne

a pak chce nekde psat o primitivite? :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26093
13.1.14 15:04
@colafit píše:
@Reyne byla jsem pod nickem aleachim. V té první vlně jsem nebyla. Když k tomu došlo, tak jsem zrovna byla na dovolené a nebyla přihlášená. Když jsem se vrátila, nikdo známý tam nebyl. Potom, co jsem zjistila, co se stalo, jsem tak dlouho prudila, že mě zablokovali. Tenkrát byl jasoň tak důkladný, že mi zablokoval komplet přístup ze všech počítačů, ze kterých jsem se kdy přihlásila a taky všem lidem, kteří se odtamtud hlásili (např. kamarádky počítač atd.)

Tebe si pamatuju :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
colafit
13.1.14 15:28
@kate02 píše:
Tebe si pamatuju :mrgreen:

já tebe taky. My totiž byly i ve stejné termínové skupině (červenec 2011?).

  • Citovat
  • Upravit
26093
13.1.14 15:36
@colafit píše:
já tebe taky. My totiž byly i ve stejné termínové skupině (červenec 2011?).

Aha… :mrgreen: Byla jsem tam, i když mrňous se nakonec narodil až na začátku srpna… :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
sophinka1
28.1.14 16:58

NOVÁ REKLAMA NA FB :mrgreen:
Modrykonik.czTy jsi taky maminka? Přidej se k nám! Navzájem si pomáháme, poradíme, podpoříme.

já jsem šestinásobná a nenechají mě tam ani minutu :lol:

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Dostihy a sázky

  • (5) + 5 recenzí

Karak

  • (5) + 5 recenzí

Osadníci z Katanu

  • (5) + 5 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová